What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

TEENAGE MUTANT NINJA TURTLES MUTANTS MAYHEM

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,396
Μου μυρίζει χελωνοσυνωμοσία!
 

shredder

Death Knight
Joined
Sep 17, 2013
Messages
4,424
Ειναι συνομοσια των χελωνων. Οσες ταινιες τους εχουν βγει μεχρι τωρα χωρις εμενα εχουν αποτυχει! Γιατι κανεις δεν θελει να δει τις χελωνεςα αμα δεν ειμαι εγω με τους foot ninja να τις πολεμαμε!!
 

shredder

Death Knight
Joined
Sep 17, 2013
Messages
4,424
Τελικα θα το δω το αλλο Σαββατο γιατι αυριο κανονισα να βγω δευτερο ραντεβου με ενα κοριτσι . Αλλα και επειδη 1 φιλοςμου που και αυτοι θελει και αυτος να το δει αλλα ειναι διακοπες ακομα και ειπαμε να το δουμε την επομενη εβδομα. Και φυσικα εννοειται ειναι πολυ πιο σημαντικο να βγω με το κοριτσι.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,536
Οταν διαβαζεις κατι και ειναι ΟΛΑ ΛΑΘΟΣ.
1934. Η Μεγαλη πορεια του Μαο. Ο Τσιανγκ Και Σεκ, ο κινεζος shredder, αποφασισε να μην κυνηγησει/αιχμαλωτισει τον Μαο στην μεγαλη πορεια. Ο Μαο ειχε τρεξει πολυ μακρια και δεν αποτελουσε κινδυνο.
1789. Ο Λουδοβικος ΙΣΤ, ο Γαλλος shredder. Την ημερα της Γαλλικης επαναστασης γραφει στο ημερολογιο του, Αλλη μια μερα χωρις τιποτε το αξιοσημειωτο.
2023. Ο @shredder, ο Ελληνας shredder, αποφασιζει να αναβαλλει την προβολη ταινιας με μια υποψηφια γκομενα που το γραπτο του δειχνει οτι την λιγουρευεται. Θελει να περιμενει να ερθει ενας φιλος του απο το χωριο, για να την δουν ολοι μαζι.
 

shredder

Death Knight
Joined
Sep 17, 2013
Messages
4,424
To ειδα σημερα με μια φιλη μου(ηοποια αν ολα πανε καλα συντομα θα ειναι το κοριτσι μου). Οπως ειχα πει ναι ειναι χαλια. Οι χελωνες πολεμουσαν διαφορους μεταλαγμενους. Εμφανιστηκα μονο στην τελευταια σκηνη. Γι αυτο πατωσε και δεν τα πηγκε καθολου καλα οπως ολες οσες αλλες ταινιες δεν ειμαι εγω.
 

shredder

Death Knight
Joined
Sep 17, 2013
Messages
4,424
Λεει οτι της αρεσε. Αλλα δεν ξερειτιποτα για εμενα και τους foot ninja. Ουτε για τους εχθρους μου τις χελωνες. Οπως και η πρωην μου δηλαδη που και αυτη δεν ηξερε ποιος πραγματικα ειμαι οταν με γνωρισε. Ο Bebop και ο Rocksteady δουλευουν για αλλη συυμοριακ αι οχι για εμενα. Οπως δηλαδη οι bebop και rocksteady του 2011 αλλα και οι αλλοι 2 που γνωρισα το 2012 ενω οι πρωτοι του 1987 ηταν απο την αρχη μαζι μου.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,536
Την επομενη φορα να την κερασεις σουβλακι και μετα να την πας να φατε καμια παστα. Επειδη εχω την απορια αν θα της αρεσει περισσοτερο. το αλμυρο και μετα το σβησιμο με γλυκο ή οι χελωνες καρατε καρατε.
 

shredder

Death Knight
Joined
Sep 17, 2013
Messages
4,424
Την πρωτη φορα που βγηκαμε πηγαμε πρωτα για καφε και το βραδυ πηγαμε για σουβλακι γιατι το προτεινε η ιδια . Την επομενη φορα δεν ξερω ακομα που θα παμε θα δουμε.
 
Top Bottom