What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Πωλειται Core i5 2500k 3,3ghz 12 GB DDR 3 1600 MHZ ASUS P8P67LE 200 Ευρω!

shredder

Death Knight
Joined
Sep 17, 2013
Messages
4,393
Ισχυει απο τις 2 Μαριτου ημερα που κυκλοφορουν οι Ryzen. Απο τον Ιουνιο του 2011 μεχρι σημερα εχω αυτον τον επεξεργαστη μνημη και μητρικη. Ολα λειτουργουν πολυ καλα! Τα πουλαω στα 200 ευρω απο 2 Μαρτιου με την κυκλοφορια των Ryzen!! Οποιος ενδιαφερεται ας μου στειλει pm!!
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,326
Δεν θα περιμενεις κανενα review? Κανα benchmark? <br>Σκεφτομαι να τα τσιμπησω εγω αλλα πρεπει να μου τα στειλεις αφρικη με dhl. Δεν μπορω αλλο χωρις pc. <br>Ο τροπος πληρωμης βεβαια ειναι μεγαλος πονοκεφαλος.
 

Chosen Undead

Death Knight
Joined
Jul 14, 2015
Messages
3,506
Damn που ήσουν όταν έκανα αναβάθμιση? Τώρα δυστυχώς δεν υπάρχει ούτε σάλιο
 

shredder

Death Knight
Joined
Sep 17, 2013
Messages
4,393
Και που ξερω εγω οτι  θα μου δωσεις τα λεφτα και δεν θα με κοροιδεψεις? Θα πρεπει να βαλεις μια καλη καρτα γραφικων ομως. Τον επομενο μηνα βγαινει η GTX 1080 TI που ειναι η πρωτη καρτα του 2017. Τωρα να βαλεις καποια του 2016 οπως 1060 1070 και 1080 ειναι παλιας τεχνολογιας και δεν αξιζει . Φυσικα θα χρειαστεις τροφοδοτκο και σκληρο δισκο αλλα ενα τροφοδοτικο 750 watt σαν το δικο μου κανει 100 ευρω ενω 2TB σκληρος δισκος 80 ευρω. Η 1080ti συμφωνα με φημες θα κοστιζει 750 ευρω αρα αν παρεις 200 ευρω τον 2500κ με 12 gb ddr 3 1600 mhz και τη μητρικη συνολικα θα εχεις πληρωσει γυρω στα 1000 ευρω.
 

shredder

Death Knight
Joined
Sep 17, 2013
Messages
4,393
<blockquote><br>Damn που ήσουν όταν έκανα αναβάθμιση? Τώρα δυστυχώς δεν υπάρχει ούτε σάλιο<br></blockquote><br>Τι επεξεργαστη και μνημη εχεις τωρα εσυ?
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,326
Σρεντερ,  ο ομιλων σκρουτζ τζι αρ.<br>δεν ειπα οτι θα μου δωσεις τα πραγματα και βλεπουμε. Ειπα οτι ειναι πονοκεφαλος καθως και η αποστολη. Παιζει να τα στειλεις και να τα δω σε καμια βιτρινα.
 

Grotenfrod

Prophet of Nihilism
Staff member
Approval of the Admiral Rocket League RQ Crew 1st Tournament
Joined
Feb 12, 2014
Messages
3,507
Αυτά θα τα δώσεις όταν θα βγάλει ο τεχνικός (φαντάζομαι) τα παλιά για να βάλει τα καινούργια;
 

vtheofilis

Death Knight
Joined
Dec 11, 2012
Messages
4,422
Ρε Καρπαζοεισπράκτορα των Έφηβων Μεταλλαγμένων Χελώνων Νίντζα, εσύ δεν έλεγες ότι η μητρική σου έχει χαλασμένες θύρες;
 

Brother Bruce

Lich
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
5,443
ε και? μ αυτα που εχουνε τυχει στον κουνέλο τελευταια,  2-3 χαλασμενες θυρες ειναι γουωκ ιν δε παρκ.
 

shredder

Death Knight
Joined
Sep 17, 2013
Messages
4,393
<blockquote><br>Αυτά θα τα δώσεις όταν θα βγάλει ο τεχνικός (φαντάζομαι) τα παλιά για να βάλει τα καινούργια;<br></blockquote><br>Ναι . Θα σας ειδοποιιησω την ημερα που θα ερθει ο τεχνικος να βαλει το Ryzen.
 

Arwindan

Mind-flayer
Approval of the Admiral The Ultimate Sacrifice PCMaster Veteran Rocket League RQ Crew 1st Tournament
Joined
Dec 3, 2012
Messages
2,487
Εγώ λέω να το βγάλεις σε video για να μαθαίνουμε κι εμείς οι κακομοίρηδες πως γίνονται αυτές οι δουλειές.
 

blender5d

Umber Hulk
Joined
Dec 15, 2016
Messages
894
Τελικά Shredder ποιόν επεξεργαστή θα πάρεις? πόσο μνήμη? ποια μητρική?
 

razvedchiki

Death Knight
Joined
Dec 1, 2012
Messages
2,740
sredder,ρε φιλε καημο το χω τοσα χρονια,τι δουλεια κανεις και μπορεις να αγοραζεις χαρντγουερ υψηλων προδιαγραφων και αποδοσεων day 1?<br>μηπως εισαι με τον λελο κατω και λεηλατειτε μαζι την αφρικη? :hmm:
 

steel_havoc

Death Knight
Joined
Dec 3, 2012
Messages
4,161
Eίναι ο αρχηγός των Foot clan ninja, λες να μην έχει λεφτά;
 

Northlander

Tarrasque
Staff member
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
18,628
Η CPU έχει υποστεί OC και έχει σίγουρα ταλαιπωρηθεί αφού ένα καλώδιο είχε κάτσει στον ανεμιστήρα και τον μπλόκαρε για αρκετό καιρό, όπως έγινε η διάγνωση.. Η μητρική έχει ψιλοκαεί ή τουλάχιστον τελειώνει η μπαταρία με αυτά που έχει γράψει κατά το παρελθόν. Δεν τα λες και πλήρως λειτουργικά 100%.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,326
<blockquote><br>Ρε Καρπαζοεισπράκτορα των Έφηβων Μεταλλαγμένων Χελώνων Νίντζα, εσύ δεν έλεγες ότι η μητρική σου έχει χαλασμένες θύρες;<br></blockquote> <br>και εβλεπα κουναβια στον υπνο μου. Καλα ρε, λιγη τσιπα δεν εχεις πανω στο μεταλλαγμενο σου ρημαδι? Λιγο πριν ειχες μεγαλες αμφιβολιες για την τιμιοτητα μου. Την ιδια ωρα που μου παζαρευες σκαρτο πραμα.<br>θα σου στειλω την πρωην μου πακετο. <br>Οποτε θα περναει αυτοκινητο απο οξω, θα σου πεφτουν τα frames στο κωμικο 5. Μονο τον 15 αυγουστο θα μπορεις να παιξεις.
 

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,931
σρεντερ μεγάλη απειλή η πρώην του λελου. είναι ικανή να σου κάψει το pc που θα εχεις το 2030.
 

steel_havoc

Death Knight
Joined
Dec 3, 2012
Messages
4,161
Κούνελε μπορεί και να το κάνει επειδή ζηλεύει τις διαπραγματευτικές σου ικανότητες, εσύ θα πούλαγες και το κουτί του μέσα στο πακέτο με ένα χιλιαρικάκι  :deal:<br> Βλέπω να σου ζητάει να γίνεις υπαρχηγός του, αν θες να μεταλλαχθείς λίγο και να αποχωριστείς την Αφρικα για να κάνεις καριέρα ως χελωνοκυνηγός είναι καλή ευκαιρία  :spiteful:
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,326
Προτιμω να παω με τον κομπρα. Τουλαχιστον αυτος εχει και ωραια γκομεμακια.
 
Top Bottom