What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Τα νέα της επικαιρότητας

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,223
Screenshot 2022-09-04 150117.png

Το φαστοβιβλίο μου έβγαλε την παραπάνω ΕΙΔΗΣΗ - Σκαμ
 

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,223
Ινδία και λουνα παρκ; NOPE
 

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,223
ΣΟΚ ΚΑΙ ΔΕΟΣ

 

Chronomancy

Todd's Minion
Staff member
Joined
Oct 8, 2013
Messages
10,244

Eaglos

Mind-flayer
Joined
Jan 3, 2020
Messages
1,524
Το συγκεκριμενο ειναι για τα μπαζα γενικοτερα. Πρεπει να ειδαν περιπου 10 λεπτα τα δικα μου στο ασχετο σε κατι ξαδερφια και ηταν σε φαση wtf, βαλε κατι αλλο να δουμε.

Μια αναζητηση "problem with pepa pig" κανει μια καλη σουμα.
 

Northlander

Tarrasque
Staff member
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
18,648
Ειναι πότε ξεκινάνε να το βλέπουν @Eaglos . Σε εμάς πάνω το target-audience είναι δίχρονα και γνωρίζουν μόνο αυτό, επομένως το αναζητούν. Είχαμε δώσει μεγάλο "αγώνα" για να το διακόψουμε στη μικρή, επειδή το έβαζε ο παιδικός σταθμός κατά τη διάρκεια του "screen time".
 

Eaglos

Mind-flayer
Joined
Jan 3, 2020
Messages
1,524
Αμα παιζει πλυση εγκεφαλου στο σχολειο, θα φτυσετε αιμα :(

Εδω το ελεγχουμε καλυτερα καθως αφενος δεν παιζει tv σε νηπιαγωγειο, αφετερου εχω κοψει την τηλεοραση σαν συσκευη κοντα 22 χρονια. Ολα περνανε απο το PC (streaming, torrents κλπ) πλεον οποτε ειναι πολυ ευκολοτερο να φιλτραρω περιεχομενο, ωρες θεασης και γενικοτερα να μην το θεωρουν διασκεδαση και να μην την αναζητουν.

Πλεον τα δικα μου οσες φορες ετυχαν να δουν κανονικη τηλεοραση, στις πρωτες διαφημισεις σηκωνονται και με ρωτανε "γιατι κοβουν την ταινια" και μετα απλα φευγουν να κανουν κατι αλλο.
 

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,223
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,622
Ας υπάρχει και εδώ αυτή η ειδησάρα για λόγους αρχείου.


Ανέβασε σημαία της Ελλάδας, της Μακεδονίας, του Ισραήλ, της ΝΔ... και του ολυμπιακου.

Viber-2022-09-11-18-34-24-425.jpg
 

vlad

Half-Ogre
Approval of the Admiral
Joined
Oct 31, 2013
Messages
605
^^^
Κρίμα έπρεπε η Ηλιάνα να είναι παίκτρια και όχι παρουσιάστρια, να έπεφταν τα τσιμέντα :love:
 

munkinnousu

Mind-flayer
Approval of the Admiral
Joined
Dec 6, 2014
Messages
1,533
Hoes before bros 😏 θα έλεγε κανείς.
Αναρωτιέμαι ποιος τα βλέπει αυτά? Ημουν πέρσι κάθε βραδι για έναν μήνα σε έναν συγγενή που χρειαζοταν βοήθεια και κάθε βραδι έβλεπε μπάτσελορ. Μιλάμε, τα εγκεφαλικά μου κύτταρα αυτοκτονούσαν. Οκ, κατανοώ ότι υπάρχουν άνθρωποι που θέλουν να βλέπουν γυμνασμένα αγόρια και κορίτσια με φουσκωτά μέρη αλλά ειλικρινά το όλο κονσεπτ είναι ηλίθιο. Πρώτον αυτοί που συμμετέχουν είναι τόσο ακραία ματαιοδοξοι που καταντούν αντιπαθητικοί. Δεύτερον, δεν έχουν τίποτα να πουν, τόσες ώρες στα γυμναστήρια και στις νυχούδες δεν τους έχει αφήσει χρόνο για να αναπτύξουν αλλά σημεία της προσωπικοτητάς τους. Τρίτον, ριάλιτι για τα ελληνικά κανάλια σημαίνει ξεχείλωμα μέχρι εσχάτων. Ένα πρόγραμμα που μπορεί στην Αγγλία ή στην Αμερική να προβάλει 10 ωριαία επεισόδια, εδώ είναι ένας μαραθώνιος μηνών με πολλές ώρες την ημέρα. Συν τα ξεκατινιάσματα, συν του να βάλουμε μέσα κάποιον που βγήκε για το δράμα / ένταση.

Μετά αναρωτιόμαστε ποιοί ψηφίζουν Μητσοτάκη
 
Top Bottom