What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Ποιός Είναι Ο Αγαπημένος Σας Στρήμερ;

Adhan

Horror addict
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
14,776
Τι είναι αυτό; Jeepers Creepers από τα lidl;;
 

maladroid

Mind-flayer
Joined
Nov 27, 2012
Messages
1,957
Προσπερνάω το cringo-boomer χιούμορ που οδήγησε στη δημιουργία του thread και απαντάω σοβαρά.

Προσωπικά παρακολουθούσα αρκετό Hearthstone όταν ήμουν τέρμα εθισμένος στο παίγνιο και ήθελα να μάθω κόλπα από τους "επαγγελματίες" ή να δω σπάνιες κάρτες εν δράσει.
Γενικά, πέρα από επιμορφωτικά streams με devs κτλ. που αναφέρθηκαν πιο πάνω, πολλοί βλέπουν και multiplayer παιχνίδια για να βελτιωθούν ή να θαυμάσουν απλά τους μάστορες του είδους. Υπάρχουν και streamers ευχάριστοι στην παρακολούθηση, δεν είναι όλοι αλαλάζοντες edgelords ή ημίγυμνες μπουμπούδες.

That said, ζήτημα να βλέπω 1 ώρα Twitch τον χρόνο, κι αυτό συνήθως από σπόντα.
 
Last edited:

Pain

Death Knight
Joined
Nov 3, 2014
Messages
3,326
Μόνο το "δικό" μας Ναδρίλιο βλέπω. Κατά τα άλλα, το θεωρώ λίγο χάσιμο του υπερπολύτιμου, υπερσπάνιου χρόνου μου το stream watching. Προτιμώ να κάτσω να φάω τα μούτρα μου και για τα 27,1 ολόκληρα λεπτά που διαθέτω σε κάποιο δύσκολο σημείο ενός game παρά να παρακολουθώ κάποιον άλλο να το κάνει με κλειστά μάτια, δεμένα χέρια και μανταλάκια στα... αφτιά.
 

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,232
CREAPERLOST μόνο ρε παλιονουμπάδες
Πάνε αυτά τα last χρόνια του ένδοξου πιτσι μαστερ. Bots για καπιλαριν και τα θρεντς του κρεπατοχαμένου, είχαν μείνει στο προσκήνιο.
 

Stamatimenos

Death Knight
Joined
Nov 30, 2012
Messages
3,619
btw και εγώ εδώ σοβαρά απάντησα. Η αγάπη που δείχνει το παιδί στα μάτια της και στη φωνή της για τον Hammond, για το Jurassic Park και τoυς δεινόσαυρους γενικότερα είναι κάτι full ζεστό και οικείο.
(Είδα μόνο τα βίντεα που σχετίζονται με δεινόσαυρους).
 
Top Bottom