What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Samsung Galaxy SIII Mini --Αξίζει;

Dark Archon

Mind-flayer
Joined
Dec 21, 2012
Messages
1,655
Διάβασα πολλά αρνητικά για το Tipo, απο πολλές πηγές. Κολλήματα, προβληματική λήψη σήματος και data και το πιο σημαντικό αντίλαλος και θόρυβος στο ακουστικό.
Θα μου πεις οτι δεν εμφανίζονται σε ολες τις συσκευές αυτά τα κουσούρια, αλλά και πάλι δεν το διακινδυνεύω. Ασε το SAR του, οι δορυφόροι βγαζουν λιγότερη ακτινοβολία απο αυτό το κινητό....... :lol: :lol: :lol:
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,275
Γενικά η sony mobile έχει πάρει την κατηφόρα με τα smartphones, δε μπορώ να καταλάβω γιατί, παλιά έβγαζαν απίστευτα κινητά και δε μου πέρναγε από το μυαλό να αγοράσω άλλη μάρκα.
 

Dark Archon

Mind-flayer
Joined
Dec 21, 2012
Messages
1,655
Και για το Xperia E ισχύουν τα ίδια περίπου ελαττώματα που έχει και το Tipo. Μια χαρά.
Το MLS IQTalk Crystal τελικά βγαίνει και σε Dual Sim; Σε μερικά καταστήματα το έχουν σαν δίκαρτο και σε μερικά οχι.
 

infamousjohn

Death Knight
Joined
Dec 7, 2012
Messages
2,516


Dark Archon wrote:
Διάβασα πολλά αρνητικά για το Tipo, απο πολλές πηγές. Κολλήματα, προβληματική λήψη σήματος και data και το πιο σημαντικό αντίλαλος και θόρυβος στο ακουστικό.
Θα μου πεις οτι δεν εμφανίζονται σε ολες τις συσκευές αυτά τα κουσούρια, αλλά και πάλι δεν το διακινδυνεύω. Ασε το SAR του, οι δορυφόροι βγαζουν λιγότερη ακτινοβολία απο αυτό το κινητό....... :lol: :lol: :lol:</blockquote>

αυτο με το SAR δεν το ηξερα... το xperia play που εχω εχει ΠΟΛΥΥΥΥΥ ΧΑΜΗΛΟ SAR και επειδη ειναι και κομουτσα, νομιζα οτι το tipo θα εχει ακομα χαμηλοτερο... τεσπα.
καλα εκανες και το εθιξες!

 

infamousjohn

Death Knight
Joined
Dec 7, 2012
Messages
2,516


Dark Archon wrote:
Και για το Xperia E ισχύουν τα ίδια περίπου ελαττώματα που έχει και το Tipo. Μια χαρά.
Το MLS IQTalk Crystal τελικά βγαίνει και σε Dual Sim; Σε μερικά καταστήματα το έχουν σαν δίκαρτο και σε μερικά οχι.</blockquote>

τσεκαρε και αυτο....
Alcatel OT-991D
τιμη 120€ περιπου (μαλιστα προς τα κατω...!)

 

jonirenicus13

Kraken
Joined
Nov 30, 2012
Messages
8,214
Γιατί ρε συ? Έχω πάρει εδώ και ενάμιση χρόνο ένα alcatel με το απίστευτο ποσό των <b><span style="font-size:5">15</span></b> ευρώ και είναι τέλειο γι' αυτά που προσφέρει. Μεγάλη διάρκεια μπαταρίας, φακό, μηνύματα και φυσικά τηλέφωνα. Τα αδικείς.
 

Tom G

Mind-flayer
Joined
Nov 30, 2012
Messages
1,736
Με τα ίδια λεφτά θα μπορούσες να πάρεις ένα Samsung(που δε θυμάμαι το μοντέλο)το οποίο έχει αυτά που ανέφερες + πλακέτα φωτοβολταικών για να φορτίζει όταν είναι στον ήλιο.Τεχνολογία,όχι αστεία...
 

Borracho

Ancient Red Dragon
Joined
Nov 26, 2012
Messages
12,519
Έτοιμος!

http://www.mmplanet.gr/kinita-tilefona-1/351100-samsung-s6102-galaxy-y-duos-mayro-detail
 

infamousjohn

Death Knight
Joined
Dec 7, 2012
Messages
2,516


Borracho wrote:
Έτοιμος!

http://www.mmplanet.gr/kinita-tilefona-1/351100-samsung-s6102-galaxy-y-duos-mayro-detail</blockquote>

0.96 SAR, καλυτερα να μεινω 1 χρονο μπροστα σε πρασινη οθονη απο 6128 cpc.....

 

Dark Archon

Mind-flayer
Joined
Dec 21, 2012
Messages
1,655
Ευχαριστώ για τις απαντήσεις παιδιά, τώρα μένει να πάω να τα δω απο κοντά πριν αποφασίσω.
 
Top Bottom