What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Τι ακούτε αυτή τη στιγμή ΙΙ

Chronomancy

Todd's Minion
Staff member
Joined
Oct 8, 2013
Messages
10,249
Ραδιόφωνο στην δουλειά που γενικά παίζει μαλακίες μας έκανε την χάρη και πέταξε αυτό στον αέρα. Και τώρα αναγκαστικά θα πρέπει να συνεχίσω να ακούω με την ελπίδα ότι θα ξεκολλήσει από τα it's my life και wind of change
 

Chronomancy

Todd's Minion
Staff member
Joined
Oct 8, 2013
Messages
10,249
αμα επαιξε αυτη με τον μορελο (το βιντεο που ποσταρες), ειναι οντως καλη....

ΩΣΤΟΣΟ, τι εχει το it's my life???? μια χαρα ειναι. :cool:😊
Με Μορέλο εννοείται!

Καλό είναι το τραγούδι, αλλά πόσες φορές να το ακούσεις; Νομίζω ότι έπεσα στον Βελγικό RedFM
 

munkinnousu

Mind-flayer
Approval of the Admiral
Joined
Dec 6, 2014
Messages
1,538

Πλάκα πλάκα, οι electric callboy (που λεγοντουσαν Eskimo callboy μέχρι πριν λίγο καιρό, το άφησαν γιατί ακουγόταν ρατσιστικό, τώρα μένει να δούμε αν θα τους την πούνε οι ηλεκτρολόγοι) αυτοπροτάθηκαν για να εκπροσωπησουν την Γερμανία στην Eurovision. Νομίζω ότι δεν προχώρησε η φάση γιατί θέλανε να πάρουν το εισητηριο χωρίς εθνικό διαγωνισμό και κάπου εκεί σκάλωσε το πράγμα. Να θυμίσω ότι η Γερμανία βγήκε τελευταία φέτος. Ξυδάκι.

Ορίστε. Μάθατε κάτι χρήσιμο και σήμερα
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,469


Έχω "κολλήσει" άσχημα το τελευταίο 2ήμερο... Ας βοηθήσει κάποιος!!!111!!! :Ρ


Μια απο τα ιδια.
Η βοηθεια μου γιατι κακος δεν ειμαι.
Με αυτο εχω ριξει πολυ γελιο και θα μπορουσε να ειναι το αστερακι του νιντζα. κλεφτες γερμανοι.

 

Dim Gian Bot

Death Knight
Sign me up! Approval of the Admiral Born Leader PCMaster Veteran
Joined
Apr 2, 2016
Messages
3,974
Μια απο τα ιδια.
Η βοηθεια μου γιατι κακος δεν ειμαι.
Με αυτο εχω ριξει πολυ γελιο και θα μπορουσε να ειναι το αστερακι του νιντζα. κλεφτες γερμανοι.



Άσε Λέλο, έχω "καταστραφεί" με δαύτους. :Ρ

Έχω καμιά δεκαριά τραγούδια τους σε playlist στο youtube, στο repeat...
 

munkinnousu

Mind-flayer
Approval of the Admiral
Joined
Dec 6, 2014
Messages
1,538
Εγω καθισα και ασχοληθηκα ακομα και με τα behind the scenes. Δεν το εχω ξανακανει ποτε για μουσικο βιντεο.
Και εγώ το ίδιο

Επίσης ακολουθώ την τύπισσα από το βίντεο του hypa hypa


Τι ακολουθώ δηλαδή, κανονικός stalker
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,469
Το τσεκαρισμα του instagram δεν ειναι stalker-ισμος.
Σημαδια οτι καποιος ειναι stalker. Οταν σε συνανταει η γυναικα, δεν παθαινει κριση πανικου και δεν σε συλλαμβανουν.
Δεν περνας το χερι μεσα απο το παραθυρο της τουαλετας της, για να ακουμπισεις τους υδρατμους που χαιδευουν το κορμι της.
Δεν γλυφεις/μυριζεις την καρεκλα που καθισε η γυναικα.
Οταν φευγεις απο το σπιτι σου δεν τσεκαρεις 40 φορες εαν κλειδωσες και δεν νοιωθεις την αναγκη να τσεκαρεις εαν σε παρακολουθουν. Δηλαδη, τα φρενα σου λειτουργουν. Δεν εχεις ιχνη σχιζο πανω στα φρενα.
Οι φανταστικοι σου φιλοι ειναι αριθμητικα λιγοτεροι απο τους πραγματικους. Το βελτιστο ειναι οι μηδενικοι φανταστικοι φιλοι και φιλεναδες.

Δεν κανεις like, δεν βρισκεις νοημα και κατανοηση σε τραγουδια οπως Police - every breath you take. Morissey - The more you ignore me the closer i get, Blondie - one way or another, Radiohead - creep ( But I 'm a creep I 'm a weirdo)
Καθως και το



Που ειναι καρτα.

Εγω, σαν απλος θαυμαστης, παταω παυση για 2-3 δευτερολεπτα. Στην συγκεκριμενη περιπτωση μου αρεσε η χαμογελαστη χηρα. Περασε η ηλικια που θεριζουν οι ψυχωσεις. Ειμαι στην ηλικια των εμφραγματων/εγκεφαλικων/καρκινων και αρνησης να παω σε οφθαλμιατρο.
χοληστερινες και πιεση μου ειναι αγνωστα και ιατρικα αποδεδειγμενο οτι εχω οργανισμο 25αρη.

xr.png

Το κοκκινακι, για να μην εχουμε παρεξηγησεις.

xr2.png
 
Top Bottom