What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Έρχονται remastered εκδόσεις των BloodRayne 1 & 2

Adhan

Horror addict
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
14,763
Όπως μας ενημέρωσαν οι Ziggurat Interactive και Terminal Reality, λίαν συντόμως θα γίνουν διαθέσιμες οι Terminal Cut εκδόσεις των κλασσικών action-horror παιχνιδιών της σειράς με πρωταγωνίστρια την κοκκινομάλα βαμπίρ, Rayne. Οι εκδόσεις αυτές θα κυκλοφορήσουν σε GOG και Steam στις 20 Νοεμβρίου και θα είναι δωρεάν για όλους τους κατόχους των παλαιότερων εκδόσεων. Συγκεκριμένα οι βελτιώσεις που έρχονται με τις Terminal Cut είναι:



Υποστήριξη μέχρι και 4Κ ανάλυσηΜέχρι και 4x anti-aliasingUpscaled βίντεοΥποστήριξη για σύγχρονα χειριστήρια (XInput)Βελτιώσεις στο φωτισμόΒελτιώσεις στην engine των παιχνιδιών, ώστε να επιτρέπονται ασυμπίεστα texturesΒελτιώσεις σε διάφορα εφέ όπως αντανακλάσεις, ομίχλη, νερό κ.α.Localisation στα Interface των παιχνιδιών με υποστήριξη Αγγλικών, Γερμανικών, Γαλλικών, Ιταλικών και Ισπανικών και με τους αντίστοιχους υπότιτλους, ενώ το πρώτο παιχνίδι θα διαθέτει και πλήρως ηχογραφημένους διαλόγους στα ΑγγλικάΒελτιστοποιημένα για Windows 10









Είναι...

Continue reading...


 

maximum armor

Umber Hulk
Joined
Jun 14, 2019
Messages
825
Μπράβο τους και μακάρι αν πάει καλά σε πωλήσεις, να βγάλουν και 3.
Προσωπικά μ' άρεσε το 1 πολύ περισσότερο απ' το 2. Στο 1 ήσουν σαν τον Blade! Όλες οι δυνάμεις των βαμπίρ, καμιά αδυναμία. Ποιός ξέρει τί σκέφτονταν στο 2 και την έδωσαν και τις αδυναμίες τους (ζημιά από ακτίνες ήλιου, ζημιά από νερό, κλπ). Με είχε χαλάσει πολύ αυτό. (Είχα γράψει γράμμα και στο PCM γι' αυτό!)
 

Sephir

Beyond Within
Staff member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
5,525
Για να είμαι ειλικρινής, κανένα από τα δύο δεν μου άρεσε και ως εκ τούτου δεν τα θυμάμαι και καθόλου...
 

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,932
Κοίτα διασκεδαστικα ήταν αλλά δεν ήταν κάτι το αμάν. Στορυ πέρα ότι παίζεις μια βαμπίρ και σφάζεις ναζί δεν θυμάμαι τπτ
 

Chosen Undead

Death Knight
Joined
Jul 14, 2015
Messages
3,530
Προσωπικά τα έχω σε physical form αλλά και σε digital αλλά ποτέ δεν τα ακουμπήσα. Πλέον με το Remaster ψήνομαι
 
Top Bottom