What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

“Σοβαρές” καταστάσεις με το Serious Sam 4

Sephir

Beyond Within
Staff member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
5,510
Μετά από πολλά χρόνια και μερικά remasters, ήρθε η στιγμή να δούμε επιτέλους τη συνέχεια των περιπετειών του Serious “Sam” Stone.
Η από κοινού ανακοίνωση των Devolver Digital/Croteam επισημοποίησε την κυκλοφορία του Serious Sam 4, η οποία αναμένεται μέσα στο φετινό Αύγουστο. Το παιχνίδι θα διαθέτει το γνωστό χαοτικό του shootfest, με δεκάδες εχθρούς, παλιούς και νέους, να γεμίζουν την οθόνη, καθώς και μια πλούσια γκάμα από όπλα, που καλύπτουν όλα τα γούστα. Αξιοσημείωτο είναι ότι η κεντρική campaign του Serious Sam 4 θα μπορεί να παιχτεί διαδικτυακά με τη συνεργασία έως τεσσάρων παικτών.
Δυστυχώς, το trailer της ανακοίνωσης είναι πολύ λιτό και δεν περιλαμβάνει κάποιο gameplay υλικό, παρ’ όλα αυτά μπορείτε να παρακολουθήσετε μερικά videos στην σελίδα του στο Steam, όπου εκεί, μεταξύ άλλων, παρουσιάζονται κάποια κομμάτια από το κυρίως παιχνίδι. 

 

Continue reading...


 

maximum armor

Umber Hulk
Joined
Jun 14, 2019
Messages
825
Έχω παίξει μόνο τα δύο πρώτα Encounters, αλλά για μένα δεν υπάρχει άλλο Painkiller (και κυρίως το πρώτο της σειράς) σε αυτού του στυλ παιχνίδι.
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,259
Έχω παίξει μόνο τα δύο πρώτα Encounters, αλλά για μένα δεν υπάρχει άλλο Painkiller (και κυρίως το πρώτο της σειράς) σε αυτού του στυλ παιχνίδι.

Το Painkiller ήταν όντως πολύ καλό, έχω τερματίσει το 1 τουλάχιστον 4-5 φορές.
 

Myrmidonas

Mind-flayer
Joined
Dec 1, 2012
Messages
2,037
Έχω παίξει όλα τα παιχνίδια με παρέα και όλα ήταν απολαυστικά. Το 2 με όλα τα προβλήματά του (τεχνικά και μη), είχε κι αυτό την φάση του αλλά θα συμφωνήσω ότι ήταν το πιο αδύναμο.
Για μένα προσωπικά το καλύτερο και πιο αγαπημένο ήταν το first encounter
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,265
Πρώτη μου επαφή ήταν με το 1 HD που το γούσταρα τρελά, μετά τσίμπησα σε κάποια sales και το 3 που όμως με κούρασε πολύ, ενώ δεν νοιώθω ότι προσέφερε κάτι παραπάνω από το 1 HD.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,265
Tα εχω παιξει ολα.
και το τρίτο το μακρύτερο;

edit: τι wtf ρε μλκς; Στο τελικό canyon είναι τεράστιο (απλά και μόνο για να είναι...)
 
Last edited:
Top Bottom