What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Σκληροί Σαν Μέταλλο

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,567
Έσκασε τυχαία στο φήντ μου ένα βίντεο με τον Μπιφ των Σάξον να εξηγεί πως το Denim and Leather κυκλοφόρησε πριν 39 χρόνια.

Και έτσι απλά θα ακούω όλη μέρα Σάξον. Για άλλη μία ημέρα.

 

Adhan

Horror addict
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
14,706

🤘🦴⚰🗡⚱💊
Εμένα από την άλλη με συμπαθεί.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,327
Για τον ακουστικο μου πορο. Απο τις καλυτερες προσεγγισεις στο θεμα διασκευη ενος κλασσικου 80's κομματιου.
Πολυ ανωτερο απο τις power-pop διασκευες που παιζουν εκει εξω. Σκοτεινο οπως του αξιζει και μια απο τις περιπτωσεις οπου η καλυτερη παραγωγη ειναι δικοπο μαχαιρι. Αυτη την κιθαριτσα λιγο μετα το 5:00 την λατρεψα.

 

Adhan

Horror addict
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
14,706
Νέο Havukruunu! Διατηρεί την επική Bathory-Moonsorrow αύρα του προηγούμενου.
Η διαφορά είναι ότι αυτή τη φορά ηχογραφήθηκε μετά από μεγάλη μπυροποσία και ακρόαση ΧΕΒΥ ΜΕΤΣΟΛ δίσκων. 🍺🤘

 

Adhan

Horror addict
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
14,706
Ειλικρινά με έπιασε απροετοίμαστο που το πήγαν φουλ 70's ψυχεδέλεια. Ίσως να είχε ποστάρει ο @Bathory κάποιο κομμάτι, κάποια στιγμή dunno. Όπως και να 'χει, ωραίο άκουσμα.

 

mruseyourbrain

Blackguard
Joined
Oct 29, 2015
Messages
1,178
Ειλικρινά με έπιασε απροετοίμαστο που το πήγαν φουλ 70's ψυχεδέλεια. Ίσως να είχε ποστάρει ο @Bathory κάποιο κομμάτι, κάποια στιγμή dunno. Όπως και να 'χει, ωραίο άκουσμα.


Τον λιώνω από τότε που βγήκε. Υποψήφιο για κορυφαίο progressive album της χρονιάς για μένα.
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,567
Πριν 35 χρόνια σαν χθες, κυκλοφόρησε η δισκάρα Spreading the Disease των Anthrax.

Εν μέσω καραντίνας, τα μέλη της μπάντας παίζουν την ΚΟΜΜΑΤΑΡΑ Gung-Ho από το δίσκο.

 
Top Bottom