What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Stuff that is Interesting

Eaglos

Mind-flayer
Joined
Jan 3, 2020
Messages
1,509
Ό,τι Lego έχουν πάρει για τα δικά μου, πάνε άκλαφτα. Έχουμε πλέον έναν κουτί που έχει μέσα μια μάζα από οτιδήποτε Lego*. Όταν παίζουν, δεν είναι με τα "σετ" αλλά με χύμα κομμάτια από τον κουβά και κάνουν δικά τους σενάρια με βάσει το τελευταίο παιδικό που είδαν. Τα μόνα που έχουν κάποια καλύτερη τύχη ειναι τα οχήματα τα οποία συνήθως τα κρατάνε αυτούσια για να παίζουν.
 

captain kal

Death Knight
Joined
Dec 2, 2012
Messages
3,316
Ό,τι Lego έχουν πάρει για τα δικά μου, πάνε άκλαφτα. Έχουμε πλέον έναν κουτί που έχει μέσα μια μάζα από οτιδήποτε Lego*. Όταν παίζουν, δεν είναι με τα "σετ" αλλά με χύμα κομμάτια από τον κουβά και κάνουν δικά τους σενάρια με βάσει το τελευταίο παιδικό που είδαν. Τα μόνα που έχουν κάποια καλύτερη τύχη ειναι τα οχήματα τα οποία συνήθως τα κρατάνε αυτούσια για να παίζουν.

Το ίδιο κάνει και το λαμογιο-βαφτιστήρι που με μαδάει κάθε γιορτή!!! Λες και εγώ δε θέλω!!!

Αλλά αν κρατάνε τα βιβλιαράκια με τις οδηγίες, τα ξαναφτιάχνουνε!!
 

Eaglos

Mind-flayer
Joined
Jan 3, 2020
Messages
1,509
Νόμιζα ότι αυτός είναι ο σκοπός
Πολλα τα λεφτα και τα σκουπιδια ομως. Αν ειναι να θελω 2 κιλα Lego για να βγουν τα 3-4 κομματια που παιζουν, καηκαμε :)
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,269
Πολλα τα λεφτα και τα σκουπιδια ομως. Αν ειναι να θελω 2 κιλα Lego για να βγουν τα 3-4 κομματια που παιζουν, καηκαμε :)
τόσες μαϊμουδιές υπάρχουν, δεν χρειάζεται να πάρεις τα original, δε νομίζω να τα νοιάζει κιόλας τα παιδιά δηλαδή.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,327
Black Sabbath ακουγα και το ΥΤ μου προτεινε το παρακατω βιντεο. Το βρηκα καλη ιδεα για midnight burning.
Εχει και ωραιο χιουμορακι.

 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,327
αβεβαιοτητα, επιδημιες, φοβος πυρηνικου πολεμου. Λεω να μεταμορφωσω τις εφιαλτικες αυτες καταστασεις σε μικροενοχλησεις.
οι μαυρες τρυπες περπατανε, πολυ γρηγορα.

 

vlad

Half-Ogre
Approval of the Admiral
Joined
Oct 31, 2013
Messages
594
Το τζενακι εχει μια μικρη ελιτσα, σεκσι, διπλα στην ρογα....
Μπερδεύτηκα τώρα, για χωριάτικη σαλάτα λες ή για φρουτοσαλάτα με σταφύλια;
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,327
Μπερδεύτηκα τώρα, για χωριάτικη σαλάτα λες ή για φρουτοσαλάτα με σταφύλια;
Δεν χρειαζεται να τα ξερεις ολα αλλα θα σου πω.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,327
Το WeChat το εχω αναφερει μερικες φορες στο παρελθον. Απλα, στην Ασια, Δεν πας πουθενα χωρις αυτο. Μπορεις να πας αλλα αν φτασεις σε επιπεδο επικοινωνιας η εφαρμογη ειναι μονοδρομος. Αν δεν κανω λαθος, ειναι διαδεδομενο και σε αραβικες χωρες πχ Ιραν. Ειναι εργαλειο για τις γυναικες που ψαχνουν γκομενο χωρις να βγουν απο το σπιτι τους. Ετσι ακουγεται.
Το Ιραν ανηκει στην Ασια και ετσι ειναι λογικο να εχει διαδοθει και εκει.
Εαν εχεις την εφαρμογη, οι αλλοι χρηστες βλεπουν απο default σε ποση αποσταση εισαι, χωρις να εισαι καν στις επαφες τους. Λειτουργει για κοντινες αποστασεις. Νομιζω μεχρι 5 χιλιομετρα. Υπαρχει και random διακρατικη αναζητηση.
Μεγαλος ρουφιανος.
wc.png

Νομιζω οτι η συγκεκριμενη εταιρια εχει ξαναγινει θεμα συζητησης στο RQ, λογικο επειδη παιχνιδια.
Το θεμα η Σατανικη εταιρια που αγοραζει τα παντα και μας παρακολουθει, σοβαρα τωρα;
Το θεμα του βιντεο επρεπε να ειναι ποιος θελει να σε παρακολουθει, αυτοι ή εμεις;
Η σοβαρη οικονομικη ανοδος εχει ως σημειο εκκινησης και συνεχιζει με τον ιδιο τροπο, τις δυτικες εταιριες και οικονομιες.
Αυτο, απο μονο του, ειναι τεραστιο θεμα για συζητηση.

Βγηκε ο Τραμπ και μερικοι αλλοι και ειπαν να κοψουν μια, δυο εφαρμογες τις εταιριας, επειδη κατασκοπευουν. Βλεπεις ποιος ανησυχει για τις κατασκοπιες και λες ελα μνι στον τοπο σου. Ταυτοχρονα, οι οικονομικες συναλλαγες με την συγκεκριμενη εταιρια ειναι ασταματητες.
Και τωρα ερχομαι εγω να ρωτησω. Ειναι μια εταιρια που θελει το κακο μου αλλα αυτοι που την χρηματοδοτουν βρισκονται και εκτος Κινας.
Ταυτοχρονα, δεν υπαρχει μεγαλος και διασημος οργανισμος που να βγει να πει, ελευθερια στο Χονγκ Κονγκ. Το αναφερει και το βιντεο.
Υποκρισια και να εχουμε να λεμε.
 

Thaxll'ssillyia

Φραγκολεβαντίνος μπιφτεκάς
Joined
Feb 11, 2021
Messages
2,000
 

Thaxll'ssillyia

Φραγκολεβαντίνος μπιφτεκάς
Joined
Feb 11, 2021
Messages
2,000
Double ποσταδορες για την ιστορια των DRM, τον μπιλη γκειτζ που εχανε λεφτα και αγκαρεψε ολη την ανθρωποτητα σε πρηξιμο

 

mits@kos

Death Knight
Joined
Dec 8, 2012
Messages
2,942
Last edited:

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,327
Η συνυπαρξη με τα μετρητα ειναι must. Αεριτζιδικα λεφτα.

Edit
Την Philips, ειναι γνωστο οτι την ρημαξαν τα golden boys. Υπαρχουν πολλες ερευνες για αυτο το θεμα.
 
Last edited:
Top Bottom