What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Τι ακούτε αυτή τη στιγμή ΙΙ

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,493
οποιος γνωριζει το λιγοτερο τα μισα περιπου απ οσα περνανε στην οθονη, και δεν εχει γραφτει ακομα στην ουρα για το εμβολιο, μην το αφηνει.
ανοιξε η πλατφορμα για τους 85+ .

ωστοσο, το "Waiting For A Star To Fall", Τραγουδαρα.



(γνωμουλα μου: η πιο κριντζγουερδυ στιγμη, το δευτερολεπτο του βαννταμ ατο 30''. παντως, στηβεν σηγκαλ, ΛΕΙΠΕΙΣ.)
 
Last edited:

Chronomancy

Todd's Minion
Staff member
Joined
Oct 8, 2013
Messages
10,220
Αν τα ξέρουμε από αφηγήσεις να εμβολιαστούμε για να μην εκθέσουμε σε κίνδυνο τον κύκλο μας; Γιατί κατά τα άλλα δεν έχω πρόλαβε τίποτα από αυτά.

Πάντως οφείλω να ομολογήσω ότι είχατε πολύ ωραία κορίτσια τότε. Πολύ πιο όμορφα από τα σημερινά. Βγάζουν μια ζεστασιά να το πω
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,493
με ρημαξες, χρονό.
ουτε ενα, ρε?
παω για το φασκομηλο και το χαπι της πίεσης.


εντιτ: γλυκυτητα, εννοεις μαλλον.
ηταν πιο αθωα εποχη, γι αυτο. σημερα ειναι σκληρα και δυσκολα τα πραγματα κι αυτο καθρεφτιζεται στις φατσες.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,239
ηταν πιο αθωα εποχη, γι αυτο. σημερα ειναι σκληρα και δυσκολα τα πραγματα κι αυτο καθρεφτιζεται στις φατσες.

Θα διαφωνησω και μισο να χτυπησω το χερι μου στο τραπεζι. ... Οι εποχες δεν ηταν ποτε αθωες . και -
Οι περισσοτεροι ανθρωποι ξεκινανε την ζωη τους με μια περιοδο αθωοτητας και αυτο, τελος.
Αυτο που εχει αλλαξει ειναι οι συνηθειες των ανθρωπων που εφεραν περισσοτερες εικονικες αναγκες και αυτο ναι, εφερε καποια προβληματα αλλα ουδεμια σχεση με τα χρονια της αθωοτητας.
Προσεξε μη σου ριξουν κατι στο ποτο, δεν το ξεκινησε ο Γαρδελης με τον Μιχαλοπουλο.


Δεν θα τσιμπησω απο steel havoc και θα συνεχισω ηρεμα
 

chek2fire

Mind-flayer
Joined
Dec 14, 2012
Messages
2,144
ναι αυτή την στιγμή ακούω Ιαπωνική folk rock του 70'



και εδώ ολόκληρος ο δίσκος. Μιλάμε για απίστευτη δουλειά τελείως άγνωστη στην δύση και δυσεύρετη

 

jimmy213

Death Knight
Joined
Nov 26, 2012
Messages
4,118
@chek2fire αρκετά συχνά βάζω κάποιο album της να παίζει στο background. Ωραίος ήχος και φωνή.
 

Chronomancy

Todd's Minion
Staff member
Joined
Oct 8, 2013
Messages
10,220
Ευχαριστώ μία γνωστή ραδιοφωνική εκπομπή που μου το θύμισε
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,524
Το πρώτο πράγμα που συνέβη με το που ξύπνησα, ήταν να μου έρθει αυτό το ριφφ στο μυαλό.

 

Chronomancy

Todd's Minion
Staff member
Joined
Oct 8, 2013
Messages
10,220
Πάντα τα ταξίμια είναι καλύτερα με ένα στεριανό
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,239
Το πρώτο πράγμα που συνέβη με το που ξύπνησα, ήταν να μου έρθει αυτό το ριφφ στο μυαλό.
Πρωί ξυπνώντας με ορέξεις.
Θα το πω ευγενικα. με ορεξεις σηκωθηκατε;


Διαβαζα το θεμα με τους metallica και ειπα να βαλω λιγο urlich fail στο youtube. επαιξαν μερικα video με reaction, κλικαρα σε εναν τυμπανιστη ο οποιος εβλεπε live των metallica και τραβαγε τα μαλλια του. Το επομενο video που ειδα ηταν με εναν τυπο ο οποιος εξηγουσε γιατι o ulrich ειναι πολυ καλος τυμπανιστης. θα σας δειξω τι μπορει να παιξει ο τυπος... περιμενω video-σφηνα αλλα παιζει ο ιδιος.
Τι καθομαι και κανω; και εβαλα να ακουσω αυτο το καταπληκτικο instrumental με το λατιν-φλαμενγκο υφος.
Στην πρωτη δεκαδα top drummmmmer ο Lombardo.

 
Top Bottom