What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Obsidian Entertainment: The story so far

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,234
Κατέβασα το πεντιμεντ από το Game Pass. Θέλω να πιστεύω πως η γραφή του θα με δικαιώσει και ας μην μου αρέσει το καινούργιο αουτφιτ του Sawyer (ΜΑ ΚΑΛΑ? ΕΙΝΑΙ ΠΑΠΟΥΤΣΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΦΟΡΑ?)
 

tyrion395

Mind-flayer
Joined
Dec 1, 2012
Messages
1,888
🦴☠️💀👻👻

Σε περίπτωση που δε το γνωρίζετε ο αγαπητός Tim Cain έχει πια δικό του κανάλι. Ωραία πράματα για fallout και άλλα.

 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,355
Kατάφερα να κάνω το Alpha Protocol να παίζει ανθρώπινα αλλάζοντας ενα κάρο entries σε ένα κάρο .ini files, αλλά ρε παιδιά πολύ unnecessary πολύπλοκο στο χειρισμό.

Πολλά παιχνίδια εκείνης της εποχής είχαν περίεργο χειρισμό, θυμάμαι κι εγώ ότι είχε ζητήματα ειδικά με m&k.
 

The Nameless One

Mind-flayer
Joined
Jun 16, 2015
Messages
1,825
Πολλά παιχνίδια εκείνης της εποχής είχαν περίεργο χειρισμό, θυμάμαι κι εγώ ότι είχε ζητήματα ειδικά με m&k.
Ώς γνωστό, το συγκεκριμένο είχε πολλά θέματα. Και είναι κρίμα γιατί είχε πολλές δυνατότητες
Μακάρι να βγει ένα remake κάποια στιγμή
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,355
Ώς γνωστό, το συγκεκριμένο είχε πολλά θέματα. Και είναι κρίμα γιατί είχε πολλές δυνατότητες
Μακάρι να βγει ένα remake κάποια στιγμή

Θα το ήθελα κι εγώ πολύ. Οι ιδέες πίσω από το παιχνίδι ήταν πολύ καλές αλλά η Obsidian δεν είχε τους απαραίτητους πόρους για να τις υλοποιήσει σωστά.
 

Adhan

Horror addict
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
14,778
Παρέλειψε να μας πει αν είμαστε τίποτα νόρμιζ που απλώνουν στατς παντού το mix-max είναι anomaly.
 

shredder

Death Knight
Joined
Sep 17, 2013
Messages
4,410
Περιμενουμε ημερομηνια κυκλοφοριας για avowed και outerworlds 2!
 
Top Bottom