What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Steam Christmas Sales 2013-2014

Joined
Dec 1, 2012
Messages
758
Παιδια το Metro Last Night το ειδα στα 10,19.Αξιζει καθολου το παιχνιδι η απατο εχει παει?

Περιμενω γνωμες.

<span class="bbcode_spoiler"> :trollface: </span>
 

jonirenicus13

Kraken
Joined
Nov 30, 2012
Messages
8,214


Havanezos wrote:


JonIrenicus13 wrote:
Guyz, guyz, guyz. Επειδή φως στον ορίζοντα δεν βλέπω με το Van Helsing (αν και θα περιμένω μέχρι τελευταία μέρα), το Payday: The Heist, τι λέει? Αξίζει την επένδυση?</blockquote>

Την επένδυση του 1,89€ πιστεύω εννοείς ε!? Χωρίς δεύτερη σκέψη.. Βασικά ούτε καν πρώτη δεν χρειάζεται! Τα βγάζει άνετα τα λεφτά του! Άνετα όμως!</blockquote>

1.89? Πέφτει κι άλλο κάτω απ' τα 4,74 που είναι τώρα? Ε τότε αξίζει να περιμένω. :lol: :lol:

Όσο για το VH, θα περιμένουμε καρτερικά μέχρι τις επόμενες εκπτώσεις.



 

Havanezos

Death Knight
Joined
Aug 3, 2013
Messages
2,527
4,74 είναι ακριβό ρε! Μαζέψου! Υπομονή και λογικά θα το ξαναβάλει... μέχρι το καλοκαίρι!!!
 

jonirenicus13

Kraken
Joined
Nov 30, 2012
Messages
8,214
Ελπίζουμε να μπει και σ' αυτές τις εκπτώσεις. Υπομονή λοιπόν. Όλο και κάτι θα βρούμε να παίξουμε μέχρι τότε.
 

steel_havoc

Death Knight
Joined
Dec 3, 2012
Messages
4,161
To Alan Wake στα 2,79... σχεδόν μετάνιωσα που το εχω αγοράσει και τερματίσει εδω και καιρό :cheer:
 

razvedchiki

Death Knight
Joined
Dec 1, 2012
Messages
2,740
<blockquote> πασόκο κρυφοκονσολά. </blockquote>

so said δε δεξιος ντεθας.

δε με λετε,ψηνω αγρια το rising storm αλλα δεν ξερω αν εχει γεματους σερβερς........
 

solaufein

Mind-flayer
Joined
Dec 1, 2012
Messages
1,682
Καλημέρα, να τα πούμε?
Ωπ παρασύρθηκα. :cheers:

Από όσο ξέρω το red orchestra κλπ εχει το κοινό του, δε μπορει να ειναι αδειοι. Μη περιμενεις καταστασεις CoD κλπ αλλά και τα ημι-ρεαλιστικα FPS εχουνε κοσμο που παιζει.

Πηγα χθες να δω το grid 2 που ητανε προσφορα και μαζι με το σωρο των DLC εβγαινε 20+ €. Τη παλευουνε επιτελους? Μια μια τις πιστες θα τις πουλανε?
 

zombiecow

Blackguard
Joined
Nov 26, 2013
Messages
1,358


solaufein wrote:
Καλημέρα, να τα πούμε?
Ωπ παρασύρθηκα. :cheers:

Από όσο ξέρω το red orchestra κλπ εχει το κοινό του, δε μπορει να ειναι αδειοι. Μη περιμενεις καταστασεις CoD κλπ αλλά και τα ημι-ρεαλιστικα FPS εχουνε κοσμο που παιζει.

Πηγα χθες να δω το grid 2 που ητανε προσφορα και μαζι με το σωρο των DLC εβγαινε 20+ €. Τη παλευουνε επιτελους? Μια μια τις πιστες θα τις πουλανε?</blockquote>

Που να δεις την τιμη του Crusader Kings 2 μαζι με ολα τα DLC's που εβγαλε η Paradox εως τωρα :rofl:

 

zombiecow

Blackguard
Joined
Nov 26, 2013
Messages
1,358


gaius germanicus wrote:
<blockquote> πασόκο κρυφοκονσολά. </blockquote>

so said δε δεξιος ντεθας.

δε με λετε,ψηνω αγρια το rising storm αλλα δεν ξερω αν εχει γεματους σερβερς........</blockquote>

Δες εδω ποσο κοσμο εχει

http://store.steampowered.com/stats/" class="bbcode_url">Steam Stats

Υ.Γ.1 Το Farming Sim εχει περισσοτερο κοσμο απο το Rising Storm.... Oooohhhh the pain!!! :facepalm: :facepalm: :facepalm:

Υ.Γ.2 Βεβαια, το οτι εχει περισσοτερο κοσμο και απο το CoD: Ghosts με χαροποιει ιδιαιτερα :trollface:

Υ.Γ.3 Συγγνωμη για το double post αλλα βαριομουν να κανω edit το ποστ μου και να κανω copy paste το quote κλπ κλπ. Πρεπει να βαλετε multi-quoting στο φορουμ. Βοηθαει πολυ. Εκτος αν υπαρχει ηδη και δεν το προσεξα...

 

kuivamaa

Death Knight
Staff member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
3,207
Rising storm βρίσκεις κόσμο να παίξεις-και πέντε σερβερ να γεμίζουν μόνο το ίδιο κάνει αφού όλοι territory παίζουν. Δεν είναι πολλοί αλλά ειναι αφοσιωμένοι και παίζει να είναι από τις καλύτερες game communities. Η καλύτερη VoiP ατμόσφαιρα που έχω δει σε military shooter, το μοναδικό παρατράγουδο που μου έτυχε δείχνει την καύλα των παικτών-έπαιζα Ίβο Ζίμα και ένας τυπάς είχε βάλει στο τέρμα ηχητικο ταινίας με έναν Ιάπωνα να ουρλιάζει διαταγές και πολεμικές κραυγές. Τρελό γέλιο :trollface:
 

zombiecow

Blackguard
Joined
Nov 26, 2013
Messages
1,358


Kuivamaa wrote:
Rising storm βρίσκεις κόσμο να παίξεις-και πέντε σερβερ να γεμίζουν μόνο το ίδιο κάνει αφού όλοι territory παίζουν. Δεν είναι πολλοί αλλά ειναι αφοσιωμένοι και παίζει να είναι από τις καλύτερες game communities. Η καλύτερη VoiP ατμόσφαιρα που έχω δει σε military shooter, το μοναδικό παρατράγουδο που μου έτυχε δείχνει την καύλα των παικτών-έπαιζα Ίβο Ζίμα και ένας τυπάς είχε βάλει στο τέρμα ηχητικο ταινίας με έναν Ιάπωνα να ουρλιάζει διαταγές και πολεμικές κραυγές. Τρελό γέλιο :trollface:</blockquote>

Μπαγασα με επεισες να σκασω τα τελευταια λεφτα που εχω στη καρτα και να το παρω! Μονο που θυμηθηκα οτι εχω ενα χρεπι για PC και οταν το πηρα απο το "θειο", δεν ετρεχε καν και αλλαξα γνωμη... :facepalm:

 

razvedchiki

Death Knight
Joined
Dec 1, 2012
Messages
2,740
<blockquote> Μη περιμενεις καταστασεις CoD </blockquote>

diplomacy check failure

μωρ τι με περασες εμενα να παιζω κολλ οφ διουντυ?
 

quake_gl

Hobgoblin Captain
Joined
Jan 9, 2013
Messages
354
H ώρα ήρθε και για Μαρκ (tm) of Ninja για μένα. :mosh:
 
Joined
Dec 1, 2012
Messages
758
Το Alan Wake σε ποια εκδοση να το παρω,σε αυτην με τα 2,79 η σε αυτην με 3,59 που τα εχει ολα(κατι σαν το GOTY Edition)?
 

Adhan

Horror addict
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
14,788
Την πλήρη πάρε, τ' αξίζει τα χρήματά της.
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,655
Παρά τις πρωτοχρονιές και τους διασυρμούς ως το πρωί, έκατσαν από μόνα τους όλα τόσο καλά ώστε και πάλι να μην χάσω ούτε ένα community vote στην πορεία. Όμορφο πράμα να πέφτουν όλα σε τάξη και αρμονία by default :pope:
 

alucard

Death Knight
Joined
Nov 27, 2012
Messages
2,991
Μόνο σε μένα έχει λαλήσει το steam και στην αρχή δεν έβγαζε προσφορές, τώρα δε βγάζει κομούνιτι βόουτ κλπ;
 

nortrom

Mind-flayer
Joined
Dec 1, 2012
Messages
1,559


Alucard wrote:
Μόνο σε μένα έχει λαλήσει το steam και στην αρχή δεν έβγαζε προσφορές, τώρα δε βγάζει κομούνιτι βόουτ κλπ;</blockquote>

Δοκίμασε ξανά. Αρχικά μου έβγαλε το μύνημα

<blockquote>There was a problem recording your vote. Please try again later.</blockquote>

Τελικά όμως μου καταχώρησε την ψήφο.

 

kara

Kraken
Joined
Dec 15, 2012
Messages
9,095
Μιας κι οδεύουν στο τέλος τους, δύσκολα θα αγοράσω κάτι άλλο να κάνω τον απολογισμό μου.
Από Steam πήρα το Van Helsing comlete pack
Mε βάση τις εκπτώσεις του Steam από αλλού πήρα Borderlands 2 goty, Deus Ex HR Director's Cut και το κουτί της Square.

Μόνη βλακεία που χάζεψα και δεν πήρα χαμπάρι το Assassin's Creed 2 στα 2,49€ Sorry Ezio next time :deal:
 

nortrom

Mind-flayer
Joined
Dec 1, 2012
Messages
1,559
Προσπάθησα να αντισταθώ στα sales, αλλά δεν άντεξα. Τελικά πήρα τα

* Far Cry 3
* Mark of the ninja DLC
* Divine divinity
 
Top Bottom