What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Pockee

j_lynx

Death Knight
Joined
May 27, 2014
Messages
3,287
<blockquote><br>Τις κπότες θα τις βάλουν ποτέ στην εφαρμογή; Έχουν φτάσει το δεκάρικο ναουμ!!!<br></blockquote><br><br>Ναι ρε γμτ. Έχω και σκεφτεί και σλόγκαν!!!<br><br>Πηδήχτε και κερδίστε!!!<br><br>Σεχ, Πλούσιος χορηγός του Pc gaming. <br><span class="bbcode_spoiler">Αρκεί να μην τις βάλουν σε τίποτα no name, και καταλήξουμε αντί να παίρνουμε παιχνίδια του pc καταλήξουμε να παίρνουμε μωρουδιακά.. </span>
 

j_lynx

Death Knight
Joined
May 27, 2014
Messages
3,287
Ερώτηση. <br>Αν έχεις πάρει πράγματα που είναι σε κουπόνι, αλλά για κάποιο λόγο το pockee δεν τα δει μπορείς να κανεις κάτι; Μου γράφει ότι δεν βρήκε κάποια Pockee προσφορά στις αγορές μου, ενώ έχει.
 

Epitaph

Death Knight
Joined
Nov 30, 2012
Messages
4,490
<blockquote><br>Ερώτηση. <br>Αν έχεις πάρει πράγματα που είναι σε κουπόνι, αλλά για κάποιο λόγο το pockee δεν τα δει μπορείς να κανεις κάτι; Μου γράφει ότι δεν βρήκε κάποια Pockee προσφορά στις αγορές μου, ενώ έχει.<br></blockquote><br><br>Mου το χει κάνει 3 φορές.<br><br>Τη μία δεν είχα βάλει άλλο κωδικό (ήταν Market In και τους είχε περίεργα).<br>Τις άλλες 2 ενώ είχα αγοράσει 10 (π.χ.) προιόντα που χαν κουπόνια, μου μέτρησε μόνο τα 7. Έστειλα mail και τις 2 φορές αλλά δεν απαντήσανε -.-
 

Havanezos

Death Knight
Joined
Aug 3, 2013
Messages
2,528
Πλέον στο pockee δεν απαιτείται κινητό με iOS ή Android αφού μπορείς να φτιάξεις λογαριασμό και μέσα απ το site τους!
 

j_lynx

Death Knight
Joined
May 27, 2014
Messages
3,287
έχει πάλι θέμα με το paypal; Περιμένουμε το χρήμα να μπει και τζίφος. <br><br>εδίτ <br>εν τω μεταξύ άλλα λέει προς πληρωμη μέσω site και άλλα μέσω tablet.
 

Epitaph

Death Knight
Joined
Nov 30, 2012
Messages
4,490
ΡΕ ΘΑ ΤΟΥΣ ΓΑΜΗΣΩ <br><br><blockquote>Βρήκαμε όμως στις αγορές σου κάποια προϊόντα που αντιστοιχούν σε διαθέσιμες Pockee προσφορές, τις οποίες δεν μπορούμε να σου αποδώσουμε. Οι λόγοι είναι οι εξής: <br><br>Έχεις εξαντλήσει τα διαθέσιμα τεμάχια για τις προσφορές:<br><br> <br>FAIRY Clean & Care 400ml <br>FAIRY Clean & Care 400ml<br> <br>FAIRY Clean & Care 400ml <br>Σαμπουάν ORZENE 400ml<br> <br>Σαμπουάν ORZENE 400ml<br><br>Για να μην αντιμετωπίσεις ξανά το ίδιο πρόβλημα, μπορείς να συμβουλεύεσαι τα διαθέσιμα τεμάχια ανά προσφορά, πατώντας σε κάθε μια από αυτές.<br><br><br>Σε ευχαριστούμε<br>Η ομάδα του Pockee</blockquote><br><br>Οκ πες μαλακία μου...δεν είδα πόσα διαθέσιμα τεμάχια υπήρχαν ανά προσφορά.<br>Πάω όμως μετά να δω που γράφει τα διαθέσιμα και ΔΕΝ ΤΑ ΓΡΑΦΕΙ ΠΟΥΘΕΝΑ. Ε ΧΕΣΕ ΜΑΣ ΡΕ ΜΠΑΡΜΠΑ.<br>Έχασα 6,2 ευρώ με τις μαλακίες τους.<br><br> :agony:
 

Havanezos

Death Knight
Joined
Aug 3, 2013
Messages
2,528
Εμένα κανονικά τα γράφει πάντως.. στην εφαρμογή! Στο σάιτ τους δεν τα βλέπω κάπου!
 

Epitaph

Death Knight
Joined
Nov 30, 2012
Messages
4,490
ε ναι...τώρα πια, μιας και δεν έχω δικό μου smartphone δεν το παίρνω, αφού υποτίθεται όλα τα features είναι και στο PC...<br><br>MEGAFAIL. <br><br>-.-
 

Havanezos

Death Knight
Joined
Aug 3, 2013
Messages
2,528
Βλακεία δε λέω αλλά λογικά θα το φτιάξουν.. μην ξεχνάς λίγες μέρες έχει σε λειτουργία η υπηρεσία μέσω σάιτ!<br><br><br>εδιτ: Τους έστειλα και στο live support που χουν να το προσθέσουν! Με ευχαρίστησαν για την πρόταση! Το μέλλον θα δείξει αν θα την ακολουθήσουν!
 

Epitaph

Death Knight
Joined
Nov 30, 2012
Messages
4,490
τα λεφτά σε σας έχουν μπει στον τραπεζικό λογαριασμό;<br>Εμένα χθες ήρθε mail ότι μπήκαν ευρώ, αλλά στον λογαριασμό τίποτα...
 

jimmy213

Death Knight
Joined
Nov 26, 2012
Messages
4,118
Σαν Τραπεζικό Λογαριασμό, θέλει τον αριθμό λογαριασμού (no shit) ε; Εννοώ, δεν θέλει το IBAN.
 

Havanezos

Death Knight
Joined
Aug 3, 2013
Messages
2,528
Λογικά iban θα χρειάζεται.. αλλά δεν είναι και πολύ σίγουρος διότι προσωπικά τα στέλνω στο paypal!
 

jimmy213

Death Knight
Joined
Nov 26, 2012
Messages
4,118
Ρώτησα και τους ίδιους, καθώς νομίζω ότι όταν ξεκίνησε έλεγε "αριθμό λογαριασμού ή ΙΒΑΝ".<br><br>Αν κάποιος χρησιμοποιεί τράπεζα (και του έχει κατατεθεί κάποιο ποσό) ας πει τι από τα δύο έβαλε.
 

Chronomancy

Todd's Minion
Staff member
Joined
Oct 8, 2013
Messages
10,265
To &#039;15 έτρωγα τρολλάρισμα μετη σέσουλα η εφαρμογή έλεγε σκέτο ΙΒΑΝ, αλλά έδωσα paypal για να ψωνίζω εσώρουχα από τα ίνερνετζ.<br>Μπορεί να πω βλακεία, αλλά νομίζω πως στα ξύπνια κινητά αν η φόρμα δεν δέχεται γράμματα βγάζει μόνο νούμερα, οπότε αν στο κάνει θα θέλει αριθμό λογαριασμού γιατί το ΙΒΑΝ έχει ένα Γραικός μπροστά
 

Brother Bruce

Lich
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
5,443
μανκίνι πάρε, χρονό.<br>θα σε βολεψει κι ειναι ευήλιο και ευάερο .<br><br>α, και μπορατσο απρούβς.<br><span class="bbcode_spoiler">μολις μου ηρθε η προφανης οσο και αστραφτερή επιφοιτηση οτι μπόρατ και μπορατσος μοιαζουν ονομαστικα, πνευματικα και συναισθηματικα - ενδυματολογικα. τυχαιο?</span>
 

jimmy213

Death Knight
Joined
Nov 26, 2012
Messages
4,118
Σε έξυπνη συσκευή δεν μπορώ να το δοκιμάσω καθώς δεν μας αγαπάνε ορισμένοι devs  :&#039;(<br><br>Έχω βάλει αριθμό λογ. προς το παρόν. Αν δω και έχει θέμα, το γυρνάω σε paypal.
 

Epitaph

Death Knight
Joined
Nov 30, 2012
Messages
4,490
χμμμ, IBAN νομίζω είχα βάλει αρχές Νοέμβρη jimmy.<br><br>Και νομίζω μετράνε τα 12 ή 14 μόνο τελευταία ψηφία του IBAN. Δεν το βάζεις απ την αρχή δηλαδή.<br>Για δοκίμασε και πες μας
 

jimmy213

Death Knight
Joined
Nov 26, 2012
Messages
4,118
Τα 13 τελευταία νούμερα του ΙΒΑΝ είναι τα ίδια με αυτά του Αριθμού Λογ. (σε μένα τουλάχιστον).<br>Έβαλα μια απόδειξη σήμερα και περιμένω 1€. Θα δω πώς θα πάει και αν υπάρξει πρόβλημα και θα ενημερώσω.<br>ty
 

Chronomancy

Todd's Minion
Staff member
Joined
Oct 8, 2013
Messages
10,265
<blockquote><br>μανκίνι πάρε, χρονό.<br>θα σε βολεψει κι ειναι ευήλιο και ευάερο .<br><br>α, και μπορατσο απρούβς.<br><span class="bbcode_spoiler">μολις μου ηρθε η προφανης οσο και αστραφτερή επιφοιτηση οτι μπόρατ και μπορατσος μοιαζουν ονομαστικα, πνευματικα και συναισθηματικα - ενδυματολογικα. τυχαιο?</span><br></blockquote><br>μαικ μακινι;
 

alucard

Death Knight
Joined
Nov 27, 2012
Messages
2,991
Εγώ ρε παιδιά, από την αρχή που έβαλα την εφαρμογή στο κινητό,το συνδεσα με το λογαριασμό μου στην Πειραιώς και τα λεφτά μπαίνουν αμέσως. Κανενα πρόβλημα ποτέ...
 
Top Bottom