What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Norshgaath

Mind-flayer
Approval of the Admiral
Joined
Aug 3, 2023
Messages
1,907

Φυσικα δε θα μπορουσε να μη σφαχτει στη ποδια του κατρουγκαλου αδωνης(υπερ του βολεμενου στον ΟΗΕ) και πολλακης (κατα του βολεμενου στον ΟΗΕ)
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,509
btw η βενζίνη χαϊδεύεται με το 2€ το λίτρο τελευταία.

είπα να το γράψω γιατί έχει σκιστεί η κυβέρνηση στην καταπολέμηση της ακρίβειας, αλλά τα καύσιμα που έχουν φόρο στον φόρο, μούγκα να αλλάξει τίποτα.
 

Norshgaath

Mind-flayer
Approval of the Admiral
Joined
Aug 3, 2023
Messages
1,907

Oops
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,558
ανοιγουμε δρομους ως κρατος.
τετοια ποσά δεν εχω ματαδει σε τετοιες δουλιτσες.
μιλαμε για 250 μιλιονς ανα εταιρια.. να κανωμε μια παυση ενα δυο σεκοντς να συνειδητοποιησωμε το νουμερο.

περιεργο που δεν ειναι οι τραπεζες μεσα (μαλλον θ ακολουθησει αλλο πακετο γι αυτες. α, και τα καναλια μην ξεχασετε. κλεφτες θα γινουν αυτοι??)...
ποιοι ειναι μεσα? α, οι 3 παροχοι - γιγαντες, 2 εταιρείες παροχής συμβουλευτικών υπηρεσιών, λεει και, ουπς, 5 εταιρειες πληροφορικης.... χμμμμμ. γιατι αραγες??? λογικα ειναι κι η σινγκιουλαρ μεσα....
μαλιστα.
ολα καλα.
σαρανταενατακατό.
 

bald_killer

Death Knight
Joined
Jul 26, 2014
Messages
3,897
btw η βενζίνη χαϊδεύεται με το 2€ το λίτρο τελευταία.

είπα να το γράψω γιατί έχει σκιστεί η κυβέρνηση στην καταπολέμηση της ακρίβειας, αλλά τα καύσιμα που έχουν φόρο στον φόρο, μούγκα να αλλάξει τίποτα.


Ειπα να βάλω gifaki που πιάνει κώλο, αλλά λόγω προκλητικότητας, έβαλα κάτι πιο light...
cat-whatcha-doinc.gif
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,396
Μόλις βγει το patch Ελλάδα 3.0 θα φτιάξουν όλα, υπομονή.
 

Eaglos

Mind-flayer
Joined
Jan 3, 2020
Messages
1,543
btw η βενζίνη χαϊδεύεται με το 2€ το λίτρο τελευταία.

είπα να το γράψω γιατί έχει σκιστεί η κυβέρνηση στην καταπολέμηση της ακρίβειας, αλλά τα καύσιμα που έχουν φόρο στον φόρο, μούγκα να αλλάξει τίποτα.
Αν βγουν οι φόροι, η τιμή θα μείνει 2Ε/λίτρο το κέρδος θα μπαίνει απλά σε άλλη τσέπη. Άντε να δεις συνβολική μείωση 1,9956/λίτρο.
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,558
και στο φεισπαλμ πηγαινε και στο φανισταφ και στα νεα τση επικαιροτητος. αλλά εδω ειναι η φυσικη του θεση. ελληνικη βουλη, 2024.
αξιζει να το δειτε ολοκληρο. πχοιοτικο ξεκατινιασμα. ΠΟΛΥ εκνευρισμενος αδωνις που σχετικα απροκλητα ειπε τον αλλονα πισω απ τις γραμμες (και μπροστα, μπορω να πω) βασικα ηλίθιο. κι ο βελοπουλος απαντησε εκει που τον ποναει.

απολαυστε ομορφη, ενδοδεξιά διαφωνιούλα:

 

Chronomancy

Todd's Minion
Staff member
Joined
Oct 8, 2013
Messages
10,293
Μας ήρθε επίσκεψη η Σακελλαρόπουλου ένεκα της απελευθέρωσης της Άμφισσας, Σάλωνα ντε και του φόρουμ των Δελφών. 13 περιπολικά και αλλά τόσα ασφαλίτικο την έφεραν συνοδεία. Για να φάει στην αραχωβα, μπουγιουρντί από ότι έμαθα, διπλοπαρκάραν στον κεντρικό δρόμο του χωριού. Ασφαλίτης μου έκανε νόημα να πάρω πόδι από τον δρόμο, αυτός στο Range Rover κι εγώ στο seat. Εννοείται ότι τους είπα ότι δεν επιτρέπεται το παρκάρισμα πάνω στον δρόμο, εννοείται οτι με έβρισαν κι εννοείται πως όταν το συνέχισα απείλησαν να με δέσουν.

Το πρωί τρώγαμε τα ψαρικά μας στο Γαλαξείδι. Απόλυτη ησυχία, έρημος ο δρόμος της παραλίας εξόν από ένα πούλμαν με γριές. Σκάει ο ΠΘ κι αυτός για ψαράκι σε διπλανό μαγαζί. Το κομβοι του να τρέχει σαν τρελό μέσα στον δρόμο κι αναρωτήθηκα τι θα γινόταν αν έβγαινε κανένα παιδί στον δρόμο. Ποιος θα έπαιρνε την ευθύνη. Με άκουσε μια γριά από το πούλμαν και μου λέει μην ξαναπείς τίποτα για τον Μητσοτάκη, θα σε φάω ζωντανό.
Άσε μας ρε θεία.
Όχι, θα ψηφίσω τον κασσελακη τον πουστ´.
Κι εγώ πουστς είμι.
Κόντεψε να κάνει εμετό στο τραπέζι μας κι έφυγε.

Άντε πολύ κάτσαμε στην Ελλάδα, δεν είναι για πάνω από βδομάδα, η δε ενασχόληση με τον λαό της, ούτε για ώρα. Καλύτερα στο Καλίνινγκραντ!
 
Last edited:

Norshgaath

Mind-flayer
Approval of the Admiral
Joined
Aug 3, 2023
Messages
1,907


Πιτσιρικι χρειαζεται αμεση νοσηλεια σε παιδοψυχιατρικη.
- Δεν υπαρχει παιδοψυχιατρικη σε ολο το νησι της Κρητης
- Ψαχνουν να βρουν που υπαρχει ανοιχτη σε ολη την Ελλαδα για να νοσηλευτει εκει, δεν βρισκουν ΠΟΥΘΕΝΑ θεση νοσηλειας ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ.
- ΔΙΝΕΤΑΙ ΕΝΤΟΛΗ ΝΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΕΙ ΣΕ ΚΛΕΙΣΤΗ ΚΛΙΝΙΚΗ με 'εντελλεσθαι' χωρις καποιο συγκεκριμενο αποδεκτη!!! Δε ξερει κανεις ποιοι ιατροι/νοσηλευτες πρεπει να πανε στη κλινικη (που δε λειτουργει) και για ποσο!!!!!!


ΕΛΛΑΣ 2.0 41%
 

Chronomancy

Todd's Minion
Staff member
Joined
Oct 8, 2013
Messages
10,293
Άλλη μια διασφάλιση της ασφαλείας.
Και ο Καχριμάνης ειναι και δικός τους.
 

Dim Gian Bot

Death Knight
Sign me up! Approval of the Admiral Born Leader PCMaster Veteran
Joined
Apr 2, 2016
Messages
3,997


Πιτσιρικι χρειαζεται αμεση νοσηλεια σε παιδοψυχιατρικη.
- Δεν υπαρχει παιδοψυχιατρικη σε ολο το νησι της Κρητης
- Ψαχνουν να βρουν που υπαρχει ανοιχτη σε ολη την Ελλαδα για να νοσηλευτει εκει, δεν βρισκουν ΠΟΥΘΕΝΑ θεση νοσηλειας ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ.
- ΔΙΝΕΤΑΙ ΕΝΤΟΛΗ ΝΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΕΙ ΣΕ ΚΛΕΙΣΤΗ ΚΛΙΝΙΚΗ με 'εντελλεσθαι' χωρις καποιο συγκεκριμενο αποδεκτη!!! Δε ξερει κανεις ποιοι ιατροι/νοσηλευτες πρεπει να πανε στη κλινικη (που δε λειτουργει) και για ποσο!!!!!!


ΕΛΛΑΣ 2.0 41%

Νομίζω πως (και) σε αυτή την περίπτωση, θα ταίριαζε αυτό:

"ΕΛΛΑΣ 2.0" update in progress... 41%
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,509

Σε κανά τοστ μην εμφανίστηκε και ο Τάιλερ; Κάτι πήρε το μάτι μου.
 

Chronomancy

Todd's Minion
Staff member
Joined
Oct 8, 2013
Messages
10,293
Κασσελακη Θεέ πάρε την ΠΑΕ. Κακώς δεν δηλώθηκα κι εγω στους ευρωβουλευτές να στηρίξω την προεδραρα μας. Μακάρι να βγει, θα γράψει ιστορία. Επίσης έχω αρχίσει να πιστεύω ότι έχει όντως αγνές προθέσεις και πρόκειται για ντιπ αθώο κούτσουρο.
 

Norshgaath

Mind-flayer
Approval of the Admiral
Joined
Aug 3, 2023
Messages
1,907

Παμε λιγο!
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,680
sasasasasa.png


Αυτό θα πάει πάρα πολύ καλά.

Θεσσαλικό πέλαγος.
 
Top Bottom