What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Συλλεκτικές Εκδόσεις

mruseyourbrain

Blackguard
Joined
Oct 29, 2015
Messages
1,178
Δεν ξέρω αν ασχολείται κανείς ακόμα με το elder scrolls online. Η zenimax συνεχίζει να το υποστηρίζει πάντως βγάζοντας συνεχώς expansion. Και τα συνοδεύει με collector's editions. Με το τελευταίο που ανακοίνωσαν δίνουν τα παρακάτω.
39c3ec58df93b39e135d57c62e1ece1b.jpg

Το άγαλμα και το steelbook φαίνονται ωραία αλλά δεν ξέρω αν αξίζουν τα 130 ευρώ που βλέπω να κοστίζει στο amazon. Ειδικά άμα δεν ψήνεται κάποιος να παίξει και το παιχνίδι.
 
Last edited:

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,259
Θέλω να το παίξω κάποια στιγμή ρε γμτ. Ασχολείται κανείς εδώ;
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,564
Το έπαιζα εγώ πέρσι για λίγους μήνες, απ'ότι θυμάμαι και ο @Tsok φάρμαρε σε αυτό οσάν Κορεάτης κολίγος. Αξιοπρεπές ως ΜΜΟ, έχει και κόσμο αρκετό.

Κατ'εμέ πρέπει να ήταν πολύ πιο ενδιαφέρον ως γκεημ όσο ίσχυαν ακόμα οι ταξιδιωτικοί περιορισμοί στα Alliances και δεν υπήρχε level scale, πλέον είναι υπερβολικά μπάτε σκύλοι αλέστε.
 

mruseyourbrain

Blackguard
Joined
Oct 29, 2015
Messages
1,178
Στο θέμα για το νέο assassin's creed μπήκε και η collector's edition οπότε δεν έχει νόημα να μπει κι εδώ. Θα βάλω το παρακάτω άγαλμα που είναι η "male" version του αντίστοιχου στην collector's που είναι female.
71D3-v2X5UL._SL1500_.jpg

Επίσης καταγγέλω ότι στο international shop της ubisoft από το οποίο μόνο κανείς μπορεί να παραγγείλει για Ελλάδα και μπορείς να προσθέσεις και το 20% έκπτωση που δίνουν τα ubi coins και φυσικά έχει free μεταφορικά δεν υπάρχει η collector's edition.
 

mruseyourbrain

Blackguard
Joined
Oct 29, 2015
Messages
1,178
Και double post. The Dark Eye: Book of Heroes. Είχε ποστάρει ένα σύντομο gameplay τρέιλερ από το παιχνίδι ο Χειρομαλάχτης εδώ Single Player RPGs. Λοιπόν τα παλικάρια βγάλαν collector's edition με 2 κλειδιά για το steam, soundtrack, comic, steelbook.

81BLiBNytwL._SL1500_.jpg
 

mruseyourbrain

Blackguard
Joined
Oct 29, 2015
Messages
1,178
Destiny 2: Beyond the Light - Collector’s Edition
CE_Steam_PEGI_1000x1000_1.jpg

 
Last edited:

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,564
Χα, δίνουν τσάντες αντί να στείλουν εκεί απλά μια σακούλα σκουπιδιών. Πάρτε πια λίγα μαθήματα από τη Βηθεσδά, αχρείοι.
 

Northlander

Tarrasque
Staff member
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
18,628
Ωραία, αλλά πιστεύω ότι η KS Collector's θα είναι ελάχιστα καλύτερα (Mech με diorama). Φαίνεται λίγο meh το φιγουρίνι του.

Ήρθε η Desperados III collector's. Το music box πολύ ωραίο, τα φιγουρίνια άκρως λεπτομερή!
 
Top Bottom