What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

OK yes, OK yes, Πάει η Ελλάδα για Εκλογές...

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,563
μλκ μου, μετα απο χρονια ειδα περισπωμενες και πνευματα. ψηφιστε ολοι ΝΙΚΗ, πιερότοι.
 

Thaxll'ssillyia

Φραγκολεβαντίνος μπιφτεκάς
Joined
Feb 11, 2021
Messages
2,000

1682668841541.png
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,519
Θέλετε δουλειές; Γίνεται ελεύθεροι επαγγελματίες να σας γονατίσω στα 4 με φόρους και εισφορές και χωρίς άδειες και δώρα Πάσχα/Χριστουγέννων! ΧΩΧΩΧΩΜΗΤΣΟΤΑΚΩΧ!
 

Eaglos

Mind-flayer
Joined
Jan 3, 2020
Messages
1,544
Ξερεις ομως ποια ειναι η ειδοποιος διαφορα;

Οταν ερθει η ωρα, τα σκατα παντα καταληγουν στο βοθρο. Κοινως, στα καυτα ζητηματα θα ψηφισουν και με τα δυο χερια τη γραμμη ΝΔ.

Σε αντιθεση με τα αριστερα παρακλαδια οπου θα διαφωνουν εις τους αιωνας των αιωνων
 

Hank

Mind-flayer
Sign me up! Approval of the Admiral The Ultimate Sacrifice Fighting stocism with stoicism
Joined
Jan 22, 2020
Messages
1,889
Δεν είναι σωστό να εξιδανικεύουμε τους από εδώ, γιατί υπάρχουν ένα σωρό "αριστερά παρακλάδια" που κάνουν κρα για να τους πετάξει ένα ξεροκόμματο ο ΣΥΡΙΖΑ.

Για να μην αναφερθώ σε κάτι παρακλάδια τύπου ΟΑΚΚΕ που λέγανε κάτι φαιδρότητες τύπου "ο Καραμανλής προσπαθεί να κάνει την δουλειά του αλλά το "Κ"ΚΕ (sic) δεν τον αφήνει" (βουλευτικές εκλογές 2007).
 

Northlander

Tarrasque
Staff member
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
18,676
OAKKE έχει βγάλει γαμάτα διαμάντια κατά καιρούς, τύπου: "επιτέλους να τελειώνει ο αντισιωνισμός και το ψευτο-ΚΚΕ να πάψει να αβαντάρει όλους αυτούς που θέλουν να συνεχίσουν το Ολοκαύτωμα, υποστηρίζοντας του Παλαιστινίους". Random ανακοίνωση σε κάποιο Πολυτεχνείο την περίοδο 2007-2009.
 

Hank

Mind-flayer
Sign me up! Approval of the Admiral The Ultimate Sacrifice Fighting stocism with stoicism
Joined
Jan 22, 2020
Messages
1,889
OAKKE έχει βγάλει γαμάτα διαμάντια κατά καιρούς, τύπου: "επιτέλους να τελειώνει ο αντισιωνισμός και το ψευτο-ΚΚΕ να πάψει να αβαντάρει όλους αυτούς που θέλουν να συνεχίσουν το Ολοκαύτωμα, υποστηρίζοντας του Παλαιστινίους". Random ανακοίνωση σε κάποιο Πολυτεχνείο την περίοδο 2007-2009.

Α γειά σου ήμουν ανάμεσα στο "Κ"ΚΕ και το ψευτο-ΚΚΕ. Μήπως θυμάσαι ποιοί είναι που βάζουν το πρώτο Κ σε εισαγωγικά;
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,685
FB_IMG_1682673516970.jpg


FB_IMG_1682675025167.jpg


Δεν παίζετε με ποιότητα.
 

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,932
FB_IMG_1682673516970.jpg


FB_IMG_1682675025167.jpg


Δεν παίζετε με ποιότητα.
Το μεγάλο αστείο είναι ότι το πλυντήριο απο κανάλια και τις δηλώσεις που έκαναν όλοι αυτοί προσπαθούσαν να πείσουν τα πρόβατα ότι είχαμε τηλεδιοικηση ιστορίες και από μόνοι τους καρφώνονται ότι έλεγαν ψέματα xD.
 

Dim Gian Bot

Death Knight
Sign me up! Approval of the Admiral Born Leader PCMaster Veteran
Joined
Apr 2, 2016
Messages
4,000
FB_IMG_1682673516970.jpg


FB_IMG_1682675025167.jpg


Δεν παίζετε με ποιότητα.

Εάν αυτό με τα μαύρα κόντρα πλακέ και τις βαμμένες γραμμές τηλεδιοίκησης ισχύει όντως, τότε αντί απλώς να αναφέρεται σε κάποιο από τα μέσα κοινωνικής δικτύωσης, θα έπρεπε να είχε ήδη γίνει καταγγελία και να έχει παρέμβει εισαγγελέας.
 

lucinos

Death Knight
Joined
Nov 16, 2015
Messages
2,716
θα έπρεπε να είχε ήδη γίνει καταγγελία και να έχει παρέμβει εισαγγελέας.
Από ένα σημείο και μετά πλέον δεν πιστεύω ότι δεν είναι πια καν θέμα επικοινωνιακής διαχείρησης. Απλά βρίσκουν ευχαρίστηση να επιδεικνύουν πόσο δεν υπάρχει δημοσιογραφία και δικαιοσύνη.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,519
Εάν αυτό με τα μαύρα κόντρα πλακέ και τις βαμμένες γραμμές τηλεδιοίκησης ισχύει όντως, τότε αντί απλώς να αναφέρεται σε κάποιο από τα μέσα κοινωνικής δικτύωσης, θα έπρεπε να είχε ήδη γίνει καταγγελία και να έχει παρέμβει εισαγγελέας.
Hey dall-e can you make me that meme with tom cruse lolling all around but instead of tom please use mister dogiakos.
 

Thaxll'ssillyia

Φραγκολεβαντίνος μπιφτεκάς
Joined
Feb 11, 2021
Messages
2,000

Αναμενομενο


Edit: Γινονται πραγματακια και καραμπολες!

 
Last edited:

Thaxll'ssillyia

Φραγκολεβαντίνος μπιφτεκάς
Joined
Feb 11, 2021
Messages
2,000
Ξεκαθαρισμα λογαριασμων για την ακροδεξια, προσπαθει να μαντρωσει οσο κοσμο μπορει ο Κουλης ειτε με αποστασιες ειτε με φυλακισεις ειτε με δικαστικα εμποδια


Edit: Δημοκρατια εχουμε να ψηφισετε οτι θελετε αρκει να ειναι ΝΔ. Άδωνις Γεωργιάδης / Αδιανόητο βίντεο - Αφεντικά παρουσία του απειλούν εργαζόμενους να ψηφίσουν ΝΔ
 
Last edited:

Chronomancy

Todd's Minion
Staff member
Joined
Oct 8, 2013
Messages
10,299
Δεν είναι σωστό να εξιδανικεύουμε τους από εδώ, γιατί υπάρχουν ένα σωρό "αριστερά παρακλάδια" που κάνουν κρα για να τους πετάξει ένα ξεροκόμματο ο ΣΥΡΙΖΑ.

Για να μην αναφερθώ σε κάτι παρακλάδια τύπου ΟΑΚΚΕ που λέγανε κάτι φαιδρότητες τύπου "ο Καραμανλής προσπαθεί να κάνει την δουλειά του αλλά το "Κ"ΚΕ (sic) δεν τον αφήνει" (βουλευτικές εκλογές 2007).
Με σταματάνε κάτι τύποι τις προάλλες από την ΟΚΔΕ.
Με το ζόρι να μου δώσει φυλλάδιο και να μου πει ότι κατεβαίνουν στις εκλογές και έχει σημασία να τους ψηφίσω λόγω της απλής αναλογικής.
Τους λέω ότι τους ξέρω ήδη και πάει να μου πουλήσει την εφημερίδα τους.
Του λέω, α είμαι συνδρομητής. Με κοιτάει στραβά και λογικά φέρνει στο νου του τους 9 συνδρομητές που έχουν, εκ των οποίων οι 8 είναι συγγενείς του...
Και πως και δεν σε ξέρω;
Αααα εγώ ψηφίζω ΟΑΚΚΕ διότι πιστεύω σε ένα υγιές ΚΚΕ, αλλά πάντα στηρίζω τα μικρά αριστερά κόμματα με σκοπό να μπούμε όλοι υπό την αιγίδα του ΚΚΕ με σκοπό να κυβερνήσουμε.
Κοκκινίζει περισσότερο κι απ'το φυλλάδιο του και με αρχίζει στο λιβανισμα και στις φωνές. Πρέπει να κρατησε αρκετά λεπτά, ε και αφού βαρέθηκα να τον ακούω, σηκώθηκα κι έφυγα.

Αγαπημένο σπορ η όχληση κομματικών.

Αυτό που ποσταρε ο Ασπαραγκους συμβαίνει σε αρκετές εταιρείες εκεί έξω...
 
Top Bottom