What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Προτάσεις για ταινία

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,626
με Μητσοτάκη αμέσως χόλιγουντ γίναμε

:trollface:

Γενικά η ανάπτυξη με Κούλη πάει με ρυθμούς πολυβόλου, είναι θέμα χρόνου να γίνουμε το Μαϊάμι της Ευρώπης. Το reboot του Miami Vice εδώ θα το γυρίσουμε.
 

kara

Kraken
Joined
Dec 15, 2012
Messages
9,095
είναι θέμα χρόνου να γίνουμε το Μαϊάμι της Ευρώπης

Προς το παρόν

The BBC's Little Drummer Girl series used Elefsina to represent Lebanon (and doubled Nikaia in Athens for Palestine)
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,821
σαν τις συνταγές και τα DIY απο το Pinterest δηλαδή,

expectations
Γενικά η ανάπτυξη με Κούλη πάει με ρυθμούς πολυβόλου, είναι θέμα χρόνου να γίνουμε το Μαϊάμι της Ευρώπης. Το reboot του Miami Vice εδώ θα το γυρίσουμε.


vs reality :p
Προς το παρόν


 

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,953
I watched the snake eyes movie so you don't have to. Θέλω να πω ότι θέλω τον χρόνο μου πίσω αλλά πώς να το κάνω όταν ενώ ήξερα ότι θα είναι κακή κάθησα και την είδα. Βαριόμουν σε μεγάλο βαθμό που έκανα αυτό το λάθος στη ζωή μου.
 

Borracho

Ancient Red Dragon
Joined
Nov 26, 2012
Messages
12,554
Και εγώ το έχω προτεραιότητα. Μας ρούφηξε εντελώς το Nine Perfect Strangers, αλλά δείχνει πολύ γαργαλιστικό το Green Knight.

@Tony Corvus Ευχαριστούμε για την αποκλειστική φωτογραφία από την Παρασκευιάτικη έξοδο του Αλεκυθούκου. Η χάρη και το νάζι με τα οποία ποζάρει πλάι στις τσαντούλες της Γουόντερ Γούμαν ενώ ταυτόχρονα χαϊδεύει το βέλκρο Σουπερβρακάκι (ΤΜ) του πραγματικά μιλάνε από μόνα τους για την ποιότητα και το ήθος που χτίζει η Μάρπελ.
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,626
Νιώθω πολύ τυχερός που θα έχω την ευκαιρία να δω καρέ καρέ το σβήσιμο της ελπίδας στα μάτια σας και την αντικατάστασή της με απελπισία καθώς οι ταινίες της Marvel όχι μόνο δεν θα μειώνονται αλλά θα αυξάνονται και θα σπάνε ταμεία.


your-tears-are-delicious.jpg
 
Last edited:

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,953
Ο μπορατσος πάντως δίνει vibes μέγα φαν που προσπαθεί πάση θυσία να το κρύψει για να μην το κοροϊδεύουν οι φίλοι του.
 

Borracho

Ancient Red Dragon
Joined
Nov 26, 2012
Messages
12,554
Τί μου θυμίζουν αυτές οι απεγνωσμένες Υπέρ Μαρβελκύθων τιράντες του Σαρμαλέκου, τί μου θυμίζουν... κάπως πρός Σρέντερ μεριά πηγαίνουν. Εκδηλώνουν την ίδια μονομανία με αντικείμενα λατρείας εντεκάχρονων τριακονταετίας.

Χούμ χούμ.
 

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,491
CapetanAmerikanos.jpg
Ορίστε κάτι ακόμα.... Φώναζα "ΑΝΤΜΙΡΑΛ!!!!", αλλά 0 ανταπόκριση

εδιτ... Δεν είναι τυχαίο που φοράνε το ίδιο τζιν σορτσάκι με την αποπάνω πικ
 

Borracho

Ancient Red Dragon
Joined
Nov 26, 2012
Messages
12,554
Πιστεύω οι φωτογραφίες είναι υπεραρκετές για την ΑΠΟΛΥΤΑ ΑΚΡΙΒΗ ταυτοποίηση του Αλέκυθου Σαρμέκα. Η αλυσιδίτσα στο χεράκι στάνταρ γράφει μέσα 'Κάπταιν Μαμέρκυθα- Μανούλα Σ'Αγαπώ'. Ποιά άλλη διαλέγει με τόση στοργή τζίνινα σορτσάκια και ελβιέλες εξάλλου; Το 'παιδί' (42 ετών) είναι απασχολημένο να παρακολουθεί τις σειρές της εβδομάδας, μην τυχόν και εκδιωχθεί από τη Λέσχη Ολοκληρωτιστών Άνω Περγάμου.
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,911
Είδα το Witcher: Nightmare of the Wolf στο Νέτμπλιεξ, και μου άρεσε αρκετά.

Όπως είναι γνωστό, καταπιάνεται με την ιστορία του Vesemir από παιδί, μέχρι να γίνει witcher και, μετά το περιβόητο Sack of Kaer Morhen, τελευταίος ενήλικος επιζήσας του Wolf school. Προφανώς περιέχει διάφορες Anime υπερβολές (πχ στην ισχύ των witcher signs, με το Igni να έχει σε φάσεις τεράστιο AoE λες και είναι ατομική βόμβα, τυπικά άλματα στον ουρανό και πτήσεις κτλ) αλλά οκ, οι υπερβολές αυτές ως επί το πλείστον εξυπηρετούν το καλλιτεχνικό αποτέλεσμα.

Διάφορα μικρά τυράκια από γνωστό witcher lore, επίσης.
 
Top Bottom