What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Stickers

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,267
Κάνω ένα μικρό γκάλοπ, για αυτοκόλλητα μονόχρωμα βινυλίου, ξέρετε τώρα, αυτά που βάζουν σε τοίχους για διακόσμηση, στα αμάξια στο τζάμι (ή τα καγκουρέικα στο πλάι).
Θα βάζατε κάποιο αυτοκόλλητο στο τζάμι του αμαξιού σας; Και αν ναι τι;

Ακολουθούν άκυρα παραδείγματα που μου άρεσαν εμένα.

il_570xN.1982860559_2dbw.jpg

33c56760cf42c6e62372f8650db79318.jpg

51ZztUERnTL._AC_SX466_.jpg
ce4fef02a36322ca08b80942666f5332.jpg
Heisenberg-Vinyl-Car-Window-Decal-Breaking-Bad-Walt-White-Cook-Funny-Car-Sticker-Styling-Auto-...jpg
prius-stickers-cool-said-nobody-vinyl-car-decal-bumper-funny-sticker-for.jpg
Take-A-Hike-Vinyl-Sticker-Car-Window-or-Bumper-Decor-Hiking-Outdoors-Laptop-Decal-for-Apple.jpg
 

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,931
Είχα ένα rotting christ από μια limited έκδοση ενός δίσκου. Δεν θυμάμαι καν που είναι και στην τλκ δεν έχω αυτοκίνητο (αν είχα θα έβαζα)
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,261
Μπα, δεν βάζω αυτοκολλητάκια με τις απόψεις μου στο αυτοκίνητο, προτιμώ να βλέπω τις εκφράσεις σοκ όταν τις εκφράζω απροειδοποίητα.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,326
Πολλοι βαζουν, εγω οχι και για λογους που δεν εχουν σχεση μονο με την αισθητικη. Μια φορα ειχα βαλει ενα στον ματρακα μου για να κρυψω κατι. Ειναι και αυτο ενας απο τους λογους που μπαινουν τα αυτοκολλητα αλλα λειτουργει αντιστροφα αφου ολοι προσεχουν αυτο που δεν θα προσεχαν πριν τον τσαμπουκα.
Δεν βλεπω και τον λογο να κανεις κατι τετοιο, ειδικα οταν εισαι τεμπελης και τα αφηνεις μεχρι να διαλυθουν εντελως.
Αν βγαλεις κανενα COBRA σε ασπρο/μαυρο, θα το σκεφτω.
πχ


cob.jpg
com.jpg
 

Chronomancy

Todd's Minion
Staff member
Joined
Oct 8, 2013
Messages
10,224
Σε άλλες εποχές θα έβαζα ένα τεράστιο εξώφυλλο των Saxon αλλά πλέον βαριέμαι και μόνο που το σκέφτομαι
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,267
Αν είχα αμάξι της προκοπής θα το έκανα σίγουρα
μπορείς να βάλεις αυτό που λέει ότι τα αυτοκόλλητα κρατάνε το αμάξι :p
 
Top Bottom