What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Ragequit mobile

tommas

Half-Ogre
Joined
Dec 2, 2012
Messages
737
Καλησπερά,

Το πρόβλημα με την αδυναμία ανάγνωσης κάποιων posts παραμένει.

Απ' ότι έχω καταλάβει συμβαίνει συγκεκριμένα σε posts που έχουν υπογραφή από κάτω οι οποίες εμποδίζουν την προσαρμογή του πλάτους του post στην ανάλυση της οθόνης του κινητού. Θίγω το θέμα πρόσφατα καθότι έγινα κάτοχος phablet με μεγάλη ανάλυση και το πρόβλημα παραμένει.

Αν έχω καταλάβει καλά η μόνη ενδεδειγμένη λύση είναι η χρήση του tapatalk στο κινητό?

Edit: Παρατήρησα ότι το πρόβλημα περιορίζεται στο Firefox for Android.
 

vtheofilis

Death Knight
Joined
Dec 11, 2012
Messages
4,433
Ο μαμά του Android 2.3.6, που έχω στο δικό μου, τα πάει σχετικά καλά, αλλά για το forum μπαίνω από Tapatalk, όταν χρησιμοποιώ το κινητό.
 

Sephir

Beyond Within
Staff member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
5,528


tommas wrote:
Καλησπερά,

Το πρόβλημα με την αδυναμία ανάγνωσης κάποιων posts παραμένει.

Απ' ότι έχω καταλάβει συμβαίνει συγκεκριμένα σε posts που έχουν υπογραφή από κάτω οι οποίες εμποδίζουν την προσαρμογή του πλάτους του post στην ανάλυση της οθόνης του κινητού. Θίγω το θέμα πρόσφατα καθότι έγινα κάτοχος phablet με μεγάλη ανάλυση και το πρόβλημα παραμένει.

Αν έχω καταλάβει καλά η μόνη ενδεδειγμένη λύση είναι η χρήση του tapatalk στο κινητό?

Edit: Παρατήρησα ότι το πρόβλημα περιορίζεται στο Firefox for Android.</blockquote>

Προς το παρόν ναι, ο καλύτερος τρόπος για να διαβάσει κανείς το forum είναι μέσω του tapatalk.

 
Top Bottom