What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

O Elon Musk είναι πλέον ιδιοκτήτης του Χ (τέως Twitter)

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,668
Το ΠέηPal έχει ένα σύστημα verification που σε χρεώνουν 1 ευρώ και στο επιστρέφουν στο λογαριασμό όταν επιβεβαιωθείς, αν ήθελε ντε και καλά να κόψει τα bots μέσω της χρέωσης και όχι με άλλο τρόπο θα μπορούσε να εφαρμόσει κάτι τέτοιο. Αλλά φευ.
 

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,932
σαν τους γαυρους θα ζητοκραυγαζω στον ηλον να το παει μεχρι τελους.

εντιτ: πφφφ

 
Last edited:

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,381
Είναι διασκεδαστικό πάντως το κράξιμο που ρίχνει στα λεγόμενα old media.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,492
Πυραυλοι, δορυφοροι, ηλεκτρικα αυτοκινητα, λεφτα πολλα και αλλα πολλα. Στο τελος της μερας αναλωνεται σαν μανουλα του φουμπου, με ενα σοσιαλ μιντια μαραφετι που κουτσαινει, δεν ειναι καινοτομια και κυλαει σαν κουβαρι απο λαθος επιλογες σε σκοτεινους διαδρομους. Το αστειο ειναι οτι ολο αυτο ξεκινησε απο τους δορυφορους με το ιντερνετ. Ηθελε ενα μεγαλο κομματι απο την διαχειριση του ιντερνετ και βρεθηκε με ενα τριτο τεταρτο πραγμα που ειρωνικα βαφτιστηκε Χ
 

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,932
14 του μήνα θα μπορούμε να δώσουμε τα δεδομένα μας στον οβερλορδο μας τον ζουκεμπεργκ μιας και το θρεντς έρχεται Ευρώπη.
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,381
14 του μήνα θα μπορούμε να δώσουμε τα δεδομένα μας στον οβερλορδο μας τον ζουκεμπεργκ μιας και το θρεντς έρχεται Ευρώπη.

Επιτέλους....;
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,477
τώρα πάει ξεφούσκωσε...
 

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,932
το threads ξεκινησε τα fediverse test σε λιγους users. προφανως τωρα εχει και europe users

asw5qkp4pa6c1.png


απο την αλλη το tumblr αμφιβολο αν κανει integrate τλκ. τελευταια που ειδα δουλευαν 2 ατομα με το ζορι πανω σε αυτο. και στην πορεια εδιωξε και κοσμο.
 

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,932
καλωσοριζουμε επισημα τον νιτρο στο threads. σε λιγο καιρο θα μπορουμε να σπαμαρουμε και τον τιναπιδη.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,477
αν μου το είχε διαθέσιμο νωρίτερα, θα ερχόμουν νωρίτερα.
Κάτσε τώρα να πάρω σβάρνα τα tech publications που ακολουθώ να τα βάλω εκεί να δω αν πράγματι μπορεί να αντικαταστήσει το twitter.
Φαντάζομαι μπορεί, εδώ τα κουτσοφέρνω τον τελευταίο καιρό με το feed του facebook.
 

Norshgaath

Mind-flayer
Approval of the Admiral
Joined
Aug 3, 2023
Messages
1,873
Κάτσε τώρα να πάρω σβάρνα τα tech publications που ακολουθώ να τα βάλω εκεί να δω αν πράγματι μπορεί να αντικαταστήσει το twitter.
Φαντάζομαι μπορεί, εδώ τα κουτσοφέρνω τον τελευταίο καιρό με το feed του facebook.
Αφου εχεις ηδη λογαριασμο στο fediverse βρε τενεκε.
Απο τη στιγμη που εχεις λογαριασμο και εχουν γινει federated το θρεντς με το δικο σου server μπορεις να ακολουθεις τους λογαριασμους που λες οτι ειναι στο θρεντς μπορεις να τους ακολουθησεις ΧΩΡΙΣ να φτιαξεις θρεντς.

(Btw οσοι λογαριασμοι ειναι στο θρεντς εχουν γινει αυτοματα defederated απο το σερβερ που εχω επιλεξει να ειμαι, οποτε για να με σπαμμαρετε θα πρεπει να μου γραφετε εδω "κανε με αντ κοκλα ειμαι πλοκ" )
 
Top Bottom