What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Spammer Out

c3rberoz

Blackguard
Joined
Dec 1, 2012
Messages
1,466
Hidden content
You need to reply to this thread in order to see this content.

EDIT: Καλη συνεχεια σε ολη την ομαδα του ragequit και σε ολα τα μελη συνεχιστε να ειστε οσο δεμενοι και καλοι εισασταν μεχρι τωρα
 

f2bnp

Mind-flayer
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Rocket League RQ Crew 1st Tournament
Joined
Dec 1, 2012
Messages
1,737
lel, drama thread είχαμε πράγματι ανάγκη σε αυτό το forum.

Ένα σημαντικό milestone θα έλεγα.

Εγώ που ήμουν εντωμεταξύ και τα έχασα όλα αυτά ρε παιδιά; Είχα την εντύπωση ότι ήσουν αγαπητός ή τουλάχιστον συμπαθητικός προς τους περισσότερους εδώ.
 

Adhan

Horror addict
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
14,787
Κέρβερε, αν ο καθένας μας έπαιρνε στα σοβαρά τρόλινγκ και σαχλαμαρίτσες, θα είχε αδειάσει το μισό και βάλε φόρουμ...
 

MaverickStrange

Mind-flayer
Joined
Nov 27, 2012
Messages
1,682
Ναι βρε Κέρβερε, αυτό βρήκες κι εσύ να πάρεις στα σοβαρά?
 

c3rberoz

Blackguard
Joined
Dec 1, 2012
Messages
1,466
@Αντχαν Τους πρωτους μηνες δε με πειραζε, ελεγα οκει πλακα ειναι αλλα απο καμια στιγμη και μετα δε σου κανει κεφι να καθεσαι και να σε βριζουν. Στην καθημερινοτητα οπου καποια ατομα τα τρως στη μαπα ουτως ή αλλως εχω υιοθετησει την πολιτικη του "με ενδιαφερει η αποψη μονο οποιου εκτιμω" αλλα εν προκειμενω απο τη στιγμη που μπορω να μην αντιμετωπιζω την κακια γιατι να το επιβαλλω στον εαυτο μου;
 

infamousjohn

Death Knight
Joined
Dec 7, 2012
Messages
2,516
δηλαδη δεν καταλαβα? τι ηθελες? να ειμαστε ολοι το ιδιο?

εγω δηλαδη που ειμαι σε forum με gamers και μολις 5 απο τους 550 ξερουν dota, τι να κανω?
να μην παιζω dota επειδη οι αλλοι 545 με θεωρουν γραφικο?

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
οχι ρε φιλε.
προσωπικα θα στεναχωρηθω αν εγκαταλειψεις το forum για το dramaqueenιλικι που ποσταρες εδω.
και δεν κανω πλακα. αλλο τι να κανουμε δηλαδη? να αυτοκτονησουμε επειδη διαφερουμε? ε ελεος....
 

infamousjohn

Death Knight
Joined
Dec 7, 2012
Messages
2,516


c3rberoz wrote:
και να σε βριζουν.....</blockquote>

ποτε εγινε αυτο εδω μεσα? :blink:

 

nortrom

Mind-flayer
Joined
Dec 1, 2012
Messages
1,559
Μτφ: "WAAAH MY FEELINGS"

Αν πραγματικά νομίζεις ότι χαρακτηρισμοί όπως "σπάμμερ" ή "παιδί" είναι προσβλητικοί, θα σου πρότεινα να αποφεύγεις το 95+% των ιστοσελίδων στο ιντερνετ ή ακόμα καλύτερα να μην το χρησιμοποιείς καθόλου. Παρακολουθώ το φόρουμ σχεδόν καθημερινά και δεν έχω δει κανέναν να σε προσβάλει ούτε στο ελάχιστο. Είμαι επίσης σίγουρος ότι τα περισσότερα μέλη του φόρουμ σε συμπαθούνε.

Αν σου είμαστε τόσο εχθρικοί που δεν μπορείς ούτε να κάνεις πόστ, δεν υπάρχει λόγος να κάθεσαι εδώ και να βασανίζεσαι. Υπάρχουν εκατοντάδες ιντερνετικές κοινότητες που δεν επιτρέπουν διαφορετικές απόψεις ή αρνητικά σχόλια, βρές αυτή που σε εκφράζει καλύτερα και γίνε μέλος εκεί. Δεν θα κάνεις εποικοδομητική συζήτηση, αλλά τουλάχιστον δεν θα προσβάλονται τα τρυφερά σου αισθήματα.

Αν αυτό το θρεντ είναι τρολλιά (ελπίζω ότι είναι) τότε μπράβο σου, τσίμπησα.
 

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,253
εγω 8α στο πω ωμα . Συμπεριφερεσαι σαν μικρο παιδι και λες οτι σε πειραζει που σε φωναζουν ανωριμο, ριχνεις φλεημ απο εδω και απο εκει (σπαμαροντας συγχρονος) και μας λες οτι σε πειραζει που σε φωναζουν σπαμερ, κανεις τωρα αυτο το 8ρεντ για να μας πεις οτι δεν μπορεις αλλο αυτην την κατασταση (που για να λεμε την αλη8εια εσυ την δημιουργησες) και μας λες οτι σε πειραζει που σε φωναζουν ατενσιον χορ και ντραμα κουην . Κατσε ρε φιλε ανελαβε τις ευ8υνες σου [εισαι 16 χρονων και αυτη την στιγμη συμπεριφερεσεσε σαν 6]
 
Top Bottom