What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Shroud of the Avatar

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,265
Τι φάση; το έχει παίξει κανείς; Πέρασε εντελώς κάτω από το ραντάρ μου.
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,564
Σε γενικές γραμμές είναι έρημο (150 παίκτες ονλαην χθες σύμφωνα με το steamspy), τίγκα στα bugs 3 χρόνια μετά την υποτιθέμενη "πλήρη κυκλοφορία" του, οι δημιουργοί παρακαλάνε για λεφτά στα στρημς τους, έχουν πέσει τόσο χαμηλά ώστε να ζητάνε από το κοινό να αγοράσει τζενέρικ unity assets για να τους στηρίξουν, και έχω την εντύπωση πως πλέον το παίζουν μόνο όσοι έχουν ήδη ρίξει λεφτά σε αυτό επειδή ελπίζουν πως αν συνεχίσουν να επενδύουν σε αυτό μπορεί τα λεφτά που έχουν ήδη ρίξει να μην πάνε χαμένα.

Ακόμα δεν είμαι 100% πεπεισμένος πως δεν επρόκειτο για απάτη αρχικά, μέχρι που εν τέλει πείστηκαν να φτιάξουν όντως ένα game.

ΥΓ. Διόρθωσα τον τίτλο γιατί αποτελούσε προσβολή στην αισθητική και στα οστά του Ελευθερίου Βενιζέλου και του Γεωργίου Παπανδρέου.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,265
α... μην μπω στον κόπο δηλαδή.
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,564
Μπορεί να γίνει κάνα θαύμα και σε 1-2-3 χρόνια να ρίξουν ΤΟΣΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ώστε το γκεημ να γίνει κάτι που ίσως και να θυμίζει λίγο από το Ultima Online. Αλλά ναι στην παρούσα φάση θεωρώ πως θα επέλεγαν να ασχοληθούν μαζί του μόνο φανατισμένοι οπαδοί του Γκάριοτ, επενδυτές της εταιρείας του, μαζοχιστές, ή άτομα που δεν έχουν ΤΙΠΟΤΑ άλλο πια να παίξουν.
 
Top Bottom