What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

τEENAGE MUTANT NINJA TURTLES VS STREET FIGHTER

shredder

Death Knight
Joined
Sep 17, 2013
Messages
4,424
The TMNT Are Going Up Against Street Fighter's Heroes in a New Comic Αφου πολημεσα τον Batman τους power rangers κσι τους Ghost busters και τους διελυσα τωρα ειμαι ετοιμος να τσακισω τον Ruy τον Ken και την Chun Li! Θα με βοηθησουν και οι Bison, Vega και Balrog. Τους απειλησα οτι ετσι και τολμησουν να με προδωσουν η να στραφουν εναντιον μου θα τους μεταμορφωσω σε ρινοκερους και γουρουνια και αυτοι αμεσως επεσαν στα ποδια μου και με ικετευαν κλαιγοντας να μην τους πειραξω και οτι θα κανουν οτι τους λεω!!!
 

Adhan

Horror addict
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
14,818
Εννοείται το Street Fighter είναι καλύτερο. Τα Χελοουνιντζάκια, εκτός άντε από Turtles in Time και Shredder's Revenge, είναι ΓΙΑ ΜΩΡΑ.
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,396
Ο Σρέντερ ποια πλευρά θα υποστηρίζει;
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,536
O Σρεντερ στηριζει αλητεια, φαινεται και απο τον τιτλο που ξεκιναει με μικρο γραμμα.
 

shredder

Death Knight
Joined
Sep 17, 2013
Messages
4,424
Εννοείται το Street Fighter είναι καλύτερο. Τα Χελοουνιντζάκια, εκτός άντε από Turtles in Time και Shredder's Revenge, είναι ΓΙΑ ΜΩΡΑ.
Το καλυτερο παιχνιδι της χρονιας περσι ηταν το SHREDDER REVENGE δηλαδη το δικο μου παιχνιδι. Ποιο street fighter και mortal kombat λεμε τωρα. Αν ειμαι στο street fighter 6 θα πουλησει 1000 φορες περισσοτερο. Στο 4 ειχε βγει mod με τον Krang
 
Top Bottom