What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

PC-Gaming News

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,268

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,475
btw από το facebook του δημιουργού:
Φήμες λένε πως μια φορά στην τηλεόραση έκαναν έρευνα πριν δημοσιεύσουν!
Η καλή είδηση της ημέρας στον ΣΚΑΙ είναι πως ένας πατέρας (εγώ) και ο πεντάχρονος γιος του (ο γιος μου πριν 6 χρόνια) έφτιαξαν ένα βιντεοπαιχνίδι (θα φτιαχτεί του χρόνου).
Α, τα πλάνα είναι obsolete και δεν υπάρχουν καν στο press kit του παιχνιδιού.
Αυτά. Απλά λέω...
 

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,268
Νταξ. Μετά την κουνένα δεν γίνεται να αλλάξει ηλικία κάποιος. ΟΛΟΙ ΤΟ ΞΕΡΟΥΜΕ ΑΥΤΟ!
 

Grotenfrod

Prophet of Nihilism
Staff member
Approval of the Admiral Rocket League RQ Crew 1st Tournament
Joined
Feb 12, 2014
Messages
3,507
Φαντάσου αυτό το Σελήνη είχαμε πάει με τον Φουτουμπουνουπου και το είχαμε δει σε prototype σε μια έκθεση κάπου το 2016-2017
 

bald_killer

Death Knight
Joined
Jul 26, 2014
Messages
3,889
Πωπω γραφικά
Για καποιο λόγο μου θύμισε το πρώτο Watch Dogs στην πρώτη του παρουσίαση στην Ε3.

 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,666


Αχαχαχαχ

Καλά θα πάει αυτό.
 

shredder

Death Knight
Joined
Sep 17, 2013
Messages
4,418
Μπορώ να κονφιρμάρω (που λένε και οι ζούμερ φίλοι μας) πως με 6800xt και όλα στο Ultra - 1440p (Shredder do not try this at home)...


Οπότε από τη μία δε τα λες εντελώς bullshot bullspecs, από την άλλη δεν είναι ιδιαίτερα optimized. Πόσο μάλλον αν ισχύει ότι χρησιμοποιεί την engine του πρώτου (και εικαστικά, αν και εντυπωσιακό game, από ό,τι βλέπω δεν έχουν τέτοια διαφορά ώστε να δικαιολογεί αυτές τις απαιτήσεις).

Οι κακές γλώσσες βέβαια λένε ότι οι Ασόμπηδες κάνανε το game για πρόμο της 4090, αλλά δεν πιστεύω να είστε από αυτούς, σωστά παιδιά; Meanwhile RT settings are nowhere to be seen.


Επίσης διάβασα ότι αναμένεται D1 patch που βελτιώνει performance, οπότε ίδωμεν...
XAXAXA oλα ultra 1440p 60 fps τρεχει η rx 6700xt red devil η οποια επειδη εχει overclock ειναι πιο γρηγορη απο την απλη 6700χt και πλησιαζει την 6800xt. Δεν υπαρχει τιποτα που να μην το τρεχει ultra 1440p 60 fps. Τα περισσοτερα τα τρεχει ultra 1440p 80+ fps συμφωνα με τα benchmarks!
 

Great0ldOne

Lich
Staff member
Joined
Dec 1, 2012
Messages
7,431
Τα περισσοτερα τα τρεχει ultra 1440p 80+ fps συμφωνα με τα benchmarks!

Τα benchmarks των reviewers δεν τρέχουν με τον Ryzen 1700X. Έχεις CPU bottleneck, αν και ακριβώς επειδή παίζεις σε 1440p/60, στα περισσότερα παιχνίδια δεν έχει σημασία - για την ώρα.
 

Chosen Undead

Death Knight
Joined
Jul 14, 2015
Messages
3,544
Παιχνιδάρες τα persona δεν μου προκαλει εντύπωση αυτό το 98%. Το εχω το 5 στο ps3 αλλα μου ειπε φιλος πως η royal εκδοση ειναι πολυ καλυτερη και με περισσοτερα πραγματα. Αμα ξεμπερδέψω με το 4 που το παιζω στο ps vita (και τα σπάει απίστευτα η πλοκή!) θα δω τι θα κανω. Μακάρι να δούμε και το 3 σύντομα στο steam. Ισως το αγαπημένο μου jrpg ever. Το είχα τερματίσει πολλες φορές στα καπάκια κιόλας στο psp.
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,666


Ευτυχώς το Epic Games Store φαίνεται ανεπηρέαστο προς το παρόν και συνεχίζει να μοιράζει παιχνιδάρες όπως το Fallout 3.
 

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,268
Ας είναι καλά ο ΤΙΜΑΡΟΣ που κρατά το 50+% της εταιρίας!
 

mits@kos

Death Knight
Joined
Dec 8, 2012
Messages
2,942
Εκτός από μία αναφορά του @tyrion395 τέσσερα χρόνια πριν για το πρώτο παιχνίδι, κουβέντα δεν είπατε εδώ μέσα για το να πούμε. Από σπόντα το έμαθα αυτό το λουλουδάκι. Ανεκδιήγητοι.
 

shredder

Death Knight
Joined
Sep 17, 2013
Messages
4,418
Τα benchmarks των reviewers δεν τρέχουν με τον Ryzen 1700X. Έχεις CPU bottleneck, αν και ακριβώς επειδή παίζεις σε 1440p/60, στα περισσότερα παιχνίδια δεν έχει σημασία - για την ώρα.
Αυτο ειπα και εγω οτι για την ωρα ολα τρεχουν ultra/maxed 1440p 60 fps και ας εχει bottleneck.
 

Great0ldOne

Lich
Staff member
Joined
Dec 1, 2012
Messages
7,431
Μόλις χτες συζητούσα με κάτι φίλους πως το Witcher 1 είναι ώριμο για ένα remake της προκοπής. Και μόνο το loading κάθε φορά που μπαινοβγαίνεις σε μια καλύβα να αλλάξει, κέρδος θα είναι.

Βέβαια ιεροσυλίες όπως αφαίρεση των sex cards θεωρώ πως πρέπει δυστυχώς να θεωρούνται δεδομένες πλέον.
 
Top Bottom