What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Red Letter Media Appreciation Thread

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,567


Πολύ χαίρομαι όποτε τα γούστα μου και οι απόψεις μου ταυτίζονται με τις δικές τους.
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,567
ΝΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ

 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,261
Αυτά είναι! Θα βάλω ένα ουίσκι το βράδυ για να ξεχάσω τον πόνο μου για την κατάντια του Star Trek και θα το παρακολουθήσω.
 

The Nameless One

Mind-flayer
Joined
Jun 16, 2015
Messages
1,813
Υπέμεινα το μαρτύριο της 1ης σεζόν μόνο και μόνο για να παρακολουθω μετά τα video των RLM!.
Χαίρομαι (και λυπάμαι γιατί θα πρέπει να την δω😭 ) που συνεχίζουν και για την 2η σεζόν :)
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,567
Η μαγεία είναι πως δεν χρειάζεται καν να δεις τις σεζόν, τις βλέπουν αυτοί για εσένα. Απλά απολαμβάνεις τα βίντεο.
 

The Nameless One

Mind-flayer
Joined
Jun 16, 2015
Messages
1,813
Ε δεν είναι το ίδιο, πρέπει να έχεις νοιώσει τον πόνο, την αγωνία και την απογοήτευση για να εκτιμήσεις πραγματικά τα βίντεο τους (και μια τζούρα μαζοχισμού ;) )
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,261
Ε δεν είναι το ίδιο, πρέπει να έχεις νοιώσει τον πόνο, την αγωνία και την απογοήτευση για να εκτιμήσεις πραγματικά τα βίντεο τους (και μια τζούρα μαζοχισμού ;) )

Το έκανα για την πρώτη σεζόν, δεν νομίζω ότι μπορώ να το κάνω και για δεύτερη. Κάτι Discovery κλπ τα άντεξα περισσότερο γιατί είναι νέο setting και χαρακτήρες. Αλλά Picard και οι υπόλοιποι χαρακτήρες του TNG με μεγάλωσαν, δεν αντέχω να βλέπω την κατάντια.
 

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,167

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,567


Θα έλεγα πως τους λυπάμαι, αλλά μετά θυμάμαι πως έχω γράψει ρηβιού για το Fallout 76 και το πρώτο του expansion.
 

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,167
Θα γράψεις και ρηβιού για το Starfield...

elder-scrolls-6-exclusivo-xbox-e-algo-dificil-de-se-imaginar-para-todd-howard-025475.webp
 

The Nameless One

Mind-flayer
Joined
Jun 16, 2015
Messages
1,813
Η μαγεία είναι πως δεν χρειάζεται καν να δεις τις σεζόν, τις βλέπουν αυτοί για εσένα. Απλά απολαμβάνεις τα βίντεο.
Θέλω να ευχαριστήσω δημόσια τον αρχιμανδρίτη για την πρόταση του να μην βλέπω τα επεισόδια της σειράς πριν.
Όχι μόνο χάρηκα χωρίς πρόβλημα τα βίντεο του RLΜ, ομολογώ ότι ένιωθα και μια ενοχή ηδονή που σε αντίθεση με αυτούς, γλίτωσα το μαρτύριο 😎
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,326
Οχι αριστη αλλα σιγουρα πολυ καλη επιλογη κακων ταινιων. Ολα ηταν αρμονικα δεμενα, μεχρι που εγινε αναφορα στο Deadly Prey (46').
Αυτο εριξε σκια σε ολα. Oσες σκηνες και να σχολιασαν, το φαντασμα του Deadly Prey μειωνε τα καταπληκτικα σχολια.
Δεν μπορεις να συζητας για μικρομεσαια αυτοκινητα και να πεις πορσε. Τι θα πεις μετα; αυτο το μικρο αυτοκινητο εχει ενα δυνατο μοτερ 1.300 c.c;
 

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,167

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,567
Εν τέλει, παρά το συγκινητικό λογύδριο του Μάικ στο τελευταίο τους επεισόδιο, γύρισαν βίντεο και για το τελευταίο επεισόδιο της σεζόν Πικάρντ. Τους αρέσει να υποφέρουν.

 

The Nameless One

Mind-flayer
Joined
Jun 16, 2015
Messages
1,813
Εν τέλει, παρά το συγκινητικό λογύδριο του Μάικ στο τελευταίο τους επεισόδιο, γύρισαν βίντεο και για το τελευταίο επεισόδιο της σεζόν Πικάρντ. Τους αρέσει να υποφέρουν.


Ότι δεν θα δουν τρίτη σεζόν είχαν πει. Το τελευταίο θα το σχολίαζαν.
Εκτός και εάν εντυπωσιάστηκαν τόσο πολύ από το session finale που άλλαξαν γνώμη και ανυπομονούν να την δουν :p
 
Top Bottom