What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Τί Φορουμάρα Θέμου™

Arwindan

Mind-flayer
Approval of the Admiral The Ultimate Sacrifice PCMaster Veteran Rocket League RQ Crew 1st Tournament
Joined
Dec 3, 2012
Messages
2,487
Επειδή τώρα είμαι στη δουλειά θα το τσεκάτω μετά και από άλλους browsers και συσκευές να δω αν κάνει το ίδιο.
 

Brother Bruce

Lich
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
5,443
γαμα το ρε μπορατσε, αστο το μαμημενο, δεν τρεχει τιποτα.

τα παρακατω στα γραφω μονο και μονο επειδη εκανες τον κοπο, το θεμα εκλεισε για μενα. θελω να τονισω οτι τα ποστς μου δεν εχουν την εννοια: "φτιαξτα μουργο", αλλα να σε βοηθησω να δεις τι τρεχει.
λοιπον, στην τελευταια σου προσπαθεια με το που φορτωσα τη σελιδα για 6-7 δευτερολεπτα μου το δειξε το λινκ ακριβως απο κατω απ το κειμενο σου ("τεστ").
αλλά ακομα και τοτε ειχε "δεσμευσει" να το πω ετσι, χώρο μεχρι κατω στην σελιδα, ακριβως οσο και πριν, δηλαδη για να το πω μπακάλικα, παλι επιανε τον ιδιο χωρο το κενο, απλα ειχε μετατοπιστει κατω απ το βιντεο το γηπεδο. (κωδικοποιημενα: κειμενο - λινκ - γηπεδο)

μετα απο λιγο ομως επανηλθε στην πρωτη μορφη, κωδικοποιημενα: κειμενο - γηπεδο - λινκ.

ντισκλέιμε: ξαναλεω στα γραφω γιατι εισαι μερακλης και ψαχνεσαι.
 

Borracho

Ancient Red Dragon
Joined
Nov 26, 2012
Messages
12,516
Πείραζα πράγματα, αλλά δε, εις μάτην. Θέλει χειροκίνητη παρέμβαση στο .php. Δεν είναι δύσκολο αλλά επειδή παίζει να ρημάξω τα πάντα μέχρι να το βρω, το αφήνω ήσυχα και κυριλλέ, σφυρίζοντας αδιάφορα.

Το νου σας για ορφανούς φοιτητές πληροφορικής, τους χρειαζόμαστε!
 

Arwindan

Mind-flayer
Approval of the Admiral The Ultimate Sacrifice PCMaster Veteran Rocket League RQ Crew 1st Tournament
Joined
Dec 3, 2012
Messages
2,487
Τελικά δοκίμασα και από άλλους browsers και συσκευές και το πρόβλημα παραμένει. Εντάξει δεν είναι και τόσο φοβερό.
 

Borracho

Ancient Red Dragon
Joined
Nov 26, 2012
Messages
12,516
Ισχύει. Σε παραπέμπω πέντε πόστ πιο πίσω για την πλήρη εξήγηση :)
 

Elric

Blackguard
Joined
Dec 16, 2012
Messages
1,138
test (για να δω αν ανεβαίνουν yt videos)

https://www.youtube.com/watch?v=L1o9B_JA0vQ



ok, well done!
 

Borracho

Ancient Red Dragon
Joined
Nov 26, 2012
Messages
12,516
Να βλέπετε; Εδώ είναι το περίεργο. Εγώ βλέπω το βίντεο του Έλρικ κανονικά, κολλημένο στο πόστ.
 

Arwindan

Mind-flayer
Approval of the Admiral The Ultimate Sacrifice PCMaster Veteran Rocket League RQ Crew 1st Tournament
Joined
Dec 3, 2012
Messages
2,487
Ναι το έχω διαβάσει το post. Εντάξει δεν τρέχει τίποτα ας είναι και το τελευταίο που θα φτιαχτεί αυτό.
 

Adhan

Horror addict
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
14,704
Κι αφού όλα τα σημαντικά θέματα έχουν λυθεί και η ταχύτητα φυσάει, θα πρότεινα μετονομασία του θρεντ σε "Τι φορουμάρα Θέμου!"
 

j_lynx

Death Knight
Joined
May 27, 2014
Messages
3,287
Τι φορουμάρα που έγινε Θεμου!!! Με οικολογική αντίληψη και μονόκερους!!! Τι άλλο να ζητήσει κανείς!!!!

 

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,931
απαιτώ να μη φύγουν οι χελώνες ποτέ :p

https://youtu.be/nNa2Fr6CA0E
 

j_lynx

Death Knight
Joined
May 27, 2014
Messages
3,287
γιατί να φύγουν; Δεν καταλαβαίνω
 

Borracho

Ancient Red Dragon
Joined
Nov 26, 2012
Messages
12,516
Παιδιά σε τί ακριβώς αναφέρεσθε;

Μονόκερους ακούω, χελώνες...δεν μπορώ να καταλάβω, δεν πειράξαμε κάτι. Μήπως σας ρίχνουν τίποτε εκεί στα αμαξοποδοσφαιράκια που συχνάζετε;
 

j_lynx

Death Knight
Joined
May 27, 2014
Messages
3,287
ΧΑΑΑΑΑ ΤΗΝ ΠΑΤΗΣΕΣ!!! ΝΟΜΙΖΕΣ ΟΤΙ ΣΟΒΑΡΟΛΟΓΟΥΣΑΜΕ!!!!

ΠΡΩΤΑΠΡΙΛΙΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!
 
Top Bottom