What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Official Off-Topic Thread

Norshgaath

Mind-flayer
Approval of the Admiral
Joined
Aug 3, 2023
Messages
1,611
Ο ΑΙΝΟΣ λέει έφαγε 750Κ πρόστιμο για αισχοκερδία, την ίδια στιγμή που ο μπαρμπαστάθης πουλάει διπλή τιμή;
Τι παίχτηκε εδώ;
Δε δουλεύει η μητσοτακαινα στην εταιρεία του Αίνος




 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,326
Ο Μητσοτακης ειναι ο καταλληλος αρχηγος για την γαλανολευκη δυστοπικη κοινωνια. Σε μια φυσιολογικη κοινωνια θα ηταν το παιδι για τα θεληματα. Θα του εδιναν ενα χαρτι και θα εκανε οτι γραφει το χαρτι.
Ο Κασσελακης ειναι ο μπαλαντερ, γιατι μπορει να ειναι οτιδηποτε εκτος απο αυτο που ειναι. ειναι φιγουρα ασχετη και πεφτει ως ρηγας. Ηρθε για λογους ασφαλειας.

EDIT
Ζω ενα δραμα, υποβιβασμος του Κουνελου σε Tarrasque... σαν αποτυχημενο DNA πειραμα ακουγεται.
μη μου τους κυκλους tarrasque.
 
Last edited:

Northlander

Tarrasque
Staff member
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
18,628
Μην ανησυχάς, υπάρχει κι άλλο tier αργότερα θα πάρεις τα πάνω σου.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,326
Αυτο το βιντεο θα μπορουσε να εχει λογο υπαρξης αλλα δεν εχει... επαιξε μαχη μεταξυ wtf και facepalm.

Για να πεταξω την κουνελισια εμπειρια μου. Μην κανετε ερωτησεις σε γυναικες, καμια, ουτε μια λεμε, ουτε καν για το τι ποτο να την κερασετε. Ναι, ουτε ονομα, αφου ειπα, καμια ερωτηση. Θα με ευχαριστησετε οταν σας δωθει η ευκαιρια.
Αυτο σημαινει, ισως ποτε.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,326
Περι νεκροταφειο ο λογος. Το μερος της ηρεμιας που σε κανει εξω φρενων.
Βαλτε candlemass να παιζει.

1. Εχω πολυ και πολλους σοβαρους λογους να πιστευω οτι μια γυναικα, που περασαμε κολασιμα καλα 7-8-9 φορες, ισως περισσοτερες, πριν αποφασισω οτι περναω και μονος μου καλα, βανδαλισε τον ταφο της μαμας μου. Ηξερε πολυ καλα που θα τον βρει. Ψωνιζω και απο νεκροταφεια, τρεχει τιποτα;
Επειδη στο γραφειο κινησεως ημουν ευγλωττος με τις μπαναγιες και για το αιμομικτικο σεκς στο σοι τους, μου ειπαν να παω στον ταφο της μαμας μου και να περιμενω εναν υπαλληλο, για να τα πω και σε εκεινον.

2. Περιμενω τον σκαπανεα και σκαει κυριλε αυτοκινητο απο το οποιο κατεβαινουν 4 ατομα, μαλλον τσιγγανοι, οχι γυφτοι, αυτοι ειναι αλλο θεμα. Σκαει μυτη υπαλληλος του νεκροταφειου. Long story short, ηταν συγγενεις ενος ενοικου και ηθελαν, πριν κλεισει ο χρονος, να τον βγαλουν τον ανθρωπο και να τον βαλουν αλλου.
Υπαλληλος: Τι ειναι αυτα που λετε; πρεπει να φερετε αδεια απο εισαγγελεα διαφορετικα θα με πανε φυλακη. Ουτε για ενα εκατομμυριο δεν το κανω αυτο το πραγμα. Δεν το συζηταω καν.
Τελικα βρηκαν μια μεση λυση στα 200€.

3. Την ωρα που επαιζε το παιχνιδι της πειθους, εσκασε χαροκαμενη μανα για να διαμαρτυρηθει. Καποιος εκλεψε ολοκληρη την μαρμαρινη πορτα απο τον ταφο του παιδιου της. Μπηκε καποιος με φορτηγακι, φορτωσε την πορτα και εφυγε. κλαιν ο εργατης.

4. επαιξε και αλλο σκηνικο αλλα θα γινει μεγαλο το σεντονι.

Νομιζω οτι μια κωμικη σειρα με θεμα ενα νεκροταφειο, θα εσπαγε τα ρολογια τηλεθεασης. Ελλαδαρα.
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,567
Ανήμερα του μνημοσύνου για το θάνατο του Ιουλίου Καίσαρα, πάνω που λες πως η ημέρα δε μπορεί να γίνει πιο στενάχωρη, σκάει και αυτό:



ΕΙΜΑΙ ΝΑ ΠΕΘΑΝΩ ΕΙΜΑΙ
 

captain kal

Death Knight
Joined
Dec 2, 2012
Messages
3,316
Ανήμερα του μνημοσύνου για το θάνατο του Ιουλίου Καίσαρα, πάνω που λες πως η ημέρα δε μπορεί να γίνει πιο στενάχωρη, σκάει και αυτό:



ΕΙΜΑΙ ΝΑ ΠΕΘΑΝΩ ΕΙΜΑΙ


 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,326

giphy-tumblr.gif

Οι τυποι που τρωνε... ειναι σαν την παλια διαφημιση με το τηλε τσουγκρισμα.
 

ccwr

Mind-flayer
The Ultimate Sacrifice Never tell me the odds Hug the Snek PCMaster Veteran
Joined
Dec 19, 2012
Messages
2,223


Τις ίδιες βλακίες λένε και σήμερα στα παιδάκια. Απλά σήμερα τα πιστεύουν και οι μεγάλοι. :p
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,326


Τις ίδιες βλακίες λένε και σήμερα στα παιδάκια. Απλά σήμερα τα πιστεύουν και οι μεγάλοι. :p

Το τελευταιο πιτσιρικι το τερματισε, προφητης. Σε ΟΚ Boomer mode, μεγαλυτερη εντυπωση μου εκανε που τα παιδια ειναι παιδια. Αυτο που δειχνουν συμβαδιζει με αυτο που ειναι.
 
Top Bottom