What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Πρόταση για video converter

pitsinius

Umber Hulk
Joined
Dec 12, 2012
Messages
792
Παιδια εχετε να προτεινετε κανενα free video converter χωρις watermarks και λοιπους περιορισμους?

Αν δεν υπαρχει κατι τετοιο, εχετε μήπως κανα .exe απ'τις παλιες καλες εποχες των τορεντοσαιτ? :)

Θενξ!

EDIT: Βρηκα το Any Video Converter. Αν εχετε να προτεινετε καποιο καλυτερο, καθε προταση ευπροσδεκτη ;). Ειδικα αν εχει δυνατοτητα για υψηλοτερο bitrate - τουτο φτανει μεχρι 160kbps audio μονο...
 
Last edited:

jimmy213

Death Knight
Joined
Nov 26, 2012
Messages
4,118
Θα σου πρότεινα το Format Factory. Το χρησιμοποιούσα αρκετά (πάει καιρός) και έκανα τη δουλειά μου.
 

jimmy213

Death Knight
Joined
Nov 26, 2012
Messages
4,118
Jimmy, το AVG μου βγαζει το .exe ως malware. Τί παίζει?
Μάλλον επειδή κατά το install βγάζει επιλογή για εγκατάσταση κάποιου 3rd-party software. Δεν θυμάμαι να μου είχε χτυπήσει ποτέ με Kaspersky.

Στο VirusTotal η πλειοψηφία των AV το βγάζει ok.
 
Last edited:

pitsinius

Umber Hulk
Joined
Dec 12, 2012
Messages
792
Χμμ, οπως και να χει ειναι λιγο χαζο να εχω AVG και οποτε μου λεει "Ωπ, πρόσεχε!" εγω να του λεω "Καλά, γ@μ@ μας" :D

Οποτε κατεβασα προτερη εκδοση που στο σκαναρισμα δεν της βρισκει τιποτα. Αυτα που θελω δειχνει να τα κανει μια χαρα, στην τελικη η τελευταια ειναι η 5.6 κι εγω εβαλα την 5.4.5, ποση διαφορα να χουν πια...
 
Top Bottom