What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Που σκορπάτε αλόγιστα τα λεφτά σας; (Ποιο game αγοράσατε πρόσφατα;)

vlad

Half-Ogre
Approval of the Admiral
Joined
Oct 31, 2013
Messages
613
Για πείτε και καμαρώστε αυτάρεσκα για τις υπέροχες αγορές σας. Η πλέον πρόσφατη αγορά (για την ακρίβεια σημερινή στα 52,49€ από το Μπατλνετ) είναι το Diablo 4. Εννοείται η απλή στανταρ εντίσιον, πληρωμές για κοζμετικς νεβερ.

Φαν φακτ:
Το σωτήριον έτος 2000 είχα πάρει τα Baldur's Gate 2, Diablo 2 και TLoZ Majora's Mask. Μετά από 23 χρόνια ξανά το ίδιο κομπο με Baldur's Gate 3, Diablo 4 και TLoZ Tears of the Kingdom.
 

Norshgaath

Mind-flayer
Approval of the Admiral
Joined
Aug 3, 2023
Messages
1,928
Καλη ερωτηση.

Λοιπον εκατσα και ειδα τι αγορασα φετο (δλδ οτι αγοραστηκε απο 1/1/23):

Τhe Last Campfire
Guns,Gore and Canolli
Totally Accurate Battle Simulator
Crypt of the NecroDancer
Gibbous A cthulhu adventure
This is the police

Συνολο 22,47 ευρα ολα μαζι

----


Kingdom Come: Deliverance Royal Edition --> 9,99 (επρεπε να υπαρχει αυθεντικη αυτη τη παιχνιδαρα)

----

Ολα τα Steamworld, η καλυτερη αγορα!!! Τα σπασανε ενα προς ενα, τα συνιστω ανεπιφυλακτα

16,20 για 5 παιχνιδαρες

----

Τhe Pale Beyond --> 19,50 πολυ ομορφο παιχνιδακι, day one αγορα. καθαρα για υποστηριξη των δημιουργων



Μεχρι τωρα 68,16 ευροπουλα, not bad
 

Norshgaath

Mind-flayer
Approval of the Admiral
Joined
Aug 3, 2023
Messages
1,928
Ε ξερω γω, δεν εχω αγορασει κατι "προσφατα" αλλα ειπα να συνεισφερω στο θρεντ
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,401
Χμ, νομίζω το τελευταίο παιχνίδι που αγόρασα αυτόνομο φέτος ήταν το Kingdom Come Deliverance σε προσφορά, από εκεί και πέρα έχω πάρει και 3-4 bundles από Humble και Fanatical.
 

vlad

Half-Ogre
Approval of the Admiral
Joined
Oct 31, 2013
Messages
613
τι γράφουμε όλης της χρονιάς;
Μπορεί να έχω δώσει κανα 10άρικο φέτο.

Ε ξερω γω, δεν εχω αγορασει κατι "προσφατα" αλλα ειπα να συνεισφερω στο θρεντ
Η "πρόσφατη" ιστορία του ελληνικού έθνους είναι από το 1821 και μετά, οπότε ξέρω γω γράφτε οτι θετε.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,550
Το τελευταιο παιγνιο που αγορασα, δεν θυμαμαι αν ηταν φετο ή εχουν περασει 5-6 χρονια. Αγορασα το Witcher 3, την δυνατη εντισιον, 20αρικο ειχα δωσει; δεν θυμαμαι. Playstation εκδοση, την χαρισα στον αδερφο μου.
Ειχε και ενα σοβαρο bug, στο training, αλλα βρεθηκε λυση. Οταν δεν μπορεις να παιξεις, μπαινεις στην σφαιρα των σοβαρων bug.
 

lucinos

Death Knight
Joined
Nov 16, 2015
Messages
2,716

Για τούς Ιταλούς που είναι και η ποιο συνηθισμένη χρήση σημαίνει «τι θέλεις;»
Για τούς Ισραηλινούς σημαίνει «δώσε ένα λεπτό»
Για τούς Έλληνες που δεν αναφέρονται λόγω γεωπολιτικού εκτοπίσματος, εμπειρικά σημαίνει «άρπα την» ή «καλό», δεν ξέρω αν έχει αποκτήσει και άλλη χρήση.
 

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,312
To "🤌" σημαίνει "καλό" ή "άρπα την";;; :Ρ
Με τα λιγοστά ιταλικά που μου έμαθε το Γκαμορα. Αυτό πάει να πει 🤌
 

shredder

Death Knight
Joined
Sep 17, 2013
Messages
4,426
Ναι αλλά έχεις πιτσι σρεδερικο για να παιξεις ή πήγε χαμένο το πρόβατο; Με γειες ενιγουει!!!
Σιγουρα θα εχει πολυ κατωτερο pc απο το δικο μου. Το προβλημα ομως ειναι το epic store οχι το pc . Πως και αποφασισε να το παρει απο εκει ενω ολοι μισουμε το epic.
 
Top Bottom