What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Red Letter Media Appreciation Thread

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,261
Για φαντάσου.

Και ο Shatner, και αυτός ζει;

tenor.gif
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,564
O Shatner έγραψε ένα Wall of Text σχετικά με το πώς "αυτοί οι κακούργοι έστειλαν τους φανς τους για να του κάνουν επίθεση".


Δεν θα τελειώσει ποτέ το 2020.
 

tinapeis

Mind-flayer
Joined
Nov 29, 2015
Messages
2,000
O Shatner έγραψε ένα Wall of Text σχετικά με το πώς "αυτοί οι κακούργοι έστειλαν τους φανς τους για να του κάνουν επίθεση".


Δεν θα τελειώσει ποτέ το 2020.

Εχω ηδη ενα ανοιχτο μετωπο με τον @Snipereye για το φουμπου και την εμμονη του για το ΤΙΝΑ του πριβασι, ασε που δεν εχω χρονο για σοβαρο debate λογω δουλειας, αλλα δε μαμιεται διαλλειμα για φαι εχω, εδω θα παρω το μερος του shatner και θα παραθεσω τη δικη του οπτικη του κακομοιρη

Εστω οτι ειναι ενας τυπας της παλαιας σχολης που αγνοει τελειως τους RLM και δεν καταλαβαινει το χιουμορ των τυπων (ειδικα αν δει τον αλλο να χασκογελαει εκνευριστικα ηλιθια χωρις λογο η τους αλλους δυο που εχουν το τρολευμενα επιτηδευμενο χιπστερικο χαμογελακι τους που θες να τους σπασεις τα δοντια).

Τους απαντα υποτιμητικα στο κλασσικο υπεροπτικο υφος του. Οι τυποι, που εχουν χτισει τη δουλεια τους με τετοιες "διασημοτητες" και τις χρησιμοποιουν σαν θεμελια και ιερα τοτεμ για το fanbase τους, επιλεγουν να το διαχειριστουν με σαρκασμο και χιουμορ, προσπαθωντας να κανουν damage control. Δυστυχως ομως παντα υπαρχουν ηλιθιοι φαν, που δεν νιωθουν που τελειωνει η πλακα και που καφριζει η φαση, ποσο μαλλον σε ενα καφρικο σοου. Στο τελος βλεπει στρατιες να τον βομβαρδιζουν αρνητικα με διαφορους τροπους, αμετρητοι "φανς" που το κανουν για χαβαλε, χωρις να νιωθουν οτι doxxaroyn εναν ανθρωπο που δεν εφταιξε σε τιποτα παρα στο οτι δεν ηθελε παρε δωσε με ενα σοου (που δυστυχως γιαυτον βασιζει την υπαρξη του σε τετοιους τυπους) και απαντησε με το γνωστο υφος που τον διακρινει. RIP
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,261
Δεν περίμενα με τίποτα το Disaster σε top 5. Μια χαρά επεισόδιο είναι αλλά δεν το λες και από αυτά που σου μένουν χαραγμένα στη μνήμη. Επίσης, εννοείται πως ο Captain Jellico ήταν φοβερός.
 

The Nameless One

Mind-flayer
Joined
Jun 16, 2015
Messages
1,813
Δεν περίμενα με τίποτα το Disaster σε top 5. Μια χαρά επεισόδιο είναι αλλά δεν το λες και από αυτά που σου μένουν χαραγμένα στη μνήμη. Επίσης, εννοείται πως ο Captain Jellico ήταν φοβερός.
Εμένα μου άρεσε και η συνέχεια του disaster με το τεστ που δεν μπορούσε να περάσει η Troi για να πάρει το "δίπλωμα" γέφυρας. Η αντίθεση με το disaster που έπρεπε να μάθει να θυσιάζει μέλη τους πληρώματος για να σώσει το σκάφος, κάτι που αρνούνταν να κάνει στο επεισόδιο εκείνο.
 

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,167
Όλη η αλήθεια πίσω από τα καμώματα του Shatner
 

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,167

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,564


Ποιοτικός RLM κινηματογράφος από το 2005, τότε που ο Mike ήταν τόσο λεπτός που μέχρι και η φωνή του ακουγόταν διαφορετικά.
 

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,167

Ταινιάρες τα shock em dead και satan killer (παίζει να τα έχω και σε vhs)
 
Top Bottom