What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Smite problem

jimmy213

Death Knight
Joined
Nov 26, 2012
Messages
4,118
Κάτι παίζει με το Smite στο laptop. Με τα ενσωματωμένα της Intel (power save profile) παίζει κανονικά σε όλα τα modes. Με την R7 M260 που έχει (performance profile) μπαίνει μόνο σε ένα mode (με το ζόρι) ενώ στα υπόλοιπα αρχικά μένει για κάμποσο χρόνο στη loading screen, έπειτα μπαίνει για λίγο μέσα στην αρένα (με παγωμένη εικόνα) και τελικά με βγάζει στη αρχική σελίδα.<br>Στο desktop παίζει μια χαρά.<br><br>Σας έχει τύχει κάτι τέτοιο; Γνωρίζετε κάποιο fix ή αιτία;<br><br>Δοκιμάστηκε με τους αρχικούς Crimson και με τους beta.<br>Win 10
 

vtheofilis

Death Knight
Joined
Dec 11, 2012
Messages
4,432
Κοίτα, πολλά παιχνίδια επισήμως δεν υποστηρίζουν τις "φορητές" εκδόσεις καρτών γραφικών.<br><br>Τι κάρτα έχεις στον σταθερό υπολογιστή σου;
 

jimmy213

Death Knight
Joined
Nov 26, 2012
Messages
4,118
HD 7770<br><br>Λες να φταίει κάτι τέτοιο; Με τα intel πάντως δεν υπάρχει πρόβλημα.
 

Stamatimenos

Death Knight
Joined
Nov 30, 2012
Messages
3,619
Μου το κάνει και εμένα, συγκεκριμένα ΜΟΝΟ στην Arena. ΗD5450 έχω.
 

jimmy213

Death Knight
Joined
Nov 26, 2012
Messages
4,118
Τουλάχιστον συμβαίνει και σε άλλους  :lol:<br><br>Θα του πω να παίζει με τα intel μέχρι να βρεθεί κάποιο fix.
 

bald_killer

Death Knight
Joined
Jul 26, 2014
Messages
3,883
Δεν είχα ποτέ κάποιο πρόβλημα μέχρι τώρα με την HD6870.  Τι names έχεται? Το δικό μου είναι MagePaladin κ είμαι στην clan AGONY.
 

jimmy213

Death Knight
Joined
Nov 26, 2012
Messages
4,118
jimmy213 αν θυμάμαι καλά.<br>Τώρα, το πότε θα με δεις online......  :pope:
 
Top Bottom