What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

PC-Gaming News

maximum armor

Umber Hulk
Joined
Jun 14, 2019
Messages
825
Και μόνο που το κάνει η Larian, θα πετύχει! Προσωπικά πάντως δεν παίζω (με μπερδεύουν) παιχνίδια με ομάδα άνω των τεσσάρων. Μέχρι 4 καλά είναι. Μέχρι Divinity: Original Sin, δηλαδή!
 

Adhan

Horror addict
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
14,788
Shodan approves (θα δοκιμάσω και το νέο ντεμο, στο στημ διαβάζω ωραία πράγματα για αυτό).
Όσο για το DA της Larian, εχμ, οκ, να εεε...
Δεν είδαμε κάτι περισσότερο από ό,τι έχουν ήδη δείξει.
 

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,932
όπως είχαν πει ήδη απο την larian δεν θα είχε μόνο σήμερα νέα για το bg3 αλλά γενικά μέσα στον ιουνη. και όπως λεει η καρα πέμπτη gameplay livestream για την συνέχεια.

edit:

διαθέσιμη από τώρα η early access του torchlight 3


edit2:

διαθέσιμο το persona 4 golden
 
Last edited:

Bathory

Lich
Φασαίος Larianός Rocket League RQ Crew 1st Tournament Order of Alucard Foot Clan Inductee
Joined
Dec 5, 2012
Messages
7,084
Όσο για το DA της Larian, εχμ, οκ, να εεε...
Δεν είδαμε κάτι περισσότερο από ό,τι έχουν ήδη δείξει.

Ναι, αλλά μάθαμε πραγματάκια. Εκτός του "August 2020 maybe", μάθαμε επίσης:
"The narration in BG3 has been totally overhauled, the impact of your choices is becoming impressive, Origin characters have been adjusted, many visual improvements are already implemented, and the game’s UI continues to be tweaked and shifted around with a new UI style in development (But not ready for prime time yet). We started refining how the DnD fifth edition ruleset is integrated and are having loads of fun seeing the emerging gameplay that comes from so many systems working together. Combat is starting to be really fun with many tweaks getting implemented and we have a new initiative system which adds a lot of depth to the gameplay. "

νοτ μπαντ.
 

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,254
Όταν σας τα έλεγα εγώ... Παιχνιδάρα ετοιμάζει η Larian!
 

shredder

Death Knight
Joined
Sep 17, 2013
Messages
4,416
Σύμφωνα με πηγές το τμήμα παιχνιδιών της Warner Bros είναι διαθέσιμο προς πώληση έναντι 4 δις $

Περιλαμβάνει μεταξύ άλλων εταιρίες όπως Rocksteady (Batman Arkham series), Netherrealm Studios (Mortal Kombat Series), Montreal, Monolith Entertainment (Middle-earth series).

Take Two Interactive, EA Games, και Activision-Blizzard φαίνεται να έχουν δηλώσει ενδιαφέρον

Ποιος να πουλησει την Warner Bros αφου ειναι τεραστια εταιρια? Ο Και που θα τα βρει 4 δισεκατομυρια η ea , η take twoη ο Tim για να την αγορασουν? Βγαζουν τοσο πολυ χρημα αυτες οι εταιριες ετσι ωστε να μπορουν να ξοδεψουν τοσα λεφτα?
 

Northlander

Tarrasque
Staff member
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
18,659
Βγαζουν τοσο πολυ χρημα αυτες οι εταιριες ετσι ωστε να μπορουν να ξοδεψουν τοσα λεφτα?

Ναι, αν και αυτά τα ποσά είναι ψίχουλα συγκριτικά με άλλες βιομηχανίες (ενδεικτικό παράδειγμα).
 

shredder

Death Knight
Joined
Sep 17, 2013
Messages
4,416
Ψευτικη η φημη οπως αναμενοταν αλλωστε. Αφου τωρα ανακοινωθηκε οτι συντομα θα μας δειξουν τα επομενα παιχνιδια τους αρα σιγα μην πουλησει η WB τα gaming studio της. Τελικα ουτε το Bloodborne για pc ανακοινωθηκε χτες οπως φημολογουταν στο pc gamimg show.
 

bald_killer

Death Knight
Joined
Jul 26, 2014
Messages
3,887
Ποιος να πουλησει την Warner Bros αφου ειναι τεραστια εταιρια? Ο Και που θα τα βρει 4 δισεκατομυρια η ea , η take twoη ο Tim για να την αγορασουν? Βγαζουν τοσο πολυ χρημα αυτες οι εταιριες ετσι ωστε να μπορουν να ξοδεψουν τοσα λεφτα?

Δεν κατάλαβες. Πουλάει το τμήμα ανάπτυξης παιχνιδιών. Και καλά κάνει κατ' εμέ.
Τα 4 δις που ζητάει είναι ουσιαστικά οι πωλήσεις dlc και microtransactions του 2019 που έκαναν οι μέχρι τώρα εταιρείες που έχουν δηλώσει ενδιαφέρον. Είναι μεγάλο ίσως το ποσό, τώρα, όμως τα μεγαθήρια αυτά το βλέπουν ως μια μακροπρόθεσμη επένδυση που σε μια δεκαετία θα τους αποφέρει το 10πλασιο ποσο.
 

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,254
Θα ήθελα νέο fear από τα χεράκια της Take Two
 

bald_killer

Death Knight
Joined
Jul 26, 2014
Messages
3,887
Θα ήθελα νέο fear από τα χεράκια της Take Two
Κι εγώ θα ήθελα νέο Fear, έστω ως reboot αλλά μάλλον όχι από την "Πάρε μόνον τα @@ μου, όχι το μακρύτερο"
 

chek2fire

Mind-flayer
Joined
Dec 14, 2012
Messages
2,153
Νομίζω το είδατε αυτό



ωραίες παρουσιάσεις. Βγήκε και το persona 4 για pc. Θέλω να το δω κυρίως για ποιο λόγο υπάρχει όλος αυτός ο ενθουσιασμός για το συγκεκριμένο game.
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,374
Νομίζω το είδατε αυτό



ωραίες παρουσιάσεις. Βγήκε και το persona 4 για pc. Θέλω να το δω κυρίως για ποιο λόγο υπάρχει όλος αυτός ο ενθουσιασμός για το συγκεκριμένο game.


Και εγώ το σκεφτόμουν, αλλά πολλή γιαπωνεζιά ρε φίλε. Παλιότερα το ανεχόμουν, τώρα...

giphy-downsized-large.gif
 

Adhan

Horror addict
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
14,788
Απογοητευτικό το pc gaming show γενικά, για άλλη μια χρονιά δυστυχώς. Θενκ γκοντ ένας στα πρώτα σχόλια έχει timestamps για τα πάντα και με γλύτωσε από πολύ cringe και νεκρό χρόνο ενδιάμεσα.

Κρατάω τα:
Prodeus
Fae Tactics (από τους δημιουργούς του Valdis)
Everspace 2
Mortal Shell
Blightbound
Cris Tales (όχι από το trailer που έδειξαν αλλά από αυτά που είχα δει παλιότερα)
Hellsinger
The Last Campfire
και άντε τον κλώνο του Thief εε το Gloomwood.

Θα βοηθούσε αρκετά αν έδειχναν κάνα CTR ή ειδικά το Bloodborne που περίμενε αρκετός κόσμος.
 

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,932
Και εγώ το σκεφτόμουν, αλλά πολλή γιαπωνεζιά ρε φίλε. Παλιότερα το ανεχόμουν, τώρα...

giphy-downsized-large.gif
λογικό μου ακούγετε. τζαπαν τζαπανεζιλα. makes sense :trollface:


πάντως είναι καλή σειρά αν καταφέρεις να ξεπεράσεις αυτή την τζαπανελιζα.


κάθε χρόνο πάντως δεν τους μπορώ με τπτ τους σχολιαστές. άστο δείχνε μόνο τρειλερς
 

shredder

Death Knight
Joined
Sep 17, 2013
Messages
4,416
VAMPIRE BLOOD LINES 2 Εχει αγρια σφαγη βλεπω που πλησιαζει DOOM μονο που αντι για τερατα πολεμας ανθρωπους.
 
Top Bottom