What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

These files may be harmful for your computer

Chosen Undead

Death Knight
Joined
Jul 14, 2015
Messages
3,541
1665851968112.png
Στα καλά καθούμενα στα windows 10 πετάει αυτή την ειδοποίηση όταν πάω να μεταφέρω αρχείο από οποιοδήποτε εξωτερικό δίσκο. Καμιά ιδέα πως μπορώ να απαλλαγώ από αυτη την αηδία; Aν πατήσω How do I decice whether to unblock these files μου πετάει σαν πρόταση να βάλω windows 11....
 

lucinos

Death Knight
Joined
Nov 16, 2015
Messages
2,700
Καμιά ιδέα πως μπορώ να απαλλαγώ από αυτη την αηδία; Aν πατήσω How do I decice whether to unblock these files μου πετάει σαν πρόταση να βάλω windows 11....
LOL
 

mits@kos

Death Knight
Joined
Dec 8, 2012
Messages
2,942
Μερικές καλές ιδέες:
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,657
Έχεις δοκιμάσει τις λύσεις που προκύπτουν με πρόχειρο googlάρισμα? Κάποιοι λένε πως παίζει να φταίει μέχρι και το ότι υπάρχει ακόμα στο σύστημα ο Internet Explorer...

 

Adhan

Horror addict
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
14,792
Ψύχραιμος και καθόλου φανμπόης ο από πάνω.
hero-image.fill.size_1200x900.v1611611940.jpg
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,487
Έχεις δοκιμάσει τις λύσεις που προκύπτουν με πρόχειρο googlάρισμα? Κάποιοι λένε πως παίζει να φταίει μέχρι και το ότι υπάρχει ακόμα στο σύστημα ο Internet Explorer...

ο μεγαλυτερος ιος του ιντερνετ και του συστηματος. Εμενα μου πεταγε το μηνυμα, ο υπολογιστης σου δεν ειναι ασφαλης. Βαλε τα 11 για να εισαι.

 

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,255
Ευκολα όμως. Εχω και το CD αυθεντικό παρακαλώ από το παλιό λάπτοπ :LOL:
DEW IT και άσε τα "problem solved" στην άκρη.
 
Top Bottom