What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Chris2756

Blackguard
Joined
Nov 17, 2020
Messages
1,308
distortion field
Τετοιο distortion μονο αυτοι και ενας φτηνιαρικος κενγουντ ραδιοενισχυτης που ειχα. Δεν τοχω ξαναματαδει σε αλλες συσκευες
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,567
 

Thaxll'ssillyia

Φραγκολεβαντίνος μπιφτεκάς
Joined
Feb 11, 2021
Messages
2,000


Κρατικά έγγραφα στη διάθεση του Reporters United τεκμηριώνουν ότι η ΕΥΠ, επικαλούμενη την εθνική ασφάλεια, υπέκλεπτε τις επικοινωνίες ενός δημοσιογράφου που εκείνη την εποχή ερευνούσε υποθέσεις ελλήνων τραπεζιτών και επιχειρηματιών. Όταν ο δημοσιογράφος το αντιλήφθηκε, το Μέγαρο Μαξίμου προσπάθησε να σβήσει τα ίχνη της υποκλοπής. Λίγο αργότερα, το κινητό του μολύνθηκε με το λογισμικό υποκλοπών Predator.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,277
ρε παιδιά μόνο εγώ το είδα αυτό; :p


kanelives.jpg
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,272
Πέρασε και μένα από το μυαλό μου όταν είδα το σκηνικό!
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,277
Πέρασε και μένα από το μυαλό μου όταν είδα το σκηνικό!
ε με όλα αυτά τα σκούρα κόκκινα και το στήσιμο, πραγματικά ένας χιουμορίστας δεν βρέθηκε να βγει στο βάθρο να το πει; :p
 

lucinos

Death Knight
Joined
Nov 16, 2015
Messages
2,669
ακούω πάλι «ο τζάμπας πέθανε». λες και ο κόσμος είχε τζάμπα ρεύμα, τι διάολο πραγματικά νομίζουν ότι ο κόσμος είναι σαν τα μούτρα τους; και βάζω μερικές λέξεις κλειδιά να δω τι θα θυμηθώ από το παρελθόν.



βαξεβάνης βλέπω, καλό θα είναι.
 

erevos

Blackguard
Joined
Jul 19, 2014
Messages
1,321
Έχουμε μια εξαιρετική φράση για κάτι τέτοιους:
"εξ ιδίων τα αλλότρια"
 

Bathory

Lich
Φασαίος Larianός Rocket League RQ Crew 1st Tournament Order of Alucard Foot Clan Inductee
Joined
Dec 5, 2012
Messages
7,047
279085152-1362092234269026-6265158607248551167-n.jpg
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,277
Δεν ξέρω ποιος είναι ο κύριος, αλλά αυτό με τον πορδοσάλτε λέει πολλά για τον πορδοσάλτε...

 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,567

 

akarthis

Half-Ogre
Joined
Oct 15, 2019
Messages
409
20 απο τον κολλητο, 20 απο πατερα και αλλα 20 απο παππου βγηκε η βενζινη της εβδομαδας. Ενα κοινωνικο παντοπωλειο του δημου και βγαζω και τις σαλατες της εβδομαδας. Και ηλιο στον ουρανο και λιγο θαλασσα στην οθονη του υπολογιστη και γιναμε γαματοι.

Οταν ο πρωτος πολιτης της χωρας ξερει να εμπνεει οι Ελληνες δεν εχουν να φοβουνται κατι. Ασε τους τουρκους και την ανεχεια τους να γρυλιζουν.
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,500

το θεμα μου δεν ειναι αυστηρα πολιτικο, αλλα κυριως ενδυματολογικο. δηλαδη σακακι και τζοκει μαζι?? αληθεια?
επειδη εχω καταλαβει πως σκεφτεται, θα το προεκτεινω λιγο και θα παρατηρησω οτι ο αθρωπος ζει σ ενα παραλληλο δικο του συμπαν. οτι και καλα θα τον αναγνωρισουν οι Φανς του και θα του κανουν επιθεση αγαπης μεσα στο σταδιο και δεν θελει για να μην διαταραξει τον αγωνα... και γι αυτο φορεσε τζοκει.

τον αγαπω, αληθεια, περα απ την επιφανειακη αντιπαλοτητα, γιατι λατρευω τους αθρωπους που ειναι Αλλού.
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,567
Top Bottom