What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

PC vs γκόμενα/φίλους/ζωή κλπκλπκλπ

Adhan

Horror addict
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
14,776


Tsok wrote:
και άλλοι κάνουν επιδείξεις τάπερ</blockquote>
Τι ταπεράκια και σεμεδάκια ρε...
Μπρινγκ ον δε <span class="bbcode_spoiler">στρίπερς</span>!

 

nina

Hobgoblin Captain
Joined
Jan 3, 2013
Messages
331


Tsok wrote:

Στο δικό μου γάμο έπινα όλο το βράδυ, έφυγα απο το μαγαζί <u>κατευθείαν για δουλειά, τελειωσα μισή ώρα πριν το γάμο</u>.
</blockquote>

Δουλευες την μερα του γαμου σου; :eek:hmy: και την επομενη να φανταστω οτι με τα ρυζια στο πετο, ξαναδουλευες;

 

Tsok

Moderator
Staff member
Giveaway pioneer PCMaster Veteran
Joined
Nov 30, 2012
Messages
5,933
Δεκατετράχρονε συμφωνούμε σε πολλά. Αν και νομίζω πως την αξία του ο γαμπρός της κόρης μου και το επίπεδο του θα το έχει δείξει πολύ πριν την ημέρα του γάμου. Εκείνη την μέρα ξέρω (ίσως εδώ παίζει ρόλο η γενιά) ότι θα μπεκρουλιάσει η δε ξέρω γω τι άλλο. Αν τον προηγούμενο βράδυ αντί για Καρρά στα χίλια ντεσιμπέλ καθόταν χαλαρΟς στο σπίτι και διάβαζε ρεβιουζ του μποράτσου τότε ναι ίσως να ανυσηχούσα. Εξαίρεση αν έβλεπε μπαλίτσα...

Νινάκι ναι. Το επόμενο πρωί δούλευα 7.30. Δυστυχώς όταν μπλέκεις σκατάνθρωπους παίζουν τέτοιες φάσεις. Τώρα παλεύω να πάρω άδεια δέκα μέρες (την πρώτη μου στα τρία χρόνια μου εδώ) για τη γέννα για να βοηθήσω λίγο τη γυναίκα μου. Ελπίζω να μη χαλάσει γιατί τους έχω ψησει καλά. Βέβαια ανευ αποδοχών η άδεια που θα μας βγάλει εκτός οικονομικού σχεδιασμού αλλα δε γαμιέται... Όπως λέει και ο Τζαβέλας... Κάποια πράγματα είναι υπεράνω χρημάτων.
(υπινοούμενο είναι αυτό για τους δυο τρεις που νομίζουν πως είμαι άπλας λόγω giveaways...).
 

steel_havoc

Death Knight
Joined
Dec 3, 2012
Messages
4,161
Τουλάχιστον στο Ναζι Ζομπις φτάσατε ως τον γύρο 30 τουλάχιστον η τζάμπα η μανούρα;
 

Tsok

Moderator
Staff member
Giveaway pioneer PCMaster Veteran
Joined
Nov 30, 2012
Messages
5,933
Μπα δε θυμάμαι αλλά χλωμό... Χαχαχα δε το πολυείχαμε.
 
Top Bottom