What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Stuff that is Interesting

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,238
Οπότε σου την έπεσε κάγκουρας; Σκουζατε μι...
Μιας και παίχτηκε και το "last word"

 
Last edited:

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,238
Ποιός σου είπε ότι ήταν σε ΜΠΙΠ* ?
 
Last edited:

maximum armor

Umber Hulk
Joined
Jun 14, 2019
Messages
825
Βρε παιδιά, και γυναίκες μπορεί να διαβάζουν τα γραφόμενα. Και δεν εννοώ μόνο όσες είναι τυχόν εγγεγραμμένες.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,469
Τα gay υπονοουμενα δεν με ενοχλουν, σε αντιθεση με πολλους που τα βρισκουν προσβλητικα. ανασφαλειες ειναι αυτες και υποκρισια.
οι ευαισθησιες σου Tony ερχονται λιγο σε μετωπικη συγκρουση με τα υπονοουμενα σου.

Φανταζεσαι τον Aptem να μιλαει για κοινωνιες με δικαιωματα και να προσπαθει να μειωσει προσωπικοτητες με τετοια σχολια;

Ο εκνευρισμος, μας κανει να λεμε πραγματα τα οποια μας φερνουν σε δυσκολη θεση. Ολοι μας υποφερουμε απο αυτο το συνδρομο και γιαυτο εχουμε την hammer team, για να μας ευθυγραμμιζει με τους πλανητες.
Αν θελεις να μαθεις τι ενοχλει τους ανθρωπους, θα στο πω ευθυς αμεσως, Η αληθεια.
Οι κοινωνιες μας ειναι υποκριτικες και ψευτης ειναι ο ντουνιας. Στην θεση σου θα κρατουσα χαμηλοτερο προφιλ, γιατι το ragequit ειναι μια μικρη κοινωνια και ολα μαθαινονται. ΟΛΑ ragequit.

Θα σε ενοχλησω με αληθεια. Ενα πολυ αγαπητο μελος του ragequit, προσωπικα τον θεωρω πραγματικο ανθρωπο, με αφησε αφωνο με την ψυχραιμια του απεναντι σου. Στην πορεια, σαν εγωιστης, θαυμασα τον εαυτο μου που ενω αηδιασα δεν σε μπλοκαρα.
Αυτο δεν ειναι δικο μου θεμα για να το συζητησω και το ξεκατινιασμα μονο καταστροφη θα φερει.
Οπως βλεπεις η αληθεια ειναι πολυ ενοχλητικη, ακομα και οταν δεν μας ενοχλει.
Ταδε εφη kounelos.

Θα επιστρεψω σε αυτο που εκανα ολη μερα, στο gaming καψιμο. Δεν υπαρχει λογος να χανουμε τον χρονο μας ε;
παραπαταμε και συνεχιζουμε.
 

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,238
Αγαπητέ Lelo... Εκείνη την εποχή είχαν συμβεί αρκετά πράγματα...
Αναγνωρίζουμε τις Μακακιες μας και πάμε παρακάτω... (περί Grmadness o λόγος)
Στην ουσία είπα ότι καλά έπαθε ότι έπαθε. Πράγμα ανήκουστο και άκρως μαλάκια από πλευράς μου...
Η αλήθεια δεν με ενοχλεί, άλλοι είναι μαθημένοι στο ψέμα και γουστάρουν να ζούνε μέσα σε αυτό.
Αυτά από εμένα και δεν χρειάζεται να επεκταθώ με διάφορα τραγελαφικά σκηνικά...
 
Last edited:

Great0ldOne

Lich
Staff member
Joined
Dec 1, 2012
Messages
7,427
Τι κάνει ρε παιδιά ο GrMadness, είναι καλά; Άμα έχετε επαφή στείλτε χαιρετίσματα.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,469
Τι κάνει ρε παιδιά ο GrMadness, είναι καλά; Άμα έχετε επαφή στείλτε χαιρετίσματα.
Ο φραπες μαλλον εχει στριμωξει καποιο τουμπανο και μαθαινει τυμπανα. Επαιξε μια φαση να ψηθω για καφε, αλλα μετα θα επρεπε να κλεψω βενζινη. Θελω να πιστευω οτι συντομα θα καταφερω να του παρω συνεντευξη.
 

Northlander

Tarrasque
Staff member
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
18,654
Την τελευταία φορά που τον είδα ήταν άκρως καλά. Ρουτίνα δουλειά, σας στέλνει αγάπες
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,640
104119615_10158898349439575_9811968977739047_o.png



Confirmed το ότι ζούμε σε μια παρτίδα Stellaris.

Μένει να δούμε αν οι άμεσοι γείτονές μας είναι Pacifists ή Fanatical Purifiers. Λογικά το δεύτερο.
 

tinapeis

Mind-flayer
Joined
Nov 29, 2015
Messages
2,000

"The 'Kentler Project' in West Berlin routinely placed homeless children with pedophile men, assuming they'd make ideal foster parents. A study has found the practice went on for decades."

Δεν έχω λόγια..:oops:
 

stefan24

Half-Ogre
Joined
Jun 4, 2016
Messages
608

"The 'Kentler Project' in West Berlin routinely placed homeless children with pedophile men, assuming they'd make ideal foster parents. A study has found the practice went on for decades."

Δεν έχω λόγια..:oops:
Τι "ρηξικελευθη" πρακτική 😶
 
Top Bottom