What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Τα νέα της επικαιρότητας

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,567

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,567
In other news ένας εν ενεργεία συνταγματάρχης λήστεψε τράπεζα με χειροβομβίδα.

 

Dim Gian Bot

Death Knight
Sign me up! Approval of the Admiral Born Leader PCMaster Veteran
Joined
Apr 2, 2016
Messages
3,925
In other news ένας εν ενεργεία συνταγματάρχης λήστεψε τράπεζα με χειροβομβίδα.


Και οι συνταγματάρχες έχουν ψυχή... Άραγε, την είχε χρεωθεί/δηλώσει τη χειροβομβίδα;
 

Dim Gian Bot

Death Knight
Sign me up! Approval of the Admiral Born Leader PCMaster Veteran
Joined
Apr 2, 2016
Messages
3,925
Και οι συνταγματάρχες έχουν ψυχή... Άραγε, την είχε χρεωθεί/δηλώσει τη χειροβομβίδα;

Reply στον εαυτό μου (μόνος μου τα λέω, μόνος μου τα ακούω :Ρ).


Καταιγιστικές εξελίξεις!!!111!!!
 

Thaxll'ssillyia

Φραγκολεβαντίνος μπιφτεκάς
Joined
Feb 11, 2021
Messages
2,000

Τουλάχιστον ίσως έτσι παίξει κάνα κανάλι και το μερα25. 😂
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,500
ΣΗΜΑΝΤΙΚΟΤΑΤΗ εξελιξη.


εσεις καματε καθολου απντέιτ τα προνάουνς σας? αμα συμβει, πειτε το, μην αποκαλεσω λαθος καποι@ εδω μεσα και φαω κανα μπαν και χαλασω το λευκομουμητρωο.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,327
Μια μικρη λεπτομερεια.Η Lovato εχει παθει εγκεφαλικη βλαβη, αποτελεσμα εγκεφαλικων που επαθε.

Οποιος ξερει ξερει, οποιος βλεπει ομοιοτητα βλεπει. Ο Γερμανος πολιτικος που παρατησε την γυναικα του και μια αλλη εικονα, για την συγκριση.
Δεν εχω να προσθεσω κατι αλλο.

if.png


bb.png
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,269
Μια μικρη λεπτομερεια.Η Lovato εχει παθει εγκεφαλικη βλαβη, αποτελεσμα εγκεφαλικων που επαθε.

Οποιος ξερει ξερει, οποιος βλεπει ομοιοτητα βλεπει. Ο Γερμανος πολιτικος που παρατησε την γυναικα του και μια αλλη εικονα, για την συγκριση.
Δεν εχω να προσθεσω κατι αλλο.

if.png


bb.png
μην το κάνουμε σαν τις αηδίες των ερωτικών anime που τα βυζιά είναι σαν σακούλες σκουπιδιών 50 λίτρα το ένα... λίγο έλεος κάπου. Το καλό το βυζί, πρέπει να είναι νορμάλ. Δηλαδή οκ δεν είναι κακός τρόπος να φύγεις από βυζοσκάμπιλο, αλλά οκ υπάρχουν και όρια.
Για τον βουλευτή... όσοι κερατώνουν είναι για κρεμάλα, ΓΝΩΜΗΜΟΥ. Ας την χώριζε την κυρά του αν δεν γούσταρε, έλεος με την κοροϊδία.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,327
Την χωρισε την φεμινιστρια, στο φτερο. Αυτη με τα πλαστικα, χωρισε δισεκατομμυριουχο. Αυτο για να μην λετε οτι οι γυναικες δεν εχουν αισθηματα.
Στα υπολοιπα θα συμφωνησω. Ψευτικα βυζα, ψευτικη tv, playstation και pay to win εκαναν την ζωη μας κολαση συνδρομητικη.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,327
Δυο νεα απο την επικαιροτητα.
Θα ηθελα να σας ενημερωσω οτι ουδεμια σχεση εχω με τον ανθρωπο που αναφερει το αρθρο. Εχω κανει πολυ χειροτερα πραγματα, η αληθεια ειναι, αλλα παντα μεσα στα ορια της αξιοπρεπειας, δηλαδη, δεν τα μαθαινει κανενας.
Ευχαριστω για την κατανοηση και την συμπαρασταση για τους κουνελους του ντουνια.


Το δευτερο αρθρο θα μπορουσε να ειναι η συνεχεια της συζητησης που ειχαμε για το HiLux Toyota.
80χρονος, αρα εχει παλιο μοντελο, επεσε με το αγροτικο του σε χαραδρα 40 μετρων και τραυματιστηκε ελαφρα. Αν ειχε κανενα ιταλικο αυτοκινητο, θα ειχε βαριες κακωσεις επειδη επεσε σε λακουβα.

 

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,167

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,327
Θα μου εκανε πολυ μεγαλη εντυπωση εαν εβγαζε τα ρουχα της, εβαζε φωτια στα μαλλια της και ετρεχε φλεγομενη να κανει stage diving. Μια χαρα ηταν και το "απλο" και πολυ καλη φαση.
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,567

Που αλλού, στη Λαμία.
 

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,167


Κάποιοι μπορούν να παν να φάνε την πίτσα τους και να σκάσουν (από την ΖΗΛΕΙΑ ΤΟΥΣ ΟΦΚΟΡΣ) για τα κατορθώματα της Λαμίας!
 

Dim Gian Bot

Death Knight
Sign me up! Approval of the Admiral Born Leader PCMaster Veteran
Joined
Apr 2, 2016
Messages
3,925


Κάποιοι μπορούν να παν να φάνε την πίτσα τους και να σκάσουν (από την ΖΗΛΕΙΑ ΤΟΥΣ ΟΦΚΟΡΣ) για τα κατορθώματα της Λαμίας!


Μιλάμε για πίτσα κανονική ήηηηη....
 
Top Bottom