What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

The Outer Worlds

Stamatimenos

Death Knight
Joined
Nov 30, 2012
Messages
3,619
Είσαι σίγουρος; Δεν είδα το trailer ακόμα, αλλά στο announcement άλλα λέει, ότι απλά θα έχουμε special reduced price, και μάλιστα δεκαρικάκι, δηλαδή φαντάσου πόσο θέλουν για full price, για πέντε-έξι εφέ παραπάνω. Εγώ τουλάχιστον δεν έχω σκοπό να τα σκάσω.
Δεν είναι όλοι CDPR *sniff*
 

Great0ldOne

Lich
Staff member
Joined
Dec 1, 2012
Messages
7,427
Μην το λες, κάτι φαίνεται να έμαθαν από την CDPR. Από όσο διαβάζω, η νέα, βελτιωμένη έκδοση με το ζόρι πιάνει τα 30 fps με μια 4080. Labour of Love award confirmed.
 

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,932
Κάτι το οποίο δεν έδωσα ιδιαίτερη σημασία. Αλλά η ανακοίνωση για performance patch μου δίνει την εντύπωση ότι η obsidian δεν είχε ιδιαίτερη ανάμιξη και έρχεται σε αντίθεση με το post του playstation. Τουλάχιστον αυτό μου βγάζει. Μπορεί και να το διαβάζω λαθος
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,355
Κάτι το οποίο δεν έδωσα ιδιαίτερη σημασία. Αλλά η ανακοίνωση για performance patch μου δίνει την εντύπωση ότι η obsidian δεν είχε ιδιαίτερη ανάμιξη και έρχεται σε αντίθεση με το post του playstation. Τουλάχιστον αυτό μου βγάζει. Μπορεί και να το διαβάζω λαθος

Όντως οι Microsoft και Obsidian δεν έχουν εμπλακεί με αυτή την έκδοση. Private Division ο publisher και Virtuos ο developer.
 

Stamatimenos

Death Knight
Joined
Nov 30, 2012
Messages
3,619
Πάλι καλά, δε με αρέσει να κράζω obsidian, αυτοί κουβαλάνε το genre.
 

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,932
απλα δεν ειχα δοσει ιδιαιτερη σημασια και εμεινα στο post του playstation που ποσταρε η @kara . μεχρι εκει νομιζα οτι δουλευε η obsidian πανω σε αυτο αλλα αργοτερα ειδα στο reddit μελος της obsidian να λεει οτι η private division δουλευει σε patch και σκαλωσα.
 
Top Bottom