What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Τι ακούτε αυτή τη στιγμή ΙΙ

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,232

Αυτό είναι ότι πρέπει για bloodbath
 

Chosen Undead

Death Knight
Joined
Jul 14, 2015
Messages
3,531
Πραγματικά τσιμπιέμαι για να δω αν είναι αλήθεια πως βρήκα το τραγούδι αυτό πως λέγεται επιτέλους μετά από 28 ολόκαιρα χρόνια!
Για την ιστορία σήμερα κατάφερα να βρω την κασέτα που το είχε μέσα, ηχογράφησα με το κινητό το ρεφραίν. Ακουσα καλύτερα τους στοίχους, διαπίστωσα πως τους θυμόμουν λάθος και γι'αυτό δεν το έβρισκα. Οπώς και κανένας που ήξερα να ακούει ακόμα μουσική των 90s να μην το ξέρει ποιο είναι. Εννοείται κλασσικά shazaam, soundhound δεν το αναγνώριζαν.
Να'ναι καλά το παλικάρι που ρώτησε κάποτε εδώ

 

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,232
Πριν 28 χρόνια δεν υπήρχα καν σαν ιδέα (μακακία που τους μπήκε μετά)
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,534
εφυγε ο ρομπερτ γκορντον αλλά δεν εχει τα κρεντενσιαλς να μπει στο θανατοθρεντ γιατι δεν τον ξερει κανεις δω μεσα (με τι αμουσα πλαζματα εχω μπλεξει ρε πουστη ομως...(n):D).
νεοροκαμπιλάς, μαγκας, ωραιος τυπος και ωραια φωνη.
ο μπαρμπα μπρους του δωσε να πει το fire (ε, μα γι αυτο τον ξερω κι εγω. τι νομισες?). o αστικος μυθος λεει οτι το γραψε για τον ελβη, αλλά δεν τον αφηνανε να τον δει να του το δωκει φεις του φεις και κρανιωθηκε ο μπρουσακος και το δωσε στο νεξτ μπεστ θινγκ. τον ρομπερτ.
καλο ταξιδι μαγκα.

 

Chronomancy

Todd's Minion
Staff member
Joined
Oct 8, 2013
Messages
10,244
Εννοείται πως ήταν το πρώτο που μου ήρθε στο μυαλό μόλις πάτησα το πόδι μου στο Τέξας



Το καλύτερο ήταν βέβαια που πέτυχα σταθμό ο οποίος παίζει μόνο Μπρους και μάλιστα με παραγωγούς μα δίνουν πόνο.
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,534
ποιον λες χρονό? τον sirius? εχει "υποκαναλι", το E Street Radio που παιζει μονο μπρους, εκτος αν εχεις βρει κι αλλο.
 

Chronomancy

Todd's Minion
Staff member
Joined
Oct 8, 2013
Messages
10,244
ποιον λες χρονό? τον sirius? εχει "υποκαναλι", το E Street Radio που παιζει μονο μπρους, εκτος αν εχεις βρει κι αλλο.
Πέτυχες διάνα! Αυτόν και έναν με country, τα λιώνω κάθε μέρα. Περίμενα περισσότερη Βλαχιά αλλά τελικά παλεύεται
 

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,232

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,467
(με τι αμουσα πλαζματα εχω μπλεξει
οπως ειπε και ο κουνελος, φοραμε μπατονετες. Να μπω κι εγω στο κλιμα. Τι rockabilly, τι psychobilly.



μόλις πάτησα το πόδι μου στο Τέξας

Τι χαλευεις εκει ρε μαν; θα σε δαγκωσουν τα ρακουν και θα σε κλασουν οι ασβοι.
Ριξε μαυρη πετρα και πηγαινε καμια Ασια και σε μερικα μερη στην Αφρικη. Οταν φυγεις απο εκει, θα εχεις αφησεις πισω το κουκουλι σου και θα κυκλοφορεις σαν νεα οντοτητα.
Εκει που πας και μπλεκεις, δεν εχουν τιποτα να σου μαθουν. εγωκεντρικοι πουθεναδες που κυνηγανε ενα τεχνητο ονειρο.
Αφρικη, εκτος των αλλων, μπορει να σου προσφερει πολυ καλη θεση εργασιας αλλα η φαση θελει το ψαξιμο της.
 

Chronomancy

Todd's Minion
Staff member
Joined
Oct 8, 2013
Messages
10,244
Έκατσε ευκαιρία για ένα εξαμήνο και είπα να την αδραξω. Εξαλλου το πρόβλημα μου δεν είναι το που θα ρίξω άγκυρα αλλά το πως δεν θα την έχω καν στο πλοίο.
 

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,232

Κάμποσα vibes από Camel άφιλτρο
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,467
Ωραια τα vibes αλλα το real thing ειναι παντα καλυτερο.



Έκατσε ευκαιρία για ένα εξαμήνο και είπα να την αδραξω.
Καλα κανεις και αρπαζεις ευκαιριες αλλα εκει περα, δεν εχουν τιποτα να σε μαθουν. το πολυ πολυ να βουλωσεις καμια αρτηρια.
Τα εχουμε πει αυτα φιλαρακι, εξπατ σε χωρες εξωτικες. Το ιντρο για την αισθηση της πραγματικης ζωης. Καλα, Ασια πρεπει να πας μια βολτα, ετσι και αλλιως. Θα αλλαξει ο χαρακτηρας σου, προς το καλυτερο.
τυχαια πηγε ο μπατμαν στο μοναστηρι;
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,467
Πηγε σαλεμενος και γυρισε θεραπευμενος. Η τρελα τον εκανε να παρει τα βουνα. Εβαλε την ζωη του σε μια σειρα και επεστρεψε ανανεωμενος και με σχεδιο για την ζωη του.
Το ιδιο και ο Pitt, o Brad. SS πηγε στο Θιβετ και καλος πατερας γυρισε.


 
Top Bottom