What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Σκληροί Σαν Μέταλλο

Bathory

Lich
Φασαίος Larianός Rocket League RQ Crew 1st Tournament Order of Alucard Foot Clan Inductee
Joined
Dec 5, 2012
Messages
7,086
Θενξ ρε, το είχα ξεχάσει. Πρέπει να αράξω μέσα στο ΣΚ να το ακούσω όπως πρέπει!
 

Bathory

Lich
Φασαίος Larianός Rocket League RQ Crew 1st Tournament Order of Alucard Foot Clan Inductee
Joined
Dec 5, 2012
Messages
7,086
^Δυναμίτης!
 

Ultimus

Umber Hulk
Joined
Nov 30, 2012
Messages
884
Έχετε ακουστά τους Rhodium? Πολύ καλοί power, είναι από τους λίγους δίσκους που actually αγόρασα.
Ο Mike Livas στα φωνητικά (στον πρόσφατο δίσκο) είναι η καλύτερη νέα φωνή που έχω ακούσει την τελευταία δεκαετία!
Κρίμα πάντως που προχθές το συγκρότημα έλυσε τη συνεργασία του με τον Mike.

Παρακάτω βίντεο από πλάνα στο Crow όπου είχε live παρουσίαση του Sea of the dead δίσκου (φαν φακτ, στο 2¨07 διακρίνεται το κούτελό μου :ROFLMAO:)
 

Bathory

Lich
Φασαίος Larianός Rocket League RQ Crew 1st Tournament Order of Alucard Foot Clan Inductee
Joined
Dec 5, 2012
Messages
7,086


Χαλαρά το καλύτερο κομμάτι του νέου τους άλμπουμ για μένα. Βρίσκεται στην deluxe edition.
 

Northlander

Tarrasque
Staff member
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
18,661
Εντελώς τυχαία αυτόν το δίσκο έβαλα να ακούσω πριν καμία ώρα. Πρώτη ακρόαση, καθόλου άσχημη!
 

Sephir

Beyond Within
Staff member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
5,528
Έχετε ακουστά τους Rhodium? Πολύ καλοί power, είναι από τους λίγους δίσκους που actually αγόρασα.
Ο Mike Livas στα φωνητικά (στον πρόσφατο δίσκο) είναι η καλύτερη νέα φωνή που έχω ακούσει την τελευταία δεκαετία!
Κρίμα πάντως που προχθές το συγκρότημα έλυσε τη συνεργασία του με τον Mike.

Παρακάτω βίντεο από πλάνα στο Crow όπου είχε live παρουσίαση του Sea of the dead δίσκου (φαν φακτ, στο 2¨07 διακρίνεται το κούτελό μου :ROFLMAO:)

Έλα ρε, ήμουν και 'γω σ' εκείνο το live. Το τελευταίο της χρονιάς όπως αποδείχθηκε. :(

Ωραία μπάντα και καλός δίσκος, αν και δυστυχώς εκτός του Mike Livas, έφυγαν ήδη κιθαρίστας και μπασίστας. Πάντως ο Livas είναι γνωστός γυρολόγος και δεν περίμενα να μείνει στους Rhodium. Τσέκαρε και αυτούς, αν σου αρέσει η φωνή του.


Χαλαρά το καλύτερο κομμάτι του νέου τους άλμπουμ για μένα. Βρίσκεται στην deluxe edition.

Δυνατό ρεφρέν, αλλά μέχρι εκεί κατ' εμέ. Όσον αφορά το Obsidian, νομίζω ότι έχω να κολλήσω έτσι με δίσκο των PL από το 2012 (Tragic Idol).
 

Bathory

Lich
Φασαίος Larianός Rocket League RQ Crew 1st Tournament Order of Alucard Foot Clan Inductee
Joined
Dec 5, 2012
Messages
7,086
Δυνατό ρεφρέν, αλλά μέχρι εκεί κατ' εμέ. Όσον αφορά το Obsidian, νομίζω ότι έχω να κολλήσω έτσι με δίσκο των PL από το 2012 (Tragic Idol).

Ναι, πιασάρικο ρεφρέν, γι' αυτό μάλλον μου αρέσει περισσότερο από όλα.
Στο δεύτερο που λες, εγώ απ' το In Requiem.
 

Bathory

Lich
Φασαίος Larianός Rocket League RQ Crew 1st Tournament Order of Alucard Foot Clan Inductee
Joined
Dec 5, 2012
Messages
7,086
Live streaming συναυλία των Arcturus την Πέμπτη 21/05 στις 23:00.
Έχουν κοτσάρει και paypal από κάτω να στηρίξει όποιος θέλει.

 

Ultimus

Umber Hulk
Joined
Nov 30, 2012
Messages
884
Έλα ρε, ήμουν και 'γω σ' εκείνο το live. Το τελευταίο της χρονιάς όπως αποδείχθηκε. :(

Ωραία μπάντα και καλός δίσκος, αν και δυστυχώς εκτός του Mike Livas, έφυγαν ήδη κιθαρίστας και μπασίστας. Πάντως ο Livas είναι γνωστός γυρολόγος και δεν περίμενα να μείνει στους Rhodium. Τσέκαρε και αυτούς, αν σου αρέσει η φωνή του.

Ναι τους έχω ακούσει τους Silent Winter. Μου τους πρότεινε ένας τύπος που καθόταν δίπλα μου στο live (Γιώργος, από τα συμφραζόμενα παίζει να είναι ο ιδιοκτήτης του Crow).
Είδα την ανακοίνωση πως είχαν εδώ και κάπες βδομάδες αποχωρήσει ο μπασίστας (μορφή στο live!) και κιθαρίστας, κρίμα..
Btw ο Livas γιατί αλλάζει μπάντες τόσο συχνά;
 

Sephir

Beyond Within
Staff member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
5,528
Καλή ερώτηση. Είναι λίγο ντίβα ο τύπος, είχε πάει και στο X-Factor πριν μερικά χρόνια. Απ' ότι δείχνει η συμπεριφορά του, τον εαυτό του "προωθεί" (σε εκείνο το live τουλάχιστον, δεν μου έδωσε την εντύπωση ότι ήταν μέλος μπάντας, αλλά φάση "εγώ και η ορχήστρα μου") και έχοντας ως όχημα τη συμμετοχή του σε διάφορες μπάντες για να ανεβάσει τις μετοχές του, ίσως περιμένει να του σκάσει καμιά καλή ευκαιρία από μεγάλη μπάντα του εξωτερικού.
 

Bathory

Lich
Φασαίος Larianός Rocket League RQ Crew 1st Tournament Order of Alucard Foot Clan Inductee
Joined
Dec 5, 2012
Messages
7,086

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,489
Οι Judas και καποιοι αλλοι θα σκασουν το 2021 για συναυλιες. Καποιες πολιτικες δηλωσεις δειχνουν οτι δεν θα φυτρωσει τιποτα πριν το 2021.
Οι αστρολογοι λενε οτι μας τιμωρουν οι πλανητες. Το 2021 θα ανακοινωσουν οτι ερχεται μετεωριτης για να μας κοψει στα δυο. air quitar πανω στο φλεγομενα κομματια γης που θα εκτοξευτουν στο διαστημα. Εγω ηδη γεμιζω μπαλονια με οξυγονο.

 

Bathory

Lich
Φασαίος Larianός Rocket League RQ Crew 1st Tournament Order of Alucard Foot Clan Inductee
Joined
Dec 5, 2012
Messages
7,086
Φρέσκια κομματάρα από Hail Spirit Noir. Τα φωνητικά δεν υπάρχουν.-

 
Top Bottom