What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Τί Κάρτα Γραφικών Να Πάρω Στην Κοπέλα Μου;

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,564
Ψάχνω το PCM Forum στο Wayback Machine (έχει πέσει το γνήσιο φόρουμ-wasteland, πάλι) για να θυμηθώ ποιός είχε ανοίξει το ορίτζιναλ thread για τα ποτά αλλά δεν το βρίσκω ρε γμτ.

Πάντως είχαμε και μερικά εξαιρετικά revivals εδώ.



Διάβολε, στο Wayback PCM βρίσκω εξαιρετικά threads. Ο φίφης είχε ανοίξει θέμα "αντικαταθληπτικά", ένας άλλος "πιστεύετε στα ζώδια?", ξεχωριστό thread "Η ΗΜΕΡΑ ΤΗΣ ΓΥΝΑΙΚΑΣ", άλλο thread με τον εξαιρετικό τίτλο "τι ακριβώς κάνετε αυτή τη στιγμή?"...

Εξυπακούεται πως στο Kunena δεν θα συνέβαιναν αυτά.
 

shredder

Death Knight
Joined
Sep 17, 2013
Messages
4,393
Μολις χτες μιλησα σε μια και γνωριστημακε της εδωσα το κινητο αλλα δεν ηθελε να μου δωσει το δικο της και περιμενω να δω αν θα με παρει τηλεφωνο. Στην καραντινα μιλησα σιγουρα σε 100+ κοεπελς που περπατουσαν η καθοτουσαν στα παγκακια. Θυμαμαι τον Ιανουαριο μιλησα σε 20 σε μια μερα! Πιστευω οτι θα την βρω πολυ συντομα!
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,564
Μπράβο ρε, ωραίος.

Αν θες βοήθεια για το τι ποτό να πάρεις στην κοπέλα μόλις βγείτε κάπου διαφορετικά από το Πλαίσιο, έχουμε αρκετά threads με συμβουλές.
 

sandwraith_

Half-Ogre
Joined
Nov 30, 2012
Messages
574
Μεσιέ Μποράτσο, είπα να μην γράψω για την επιστροφή σου, γιατι κάποια πράγματα θεωρώ είναι αυτονόητα σ αυτη την τρολερή και ζεστή γωνιά του ίντερνετ, (του οτι δηλαδή έλειψε η παρουσία σου και η γραφή σου σε όλους εδω -κοίτα να δεις που τελικά τα εγραψα, δεν κρατήθηκα- ), αλλα το οτι έγινες πατέρας με συγκίνησε για κάποιο λόγο πολύ περισσότερο απο οτι περίμενα.
Να σου ζήσουν τα παιδάκια σου, και να στε υγειής και χαρούμενη όλη η οικογένεια. Αυτη τη στιγμή εχεις περάσει σίγουρα στο μεγαλύτερο και ποιο δύσκολο adventure.
:solaire:
 

Borracho

Ancient Red Dragon
Joined
Nov 26, 2012
Messages
12,519
Προσεχώς θα χρειασθεί να ανοιχθεί θρέντ 'Οσιομάρτυρες Μπαμπακούληδες-Τα Κρίματα Που Πλερώνουμε', αλλά ΟΧΙ ΑΚΟΜΗ Χαγιάτε :D
 

captain kal

Death Knight
Joined
Dec 2, 2012
Messages
3,315
Αν βρω φετος κοπελα και θελει να κανει αναβαθμιση θα της παρω rtx 3070 η rtx 3070 ti.

Το να βρεις την κοπέλα είναι εύκολο!!! Την RTX που θα βρεις δεν ξέρω!!!
 

captain kal

Death Knight
Joined
Dec 2, 2012
Messages
3,315
Προσεχώς θα χρειασθεί να ανοιχθεί θρέντ 'Οσιομάρτυρες Μπαμπακούληδες-Τα Κρίματα Που Πλερώνουμε', αλλά ΟΧΙ ΑΚΟΜΗ Χαγιάτε :D

Κάτω ακριβώς από το thread "Οσιομάρτυρες Νονούληδες-Τα Κρίματα Που Πλερώνουμε"!!
 

shredder

Death Knight
Joined
Sep 17, 2013
Messages
4,393
Το να βρεις την κοπέλα είναι εύκολο!!! Την RTX που θα βρεις δεν ξέρω!!!
Αποκλειεται να ειναι πιο ευκολο γιατι απο το 2013 που χωρισα με αυτην που ειχα σχεση και ξαναξεκινησα το ψαξιμο δεν εχω βρει κοπελα μεχρι τωα ενω για RTX ξεκινησα να ψαχνω απο Οκτωβριο!!
 

Miden Agan

Mind-flayer
Joined
Dec 3, 2012
Messages
1,625
How the turntables....jpg

Welcome back κι απο μένα ρε Στεφ!
Τα συγχαρίκια μου για το οτι έγινες κι εσυ χαζομπαμπάς και φυσικά το απαιτούμενο there there συγκαταβατικά στην πλατούλα για ό,τι τραβάς και ό,τι έχεις να τραβήξεις!!!
 

Borracho

Ancient Red Dragon
Joined
Nov 26, 2012
Messages
12,519
ΕΛΑ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΟΥ ΑΣΤΕΡΙΞ, ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ ΤΟ ΛΙΓΟΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ (για τριχοθύλακες, ούτε λόγος!) :D
 

captain kal

Death Knight
Joined
Dec 2, 2012
Messages
3,315
Αποκλειεται να ειναι πιο ευκολο γιατι απο το 2013 που χωρισα με αυτην που ειχα σχεση και ξαναξεκινησα το ψαξιμο δεν εχω βρει κοπελα μεχρι τωα ενω για RTX ξεκινησα να ψαχνω απο Οκτωβριο!!

tenor.gif
 

shredder

Death Knight
Joined
Sep 17, 2013
Messages
4,393
ΕΛΑ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΟΥ ΑΣΤΕΡΙΞ, ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ ΤΟ ΛΙΓΟΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ (για τριχοθύλακες, ούτε λόγος!) :D
ερχεται σε λιγους μηνες ο ΑΣΤΕΡΙΞ μαλλον θα ανακοινωσουν στην e3 η στοg ames festival ποτε βγαινει!
 
Top Bottom