What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Τα πάντα περί VR

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,475
ή δίνετε τζάμπα και βάζετε διαφημίσεις ή πληρώνει ο κόσμος και δεν έχει... δεν μπορείτε να τα έχετε όλα.
 

akarthis

Half-Ogre
Joined
Oct 15, 2019
Messages
411
Καλημερα, πλησιαζουν τα γενεθλια μου και η γυναικα μου μου ειπε οτι θα μου παρει το oculus quest 2. Ξερει κανεις αν αξιζει? Βλεπω οτι κανει 700 ευρω και ειναι για pc.
Εχει συνδεσιμοτητα με ps?
Δε ξερω, λεω να της πω να τα κρατησει για τον υπολογιστη αλλα δεν εχω ιδεα ποτε θα παρω.

Και γιατι τοσο ακριβο? Αμερικη ειναι στα 400 δολαρια.
 

Northlander

Tarrasque
Staff member
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
18,664
Για μένα το μεγάλο αρνητικό του είναι πως είναι δεμένο με το Facebook Meta. Έχει υποστήριξη για μεγάλη γκάμα αλλά μέχρι εκεί.

Τα HTC πόσο πάνε τώρα?
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,475
Για μένα το μεγάλο αρνητικό του είναι πως είναι δεμένο με το Facebook Meta. Έχει υποστήριξη για μεγάλη γκάμα αλλά μέχρι εκεί.

Τα HTC πόσο πάνε τώρα?
το άλλαξαν αυτό και δεν απαιτεί πλέον FB account. Αλλά 700; όχι.
 

akarthis

Half-Ogre
Joined
Oct 15, 2019
Messages
411
Δεν εχω ιδεα απο τιμες που παιζουν. Πιστευα γυρω οτι ολα γυρω στα 400 εχουν. Θα κανω μια ερευνα για να αποφασισω διοτι εχω πληρη αγνοια για το topic.
το άλλαξαν αυτό και δεν απαιτεί πλέον FB account. Αλλά 700; όχι.
Και εμενα τα 700 μου φαινονται υπερβολικα. Κριμα που δεν παιζει ps5 διοτι αυτο πηγαινε για δωρο. Θα τσεκαρω τα vr παντως
 

captain kal

Death Knight
Joined
Dec 2, 2012
Messages
3,333
Περιμένω να κρυώσει ο καιρός λιγο, να δοικμάσω και εγώ Star Wars Squadrons, alyx, X-Rebirth!!!

Το VR δεν είναι για καλοκαίρι!! (Και θέλει και πολύ δυνατή GPU)!!!
 

chek2fire

Mind-flayer
Joined
Dec 14, 2012
Messages
2,154
Περιμένω να κρυώσει ο καιρός λιγο, να δοικμάσω και εγώ Star Wars Squadrons, alyx, X-Rebirth!!!

Το VR δεν είναι για καλοκαίρι!! (Και θέλει και πολύ δυνατή GPU)!!!

To συγκεκριμένο star wars είναι από τα καλύτερα vr game. Στην κυριολεξία λες και πιλοτάρεις από μέσα ένα διαστημόπλοιo στο κόσμο του star wars. Καλά το alyx τι να λέμε τώρα απλά θα πάθεις wow με το που το βάλεις. Τώρα το x-rebirth δεν το γνώριζα ότι έχει vr
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,379

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,475
Φαντάσου όμως να πουλήσει σαν τρελό επειδή έχει το μηλαράκι πάνω. Θα γελάει η Apple και θα κλαίμε εμείς.
εμείς να κλαίμε; εμείς θα πιούμε γαλατάκι στην υγεία των κορόιδων :p και θα συνεχίσουμε την PCmasterrace πορεία μας .
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,490
και $199 για εξτρα μπαταρια, που θα την χρειαστεις. Εγω θα περιμενω να πεσουν οι τιμες στα 150-200€.
Με 3,5 χιλιαρικα, ζεις πολυ πραγματικα πραγματα.
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,379
To index 2 πότε θα μας έρθει;

Υπάρχουν εδώ και πολύ καιρό φήμες και ενδείξεις από data mining που υποδεικνύουν ότι η Valve ετοιμάζει ένα standalone headset με την κωδική ονομασία Deckard. Πότε (και αν) τελικά θα βγει, κανείς δεν ξέρει.
 
Top Bottom