What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Πληκτρολογια

Norshgaath

Mind-flayer
Approval of the Admiral
Joined
Aug 3, 2023
Messages
1,934
Αν εκανε κανα 60αρι 70αρι το αγοραζα ανετα
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,532
εμ έτσι είστε εσείς οι καπιτάλες :D
δεν σας κάνουν 30€ keyboards :p
 

Norshgaath

Mind-flayer
Approval of the Admiral
Joined
Aug 3, 2023
Messages
1,934
Εσύ κρατάς τα μέσα παραγωγής ρε Σκρουτζ όχι εγώ!
 

Dim Gian Bot

Death Knight
Sign me up! Approval of the Admiral Born Leader PCMaster Veteran
Joined
Apr 2, 2016
Messages
4,000
Δηλαδή τώρα, για να καταλάβω, πληκτρολογείς με αυτόν τον στραβοχυμένο λουκουμά; Και αν πληκτρολογείς, πόσο γρήγορα;...
 

Norshgaath

Mind-flayer
Approval of the Admiral
Joined
Aug 3, 2023
Messages
1,934
Δηλαδή τώρα, για να καταλάβω, πληκτρολογείς με αυτόν τον στραβοχυμένο λουκουμά; Και αν πληκτρολογείς, πόσο γρήγορα;...
Τέτοια απορία είχα και γω, μέχρι που πληκτρολόγησα σε ένα μιας φίλης. Υπέροχη αίσθηση, σα να πληκτρολογούσες πάντα έτσι
 

vlad

Half-Ogre
Approval of the Admiral
Joined
Oct 31, 2013
Messages
613
εμ έτσι είστε εσείς οι καπιτάλες :D
δεν σας κάνουν 30€ keyboards :p

30€;;; Θέτεις ψηλά τον πήχη. Ένα μεμβράνης της natec με χρώματα και προγραμματιζόμενα πλήκτρα το είχα πάρει 20€. Οκ μια φορά έσπασα το ομολογώ και αγόρασα ένα μεκάνικαλ (michaniko) τζενεσις με 40€ που βαστάει και το έχω ακόμα.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,532
30€;;; Θέτεις ψηλά τον πήχη. Ένα μεμβράνης της natec με χρώματα και προγραμματιζόμενα πλήκτρα το είχα πάρει 20€. Οκ μια φορά έσπασα το ομολογώ και αγόρασα ένα μεκάνικαλ (michaniko) τζενεσις με 40€ που βαστάει και το έχω ακόμα.
τα φθηνότερα καλά πλητρολόγια που έχω βρει ήταν τα MS600 και λέω ήταν γιατί η MS έχει ανακοινώσει ότι καταργούνται και επίσης το τελευταίο που πήρα (έχω πάρει 4 τέτοια ώστε σε κάθε σύστημα να μην έχω πρόβλημα με το Muscle memory μου όταν γράφω) δεν ήταν και πολύ σόι σε ποιότητα.
Οπότε πάω στο επόμενο βήμα που είναι τα DELL K5κάτιδεθυμάμαι
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,556
Ο σκυλος εφαγε το πληκτρολογιο μου, τι να κανω;
φιλος. Βαλε αγγελια οτι δινεις *ΕΡΓΟΝΟΜΙΚΟ* πληκτρολογιο και βαλε οτι τιμη θελεις. H αληθεια ειναι οτι περισσοτερο με προβληματισε το πρωτο πραγμα που διαβασα στο αρθρο. De kok λεει...
 
Top Bottom