What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Προτάσεις αναβάθμισης

Adhan

Horror addict
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
14,706
Ναι παιδιά, διαπίστωσα ότι τελικά είναι σχετικά συχνό φαινόμενο. Άλλος γράφει του έμεινε στα χέρια όταν πήγε να το βγάλει, άλλος όταν πήγε να το βάλει πίσω και να το βιδώσει, και σε άλλους ανατινάχτηκε :eek: ενώ ήταν το pc σε λειτουργία. Και ναι, αν και δεν τις έσφιγγα πολύ, οι βίδες μπορούν να αποτελέσουν αιτία.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,269
το έχω πάθει με πλεξιγκλάς και δε λέω για πολύ σφίξιμο, επίπεδο σφιγμένα μαρμάρινα κωλομέρια.
 

Adhan

Horror addict
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
14,706
lol σιγά μην φτάσει ολόκληρο
Για να δούμε...
Update
Τελικά, αν και ζήτησα μεταλλικό (καλή η βιτρίνα με το lightshow αλλά καλύτερα το κεφάλι μου ήσυχο) έστειλαν γυαλί.
Το έστειλαν από αποθήκη στην Ολλανδία και το παρέλαβα πριν καμιά εβδομάδα. Έφτασε ακέραιο αλλά ξέροντας τι μπορεί να συμβεί πλέον το έπιασα και το τοποθέτησα λες και ήταν το κομπολόι με το VX gas από το Βράχο. Πολύ χαλαρά τις βίδες, ίσα να μην παίζουν πάνω-κάτω. Kudos στην Corsair για την κίνηση, ελπίζω αυτή τη φορά να αντέξει περισσότερο.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,269
αν είναι η έκδοση με την ενισχυμένη περιφέρεια (πρακτικά ένα μαύρο αυτοκόλλητο νομίζω, περιμετρικά) θα αντέξει περισσότερο.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,327
Παρτε ενα xbox που ειναι ασπαστο. Τι τα θελετε τα βιδακια, τα κουμπακια και τα αγκιστρακια;
 
Top Bottom