What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Τα νέα της επικαιρότητας

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,680
image.png
 

captain kal

Death Knight
Joined
Dec 2, 2012
Messages
3,388
Για να δείτε, ποια η διαφορά μας, από το Λονδίνο:

Gala στο Λονδίνο:

hathawayValentino.jpg


Gala στην Αθήνα:

IMG_2915.jpg



Όχι, βέβαια ότι από εκεί λείπουν και τα σούργελα :

2023-12-04T212105Z_1824519619_RC2HQ4ARUXHS_RTRMADP_3_AWARDS-FASHION.jpg
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,787
Ε ΤΟΤΕ ΤΙ ΜΑΣ ΛΕΣ? ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΜΕΙΣ ΠΡΟΧΟ?
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,680
O τυπος με το δηθεν kilt. Πως ανεβηκε στο ποδηλατο με αυτα τα τακουνια; τι οχι; αφου εχει λαδια απο την αλυσιδα στην δεξια γαμπα.

Τελικα ειναι σωστο η ιατρικη να σωζει οποιον ζηταει βοηθεια, ενω δεν την θελει; Η αλλη εβαλε ενα πιστολι αναμεσα στα κωλομερια της και πηγε να κανει μαγνητικη.

 

Chronomancy

Todd's Minion
Staff member
Joined
Oct 8, 2013
Messages
10,366
Εμένα η απορία μου είναι, ποιος διάολο πήρε δάνειο σε ελβετικά φράγκα;
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,680
Εμένα η απορία μου είναι, ποιος διάολο πήρε δάνειο σε ελβετικά φράγκα;
Το παρεακι του Πορτοσαλτε προτιμουσε τα Ελβετικα φραγκα απο τα € των φουκαραδων. Στο κατω κατω η Ελβετια ειναι στην καρδια της Ευρωπης. Οι ευρωπαιοι και οχι μονο, προτιμουν το τραπεζικο της συστημα αλλα η χωρα δεν εχει € και δεν ανηκει στην Ευρωπαικη ενωση. Ειναι μια οικονομικη επιλογη στην καρδια της Ευρωπης γιατι ως σταθερο νομισμα, το ελβετικο φραγκο προσφερει μια ασφαλεια στους μεγαλοκαταθετες. Τουλαχιστον στην μεγαλυτερη περιοδο της υπαρξης του.
Το ελβετικο φραγκο ανηκει στην ομαδα νομισμα ασφαλους καταφυγιου και οι ανθρωποι σαν τον Πορτοσαλτε, που θελουν να αποφυγουν τις περιδινησεις του € πχ καποιο σκανδαλο, πολεμος κ.α ψηφιζουν Ελβετια.
Ασε τον Κυριακο να λεει τα καλυτερα για το €.

 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,885

Στα Βριλήσσια συνελήφθη καταστηματάρχης που είχε βάλει κρυφές κάμερες στις γυναικείες τουαλέτες του μαγαζιού του με τις οποίες παρακολουθούσε τις πελάτισσες, αλλά και τις υπαλλήλους του που έμπαιναν εκεί.

Σύμφωνα με το ρεπορτάζ του Alpha,ο 49χρονος καταστηματάρχης είχε εγκαταστήσει δύο κρυφές κάμερες στις γυναικείες τουαλέτες της επιχείρησής του στα Βριλήσσια και κατέγραφε τόσο τις πελάτισσες όσο και τις εργαζόμενες.

Οι κρυφές κάμερες ήταν επιμελώς κρυμμένες σε αθέατο σημείο στις τουαλέτες της επιχείρησής του στα Βριλήσσια.

Ο επιχειρηματίας τις είχε τοποθετήσει στις γυναικείες τουαλέτες πίσω από καλωδιώσεις με μονωτική ταινία.

Ο επιχειρηματίας συνελήφθη για παράβαση προσωπικών δεδομένων.

Μάλιστα παραδέχθηκε την πράξη του και είπε στους αστυνομικούς ότι το έκανε αυτό γιατί είναι εθισμένος στην πορνογραφία.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,680
Οταν δεν σου φτανει ολοκληρο το ιντερνετ. Αυτο που δεν αναφερει το αρθρο ειναι το πως τον επιασαν.
Λογικα ειχε γινει και MVUploader.
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,885

Ο Κωνσταντίνος Πλεύρης για τον γάμο του με τη Τζόρτζια Σιακαβάρα – «Είναι απαραίτητος για τη διαιώνιση του είδους»​

«Της έκανα πρόταση γάμου με άλογο, έβγαλα το σπαθί, κρατούσα τα λουλούδια» - «Θα βάλω το νυφικό της μητέρας μου»​



Οι τηλεοπτικές κάμερες συνάντησαν τη Τζόρτζια Σιακαβάρα και τον Κωνσταντίνο Πλεύρη σε μια νέα βραδινή έξοδο και οι δυο τους ερωτήθηκαν για την αποκάλυψη που έκαναν ότι σε λίγο καιρό σκοπεύουν να ανέβουν τα σκαλιά της εκκλησίας.
«Με προστατεύει, διότι λόγω ηλικίας, μιας και είναι πολύ μεγαλύτερή μου, έχει το μητρικό φίλτρο. Ο γάμος είναι ένα απαραίτητο γεγονός για τη διαιώνιση του είδους. Ο γάμος μας είναι κάτι βέβαιο» ανέφερε χαριτολογώντας στις δηλώσεις του σε δημοσιογράφους ο γνωστός δικηγόρος.


Από τη δική της πλευρά, η Τζόρτζια Σιακαβάρα σε ερώτηση για το ωραιότερο δώρο που έχει δεχτεί μέχρι σήμερα από τον Κωνσταντίνο Πλεύρη απάντησε: «Το ωραιότερο δώρο που μου έχει κάνει ο Κωνσταντίνος Πλεύρης είναι το ότι τον γνώρισα. Ο ίδιος, ολόκληρος».
«Η πρώτη φορά που γνώρισα τη Τζόρτζια ήταν σε μια εκδήλωση. Ήταν έρωτας με την πρώτη ματιά» είπε τέλος ο Κωνσταντίνος Πλεύρης.

«Θα βάλω το νυφικό της μητέρας μου»

Το απόγευμα του Σαββάτου ο Κωνσταντίνος Πλεύρης και η Τζόρτζια Σιακαβάρα βρέθηκαν στον γάμο της Ελίζαμπεθ Ελέτσι με τον Νεκτάριο Λεμονίδη.
Το ερωτευμένο ζευγάρι αντάλλαξε ένα παθιασμένο φιλί μπροστά στις κάμερες, ενώ έκανε δηλώσεις για τα σχέδια του γάμου του.
«Να μας ευχηθείτε «και στα δικά μας» για το γάμο μας. Η πρόταση έχει γίνει και έχει λήξει, ο γάμος θα γίνει εν καιρώ» είπε ο 83χρονος δικηγόρος.

Η Τζόρτζια Σιακαβάρα ρωτήθηκε για το εάν έχει λάβει μονόπετρο από τον καλό της: «Όχι δεν μου αρέσουν τα μονόπετρα, υπάρχουν βέρες ωραίες, λεπτές, μικρές, που απλώς έχουν ένα νόημα για μένα», απάντησε και αποκάλυψε για τον γάμο της: «Θα βάλω το νυφικό της μητέρας μου».

Για την πρόταση γάμου που έκανε στην σύντροφό του, ο Κωνσταντίνος Πλεύρης απάντησε: «Πήγα με το άλογό μου, κατέβηκα έβγαλα το σπαθί, με λουλούδια, είχε μια σκάλα ανέβηκα επάνω, που ήτανε εκεί και της έκανα την πρόταση γάμου. Στη συνέχεια βέβαια και γονάτισα και μάλιστα ξάπλωσα κάτω», κατέληξε με χιουμοριστική διάθεση ο ποινικολόγος.
 

Norshgaath

Mind-flayer
Approval of the Admiral
Joined
Aug 3, 2023
Messages
1,992

«Της έκανα πρόταση γάμου με άλογο, έβγαλα το σπαθί, κρατούσα τα λουλούδια, θα βάλω το νυφικό της μητέρας μου»​


Ενα σημειο στιξης αλλαζεις και απογειωνεται ολη η δηλωση. Οτι πρεπει για prompt στο midjourney
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,680
Ενα σημειο στιξης αλλαζεις και απογειωνεται ολη η δηλωση.
Συμπαθα με αλλα εγω το διαβασα με την WTF εκδοχη. Αν παιρνει το μπλε χαπακι και οχι το αλλο, σιαλις νομιζω το λενε, συντομα θα εχουμε και αρθρο με το αλογο που θα σερνει το φερετρακι του.
 

Dim Gian Bot

Death Knight
Sign me up! Approval of the Admiral Born Leader PCMaster Veteran
Joined
Apr 2, 2016
Messages
4,125
Έβγαλε το σπαθί, κρατούσε και λουλούδια και της έκανε και πρόταση γάμου; Πτου σου λεβέντη μου!!!111!!!
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,680
Ετσι παει, δεν εκανες update στο bot λογισμικο σου; πρωτα βγαζεις το σπαθι και μετα πεφτει το dodge στο 1%
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,787
41τακατο για πάντα


διαβάστε και σχόλια :p
 

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,471

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,680
Δειχνει τοσο κακογουστο που δεν θα ειχα θεμα να παρω μερος στις προσευχες για την πνευματικη εξουδετερωση του "αγαλματος".
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,885
 

Norshgaath

Mind-flayer
Approval of the Admiral
Joined
Aug 3, 2023
Messages
1,992
 
Top Bottom