<blockquote><br>Καλημέρα,<br><br>Από παν/μιο γύρω στις 8,00 περνάει το 608 (Κατεβαίνεις Λυσιατρείο, πιάνεις τη Λέσβου και 4 στενάκια μετά σκας στο μαγαζί). Ίδια διαδρομή αλλά λίγο νωρίτερα κάνουν 054, 622. <br><br>Από τρόλεϊ βολεύουν 3,5,11 περνάνε 8,05-8,10. σε αφήνουν λίγο πιο κάτω στην Καλλιφρονά κάθετη της Πατησίων και παράλληλη της Λέσβου που είπα πριν. Κόβει κάθετα την Αγίας Ζώνης όπου είναι το μαγαζί. <br><br>Όλα έχουν μεγάλη συχνότητα οπότε κάπου στις 7.50-8,00 θα είμαι στη στάση, έχουμε 6 επιλογές. <br><br>Υ.Γ. Ο theonirvana είναι ο μόνος που έχει αληθινό μαλλί μεταλά απ'όσους έχω γνωρίσει από το RQ. Να θυμηθώ να τον ρωτήσω με τι λούζεται αυτή τη φορά :silly: <br></blockquote><br>Οι αληθινοί Ρεϋκουιτάδες παίρνουν Μ1, κατεβαίνουν Αγίου Νικολάου και περπατάνε για 13 λεπτά.<br>Έτσι φτιάχνεις και όρεξη.