What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Τα νέα της επικαιρότητας

lucinos

Death Knight
Joined
Nov 16, 2015
Messages
2,701
Αν το σφυρί δεν είναι φώτοσοπ/γκιμπ/ΑΙ/γατέβερ τότε σίγουρα ξέρανε τι κάνανε.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,475
Αν το σφυρί δεν είναι φώτοσοπ/γκιμπ/ΑΙ/γατέβερ τότε σίγουρα ξέρανε τι κάνανε.
δεν φαίνεται ξεκάθαρα ότι είναι φωτοσοπ;
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,489
Εκτος απο τον Πανουση, οι killing joke το εκαναν καλυτερα.
killing-joke_1.jpg

Καπου ειχε παρει το ματι μου εναν τιτλο που ελεγε οτι ο Τραμπ ζηταει οικονομικη βοηθεια απο τους ψηφοφορους του, για να πληρωσει ενα προστιμο, τσουχτερο. Καπου πηρε το ματι μου εναν αλλο τιτλο, ο Τραμπ πουλαει βιβλους και ζηταει απο τους ψηφοφορους να προσευχηθουν.
Οταν τα ελεγαν αυτα οι Slayer, τους ελεγαν σατανιστες.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,489
Επρεπε να το περιμενω οτι χθες, που εριξα μια ματια στις λαθος σιαμαιες, η φαση ηταν σημαδι απο το μελλον.
Το παθαινω συχνα.


FYI παντρευτηκε η μια, δεν γινεται να παντρευτουν και οι δυο τον ιδιο ανθρωπο.
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,546




:ROFLMAO::poop:(n)
πιο φεηκ κι απ την ειδηση του θανατου του πριν κανα δυο χρονια....
μακραν το πιο ενδιαφερον σημειο της "επιθεσης" το 14 με 15 δεφτερόλεφτο.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,489
Τωρα που εμαθα, αλλαξα γνωμη.
Ρε γμτ, μπορει να μου αρεσουν τα B' movie αλλα ενα γουστο στις γυναικες το εχω και η συγκεκριμενη, παραλιγο να δολοφονησει την αισθητικη μου. Ευτηχως που η αισθητικη μου πηδαει την ελπιδα και θα πεθανουν μαζι.
x-png-35406.png
 

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,268


Ίδιος με τη κυρά Μαγδάλω, από τις μάγισσες του Σαλεμ.
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,546

κι άλλα βιντεακια απ την επικη συνεντευξη.
εν τω μεταξυ, φοβερό, λιτό σχόλιο απο κατω απ τον χρηστη sapia papia:

"Τhe Witcher"
🫶✊
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,475
Απο ποια ντουλαπα τον εβγαλαν αυτον;
είναι τσι μοδός με την μάγισσα που παίζει τώρα στην Ελληνική τιβι.
Ε θα βγει και το επόμενο House of Dragon τώρα, πάλι επίκαιρος θα είναι ως Ταργκάριεν.
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,665
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,489
Οποιος θελει να το παιξει κυνηγος και ειδικος στην επιβιωση, ας κανει μαρς στους ελεφαντες με μαχαιρι και σπαγκο.
Μαλλον τα χωρια πανε προς τους ελεφαντες και οχι το αντιθετο.

Για συγκεκριμενα ειδη και φυσικα με το καταλληλο αντιτιμο, το κυνηγι υπαρχει. Καποιοι φραγκατοι την εχουν πολυ μικρη για να κυνηγησουν αυτο που επιβαλλει το ανθρωπινο ενστικτο.
Σε αλλες αφρικανικες χωρες, καλυτερα να σκοτωσεις 5-6 ανθρωπους και να καψεις ορφανοτροφειο παρα να σε πιασουν με απαγορευμενο κυνηγι.

Νομιζω στην Ζιμπαμπουε. σε κλεινουν φυλακη για πολλα χρονια, μπορει να σε αφησουν μεσα για δεκα χρονια, οτι τους γκαβλωσει. Μολις περασουν τα χρονια, σε βγαζουν απο το μπουντρουμι που σε πεταξαν, που κανενας δεν ξερει ποιο ειναι, για να μην σε βγαλει καποιο βυσμα. Σε περνανε απο δικη, σε καταδικαζουν σε πολλα χρονια φυλακη. Τα χρονια που εφαγες εως εκεινη την στιγμη δεν τα μετρανε. Δηλαδη μπορει να περιμενεις 5 χρονια το δικαστηριο και να φας αλλα 10,15,20 χρονια. Για εναν λευκο που εμαθα. Πηγε απο λαθος σε αφρικανικη φυλακη. Μετα απο 5 μερες καταλαβαν οτι επιασαν λαθος ανθρωπο. Τον αφησαν, ο τυπος μπηκε στο πρωτο μπαρ που βρηκε. Βγηκε απο το μπαρ και αυτοκτονησε.
Επαγγελμα, εκπαιδευτης μισθοφορων.

κατα τα αλλα, το θεμα ειναι βουτηγμενο στην υποκρισια. Οι φραγκατοι λευκοι σκοτωνουν τους ελεφαντες.
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,379
@lelos kounelos νομίζω το έχω ξαναγράψει αλλά διαβάζω πάντα με ενδιαφέρον τις ιστορίες και εμπειρίες σου από εκείνα τα μέρη του κόσμου. Και το avatar που έχεις επιλέξει ενισχύει το immersion.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,489
@lelos kounelos νομίζω το έχω ξαναγράψει αλλά διαβάζω πάντα με ενδιαφέρον τις ιστορίες και εμπειρίες σου από εκείνα τα μέρη του κόσμου. Και το avatar που έχεις επιλέξει ενισχύει το immersion.
Που να δεις τις εμπειριες μου στην Ελλαδα. Μολις εγραψα μερικες στο οφ τοπικ. ακομα τρεμω απο τα νευρα μου.
 
Top Bottom