What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Stuff that is Interesting

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,564

Chronomancy

Todd's Minion
Staff member
Joined
Oct 8, 2013
Messages
10,224
Μία αρκετά ενδιαφέρουσα κουβέντα για το έθνος κράτος που έχει γενέθλια εφέτο


Μην σας τρομάζει ο Πάκης, ο χρόνος που μιλάει είναι μικρός και στην τελική δεν περίμεναμε να πει και τίποτα της προκοπής, pun intended.
 
Last edited:

asparagus_12

Gelatinous Cube
Joined
Nov 26, 2019
Messages
179
Μία αρκετά ενδιαφέρουσα κουβέντα για το έθνος κράτος που έχει γενέθλια εφέτο


Μην σας τρομάζει ο Πάκης, ο χρόνος που μιλάει είναι μικρός και στην τελική δεν περίμεναμε να πει και τίποτα της προκοπής, pun intended.


Αυτός ο Κοντογιώργης τι ρόλο βαράει; Έχω παρακολουθήσει κάποια βίντεο με ομιλίες του και παρουσίες του σε εκπομπές (hint δείτε τη σειρά 6 ομιλιών του για το Βυζάντιο), έχω διαβάσει και ενα δυο βιβλία του και δεν μπορώ να καταλήξω αν είνα ένας σοβαρός πανεπιστημιακός και επιστήμονας ή ένας ψεκασμένος γραφικός.

Το ίδιο διχασμένοι είναι και γνωστοί που τον είχαν καθηγητή (κ πρύτανη) στην Πάντειο. Άλλοι ορκίζονται στο όνομά του και άλλοι τον θεωρούν γραφικό.
 

asparagus_12

Gelatinous Cube
Joined
Nov 26, 2019
Messages
179

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,326
Ορθοδοξοι Ταλιμπαν και σκοταδισμος σε μια διαχρονικη κατασταση οπου η πιστη ειναι κατι που μπορουν να σου παρουν απο την τσεπη.
 

Northlander

Tarrasque
Staff member
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
18,628

Hank

Mind-flayer
Sign me up! Approval of the Admiral The Ultimate Sacrifice Fighting stocism with stoicism
Joined
Jan 22, 2020
Messages
1,889
Κάτσε, θέλεις να πεις ότι το κόβετε το κέικ;
 

Chronomancy

Todd's Minion
Staff member
Joined
Oct 8, 2013
Messages
10,224
Εν τω μεταξύ έτσι ξεκινάμε κι εμείς το κόψιμο, αλλά αυτό συμβαίνει επειδή δεν χωράει στον δίσκο.
Η μόνη λύση για να μην εξαφανιστεί μέσα σε λίγες ώρες είναι να το γεμίσεις με ταχίνι ώστε να μην το θέλει κανείς άλλος!
 

Hank

Mind-flayer
Sign me up! Approval of the Admiral The Ultimate Sacrifice Fighting stocism with stoicism
Joined
Jan 22, 2020
Messages
1,889
Η μόνη λύση για να μην εξαφανιστεί μέσα σε λίγες ώρες είναι να το γεμίσεις με ταχίνι ώστε να μην το θέλει κανείς άλλος!

Ύπουλη και άνανδρη κίνηση, στα όρια του βιγκανισμού.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,326
καθαρτικο στο νερο, πριν εμφανιστει οποιοδηποτε προιον κοινωνικης ανασταστωσης.
 

Hank

Mind-flayer
Sign me up! Approval of the Admiral The Ultimate Sacrifice Fighting stocism with stoicism
Joined
Jan 22, 2020
Messages
1,889


Μου φάνηκε ενδιαφέρον γενικότερα σαν ίδέα και έχει και πλάκα να βλέπεις κάποιον κλασσικής μουσικής παιδείας να ακούει, για πρώτη φορά, Pantera.

Edit: Μετά τους Pantera (οι οποίοι της άρεσαν) έβαλε Opeth. Αξίζει και εκείνο το βίντεο για τους αντίθετους λόγους.
 
Last edited:

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,266
γενικά έχει φάση να βλέπεις τέτοια βίντεο και για αυτό είναι και πολύ δημοφιλή.
Αγαπημένο των ημερών:
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,326
Τα reaction video ειναι πολυ καλη φαση και με ωραιο χαβαλε. Δυστηχως, υπαρχουν παρα πολλοι που δεν θα επρεπε να τα κανουν.
Μια πολυ καλη αιτια ειναι οτι δεν ειναι genuine-το παρατραβανε κτλ.
Την συγκεκριμενη δεν ειχα την τυχη να την συναντησω ψηφιακα και θελω τον χρονο μου για να της δωσω το ΟΚ.
Για την ωρα.

Η φατσα που παιρνω οταν ειμαι με γκομενα και παταω σκατα σκυλου 1.43
Οταν κοιταζω αμηχανα τριγυρω για να βρω λυση στο προβλημα μου 1.53
Οταν δοκιμαζω να τριψω την σολα στο κρασπεδο και τα καταφερνω 2.05


Αυτα που εχω ξεχωρισει ως genuine ειναι τα kids/elder react. elders+rammstein ειναι κομπλε.
Ο αγαπημενος μου, που τον εχω ποσταρει στο παρελθον, ειναι αυτο το παλικαρι που τον παιρνουν τα κλαματα. Το ζει.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,266
Κάπου ήταν και ένα που τάιζαν κάτι Ιρλανδούς φαγητά από όλο τον κόσμο, θα το ψάξω. Τους είχαν δώσει και κάτι δικά μας ζόρικα.
 

Hank

Mind-flayer
Sign me up! Approval of the Admiral The Ultimate Sacrifice Fighting stocism with stoicism
Joined
Jan 22, 2020
Messages
1,889
Αναγνωρίζω ότι όσον αφορά το Youtube ζω σε μια τρύπα που έχει σταματήσει στο 2009 αλλά δεν μιλάω για reaction videos γενικά. Μιλάω για video που κάποιος που κατέχει το αντικείμενο (ακόμα κι αν δεν είναι η πρώτη φορά με την αυστηρή έννοια του όρου) αναλύει κάτι το οποίο δεν έχει συνηθίσει και όχι με σκοπό να βγάλει χολή.

Φάση έχουν οι πιτσιρικάδες που νιώθουν άσχημα για τους πατεράδες τους όταν δοκιμάζουν NES ή ο τύπος που κάνει εμετό με Ιαπωνικά πατατάκια, αλλά η κοπελιά δεν κάνει αυτό. Είναι (στο ενάμιση βίντεο που είδα τουλάχιστον) τέρμα θετική και προσπαθεί να αναλύσει το τραγούδι. Damn μέχρι και οι Opeth της άρεσαν.

Είμαι σίγουρος ότι υπάρχουν χίλιοι δυο παρόμοιοι, αλλά δεν μοιάζουν με την Melisandre.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,326
Δεν θελω να το παιξω youtube-ακιας και τα ξερω ολα, αλλα υπαρχουν πολλοι που ταιριαζουν με τα κριτηρια σου.


προσωπικα προτιμω τους hip hop τυπους επειδη βαζουν τα κλαματα.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,266
καλά αυτοί που τα κάνουν οι ίδιοι με τους εαυτούς τους δεν λένε πολλά, τα μισά reactions μου φαίνονται σικέ.
Όταν όμως παίρνουν άκυρο κοσμάκι και τον βάζουν έχει τζερτζελέ.


τελικά με αλκοόλ ήταν, υπάρχει και με φαί αλλά οκ είναι μέτριο :p

μπήκα στο τριπάκι τώρα και έβγαλα και άλλο
:p
 
Last edited:
Top Bottom