What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Σφάλλαμε, πλερώνουμε.

Chosen Undead

Death Knight
Joined
Jul 14, 2015
Messages
3,568
<blockquote><br>Ωραία λοιπόν. Θα σας προτείνω εγώ άτομο για θέση manager και μάλιστα σε παιχνίδι που δεν ήξερα ότι μπορεί να υπάρξει αυτή η θέση.<br>Το άτομο είναι ο chosen ,  άτομο με μεγάλη εμπειρία στο να φτιάχνει party και να σκοτώνει bosses στο <b>Dark Souls</b>. </blockquote><br><br>εχω προιστορία από Wow στα μπούγια τα ξεχνάς?  :lol:
 

Northlander

Tarrasque
Staff member
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
18,684
<blockquote><br>εχω προιστορία από Wow στα μπούγια τα ξεχνάς?  :lol:<br></blockquote><br><br>Ποιος δεν έχει? :kappa:
 

Northlander

Tarrasque
Staff member
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
18,684
Στη γωνία σου εσύ! :stohastis:
 

j_lynx

Death Knight
Joined
May 27, 2014
Messages
3,287
<blockquote><br><blockquote><br>Ωραία λοιπόν. Θα σας προτείνω εγώ άτομο για θέση manager και μάλιστα σε παιχνίδι που δεν ήξερα ότι μπορεί να υπάρξει αυτή η θέση.<br>Το άτομο είναι ο chosen ,  άτομο με μεγάλη εμπειρία στο να φτιάχνει party και να σκοτώνει bosses στο <b>Dark Souls</b>. </blockquote><br><br>εχω προιστορία από Wow στα μπούγια τα ξεχνάς?  :lol:<br></blockquote><br><br>Ναι αλλά το wow είναι MMO. Το dark souls οχι  :devil:
 

Chosen Undead

Death Knight
Joined
Jul 14, 2015
Messages
3,568
Δεν έχεις παίξει ακόμα τα DLC του 2 γι&#039;αυτό τα λες αυτά  :lol:
 
Top Bottom